сою не люблю• 20 декабря 2025
Що зазвичай відбувається з вашим харчуванням, коли життя заходить у стресовий
період?
Ви їсте більше, менше чи взагалі перестаєте стежити?
младокошкина• 20 декабря 2025
Мало ем и тощаю. Сегодня сфоткалась в магазине, всё висит на мне, и штаны, и куртка
рукиЖимолости• 20 декабря 2025
Не ем.
Но стараюсь фрукты брать и прислушиваясь к себе что хоть чуть чуть, но хочется. Тогда беру творог, мойву, овсянку.
Ручки-Крючки• 20 декабря 2025
коли дуже сильно стресую то декілька днів взагалі нічого не їм, коли стрес зашкалював (дитина в реанімації), в важкому стані в лікарні - тоді декілька днів не те що не їла і нічого не пила, я в туалет взагалі не ходила.
На роботі коли був дуже стресовий місяць в цьому році - майже не їла, пила раз в день.
Коли попускає - їм як бригада голодних комбайнерів.
Мамкиня доця• 20 декабря 2025
Моє харчування вибудоване як годинник вже багато років і не залежить ні від чого.Прямо до такої степені. Через затори не могла поїсти в іншому місці.
Шалена красуня• 20 декабря 2025
Ничего не ем во время стресса. Не могу. Начинает тошнить. Могу выпить ряженки, если уже начинает голова от голода кружиться.
Тарабарщина• 20 декабря 2025
До чого тут харчування?
Чим одне й теж
М´ясо, овочі, яйця, сир
Я просто починаю пити
Чим одне й теж
М´ясо, овочі, яйця, сир
Я просто починаю пити
Страхованная• 20 декабря 2025
Ответ дляШалена красуня
І я майже так само. І коли курила, то чай і сигарети ще.