Встидаюся запитать• вчера в 22:43
Чому коли я одна дома я щаслива?
Це було завжди. В дитинстві коли саму залишали, я раділа. В юності , але я тоді в гуртожитку жила, я не діло чужі люди напрягали. Але зараз коли дитина і чоловік кудись підуть. Чи це нормально? Чи мені простору не вистачає? Чому я не переношу присутність людей?
Ясамаякрасивая)• вчера в 22:46
Бо ви - інтроверт.
Я теж. Кайфую сама. Не люблю спілкування, мені з собою найцікавіше
Майданщица• вчера в 22:46
Це ваш ресурс - самотність. Ви відновлюєтеся лише коли нікого поруч немає.
Встидаюся запитать
• вчера в 22:48
Ответ дляivareka
устаете наверное
Напевно від оточуючих. І взагалі від людей. Зараз дійшло до того що в ТЦ зайти не можу. Мене люди роздражають, ці магазини, все все
Мама фіфті цента• вчера в 22:51
В том числе и восстановление сил
Уединение помогает снять эмоциональное напряжение, восстановиться после общения с людьми и найти внутренний покой.
Я такая же, обожаю быть сама дома .
Встидаюся запитать
• вчера в 22:53
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Удалено администрацией...
Ну якби мене хтось попередив що так буде, то напевно б ні.
Напевне не моє бути рабинею і служанкою якою я є. Дякуючи вихованню бабусі 30 року народження
Встидаюся запитать
• вчера в 22:54
Ответ дляИванка Бур
А зачем вы замуж выходили? Разве вам так комфортно жить?
Я ж не знала що так і надалі буде. Що дитина напрягає і чоловік.
Иванка Бур• вчера в 22:55
Ответ дляВстидаюся запитать
Я сочувствую вам, это все же сложно ((
Встидаюся запитать
• вчера в 22:59
Ответ дляИванка Бур
Я сочувствую вам, это все же сложно ((
Нам постійно розказували яка це прекрасна штука на світі ’ материнство’. А готуватися стати матерями хоча б психологічно ніхто не навчив.
В інстинкту немає, і чоловік напрягає. Напевно я вовчиця одиначка.
Иванка Бур• вчера в 23:02
Ответ дляВстидаюся запитать
Да, и назад ребенка не засунешь. И не отмотаешь все. Ощущение обманутости, наверное ((
Лупаю цю скелю• вчера в 23:09
А ви маєте власну кімнату, де можна побути сама з собою, почитати, поспати? Чи всі на голові у вас товчуться?
Встидаюся запитать
• вчера в 23:23
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ніколи не мала. І зараз немає
Лупаю цю скелю• вчера в 23:24
Ответ дляВстидаюся запитать
Ніколи не мала. І зараз немає
Так і кукуха поїде, я так не вивожу. Мені потрібен власний куток, пару годин на день