Басноплетка• Изменено 21 декабря 2025
Плай, Буковель- за гроші, або Косино терм басейни безкоштовно?
Дівчата який би був ваш вибір
Поїздка з дітьми 4, 13 років на 5-6 днів після нового року
В Косино біля мукачева є термальні басейни- там є будинок (проживання безкоштовно)
Він стоїть, ніхто там не живе, тільки опалюємо. Купили як почалася війна..
Або за гроші поїхати в Плай, вийде дешевше буковеля.. там де можна на лижах покататися, взяти інструктора
Відразу скажу шо я не лижник, одчгу немає необхідного
Але що і де буде цікавіше дітям?
Не рахую, а вважаю• 21 декабря 2025
Термальные бассейны детям на один день. Т к аквапарк работает только летом.
Если дети не катаются еще и нужно учиться - я бы выбрала трускавец и букавицу. По деньгам будет дешевле, чем плай. Людей мало, трасса простая- учиться легко
Не рахую, а вважаю• 21 декабря 2025
П с и сами термальные бассейны не бесплатные тоже). 1500 на день на человека, если я правильно помню. Плюс напитки и еда.
Басноплетка
• 21 декабря 2025
Ответ дляhrystia
Але ж самі басейні не безкоштовні)
Так
Але безкоштовне проживання
КондуктЕр тролейбуса• 21 декабря 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Трускавець там гори чи що?
Язвочка• 21 декабря 2025
Лікування в Косино ґрунтується на цілющих термальних водах, що допомагають при проблемах опорно-рухового апарату (артрит, остеохондроз), нервовій системі, серцево-судинних захворюваннях, покращують імунітет та шкіру, завдяки мінеральному складу води та ефекту від купання і саун; рекомендовано короткі сеанси 15-20 хв, кілька разів на день, з обов´язковою консультацією лікаря, адже є протипоказання, як-от серйозні серцево-судинні патології.
Основні лікувальні фактори
Термальні води: мінералізовані води з високою температурою, що проникають через шкіру, насичуючи організм, знімаючи запалення та біль, покращуючи кровообіг.
Королівські сауни: різні види бань (римська, хамам, трав´яна, соляна) для детоксикації та розслаблення.
Комплексний підхід: поєднання купання в басейнах з підводним масажем та саунами, а також використання води для косметологічних цілей.
Для кого це корисно?
Люди з артритом, ревматизмом, остеохондрозом.
Після травм опорно-рухового апарату та для реабілітації.
Для зміцнення імунітету та при хронічній втомі.
При порушеннях нервової системи (стрес, безсоння).
При певних гінекологічних проблемах.
Важливі правила та протипоказання
Тривалість сеансу: 15-20 хвилин, 3-4 рази на день. Не перетримуйте воду.
Консультація лікаря: Обов´язково перед початком курсу, щоб уникнути погіршення стану при гіпертонії 1-4 стадії, серцевих патологіях та порушеннях обміну речовин.
Основні лікувальні фактори
Для кого це корисно?
При певних гінекологічних проблемах.
Важливі правила та протипоказання
КондуктЕр тролейбуса• 21 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Так
Але безкоштовне проживання
По темі, автор, скоріш всього діти ваші вже не раз були там безкоштовно
Звісно цікавіші нові місця
Хвігура мічти• 21 декабря 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
При чем Трускавец к лыжам? И что вообще делать детям в Трускавце?
Хвігура мічти• 21 декабря 2025
Я бы ехала в любое новое место. Если у вас дом - то лети там были не один раз. Покажите им что-то ещё.
Ответ дляБасноплетка
Так
Але безкоштовне проживання
Я була в жовтні. Був доступний тільки смарагдовий басейн. Інший був на реконструкції. Синові було не дуже цікаво. Якщо діти катаються на лижах чи сноуборді, то в Буковелі буде цікавіше. Ми живемо недалеко від Буковелю, тому часто їздимо на вечірні катання. Це зовсім інший вид відпочинку. Дивіться, що вам більше підходить.
Басноплетка
• 21 декабря 2025
Ответ дляhrystia
В буковелі страшні ціни(
Де там жити краще
Не рахую, а вважаю• 21 декабря 2025
Ответ дляХвігура мічти
Я написала что делать.
А вам не мешает научиться читать
Не рахую, а вважаю• 21 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Трускавець там гори чи що?
Там букавица - трасса простая. Есть и бугельный подъёмник, и кресельный. И пушки
Басноплетка
• 21 декабря 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А де саме там жити? Якщо буду без машини
Не рахую, а вважаю• 21 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Не, без машины там нечего делать.
Ответ дляБасноплетка
А як ви без машини плануєте добиратись до термальних басейнів у Косино? Це нереально.
Гляньте ще Драгобрат, можливо. Мої діти саме там стали на лижі. Зупинялись в готелі «Оаза». В них є навчальна гірка з бугельеим підйомником. Для продиваючих, здається, -20%
Хата на мати• 21 декабря 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Де? У Трускавці?
Чупа-чупс• 21 декабря 2025
Дітям, мабуть, лижі зайдуть більше, ніж термальники. Я завжди поєдную, щоб більше вражень. Пару днів у горах, пару днів - відкиснути, розслабитись...
Чупа-чупс• 21 декабря 2025
У Плаї значно дешевше, ніж у Буковелі, але й вибору трас немає. Для початківців є схил, у який потім з´їжджають і ті, хто з гір спускається.