Донька подруги• сегодня в 12:58
Чому з однією чоловік хамло, а з іншою котик? Що залежить від жінки?
Дівчата, ну темами про мого чоловіка і його приколи я тут вже набридла, не буду. Коротко - готую ґрунт для відступу собі.
Але знаєте про що подумала, як так виходить, що один і той самий чоловік з різними жінками різний. Приклад - моя сестра розвелась, бо він і нахамити міг, і укрити матом і все тягла сама, і в іграх зависав днями. Зараз у нього інша дружина і каже працюють в суміжних відділах, то він котик. Турботливий, уважний і в розмові видно, що не посміє їй рота заткнути посеред розмови, як це не раз було з першою дружиною.
Задумалась про те, наскільки в цій ситуації багато залежить від самої жінки. Бо здавалося б хам він всюди хам, але ні, не з усіма.
Тому і цікаво, які вони, ті жінки, і як себе поводять, що і хамство припиняється і гівно стає біля не цукеркою?) хтось помічав?
Дуняша• сегодня в 13:02
Самые обычные женщины, они просто не позволяют с собой общаться плохо.
Винник• сегодня в 13:02
Такого не буває. Він може тільки трохи довше приховувати свою суть.
Нетутешня• сегодня в 13:04
Ответ длякак тебе такое илон маск
З жінкою поводяться так як вона дозволяє
Пропонуєте розлучення після трьох хамських поведінок включаючи попередження?
Донька подруги
• сегодня в 13:04
Ответ дляДуняша
Розумію це; але не дозволяти погано спілкуватись це як? От конкретна ситуація: прийшов додому не в настрої, зірвався і нахамив? Яка має бути реакція тої, якій більше не будуть ніколи?
как тебе такое илон маск• сегодня в 13:04
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
Це може бути його перший і останній раз з нею. Поки він її любить і боїться втратити
как тебе такое илон маск• сегодня в 13:05
Ответ дляНетутешня
Після другої спроби
Нетутешня• сегодня в 13:05
В мене хамить, не знаю що робити. Так, може подумати півдня, вибачиться якщо буду нарлягати але це ненадовго. Відмовила в одній справі як образив мене він зрозумів але через час знову по справі прийшов, обіцяв не хамити...
Донька подруги
• сегодня в 13:06
Ответ длякак тебе такое илон маск
А що в цьому сенсі значить дозволяти? Якщо я прошу ніколи не робити це ж не значить, що я дозволяю? Але у мене наприклад це повторюється
Нетутешня• сегодня в 13:06
Ответ длякак тебе такое илон маск
Навчіть не дозволяти
Нетутешня• сегодня в 13:06
Ответ дляДонька подруги
Послухаю...
Харчовий тріль• сегодня в 13:06
ну если он мужчина, а не шото такое около него, то хамить он не будет женскому полу.
Нетутешня• сегодня в 13:06
Ответ длякак тебе такое илон маск
Після другої спроби
І багато ви таких знаєте?
Невидимка Майя• сегодня в 13:06
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
Ну если она начнёт его на место ставить, может и перестать. У моего мужа было проскакивало, но он знает что ему хамить, себе дороже)). Поэтому шёлковый, заботливый, содержит. Уверена с другой, более слабой женщиной, он был бы ужасен в общении.
Нетутешня• сегодня в 13:07
Ответ дляДонька подруги
І в мене.
как тебе такое илон маск• сегодня в 13:07
Ответ дляДонька подруги
Бо ви дозволяєте. Що значить просити якщо вас не чують? Ви пусте місце для нього і ви це приймаєте
Донька подруги
• сегодня в 13:07
Ответ дляНевидимка Майя
А можете навести приклад як поставити на місце?
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 13:08
Я так думаю в нових стосунках там ще демо версія чоловіка
как тебе такое илон маск• сегодня в 13:08
Ответ дляНетутешня
Навчіть не дозволяти
Після першого разу ви поясните, що другий раз буде останнє що він зробить у цих стосунках.
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 13:08
Ответ дляДонька подруги
Вы описываете ситуацию когда они уже много лет вместе и все границы перейдены. Начиналось всё гораздо раньше когда он позволял себе например матерное слово она возмутилась и сказала что для неё это неприемлемо. С самого начала женщина вела себя достойно поэтому и мужчина знает где её границы
Ответ дляНетутешня
І багато ви таких знаєте?
Знаю. І я така ж.
Дуняша• сегодня в 13:11
Ответ дляДонька подруги
Подождать, пока успокоится и обьяснить, что разговаривать в таком тоне недопустимо. В следующий раз на выход.
Нетутешня• сегодня в 13:09
Я бачила одну жінку вона ще не була дружиною, але заручена, її хлопець щось ляпнув, вони були не самі, ще була купа людей , вона схватилася за обручку і сказала тобі повертати чи ні? Він здав назад. Я тоді офігела.
Шальная коклетка• сегодня в 13:09
З гівна буде тільки цукерка з гівном. Так, деякі жінки можуть змусити гівнюка поводитись як людина, тільки це не надовго. Або жінці набридне дресирувати те чучело, або чучело зірветься і проявить натуру у всій красі. Такий собі ’спорт’.
Я б такое не носила, но продаю• сегодня в 13:09
Ответ дляНетутешня
Ну вы же прощаете хамство то конечно он будет дальше хамить
Нетутешня• сегодня в 13:09
Ответ дляДонька подруги
Можете сказати що ви його колись так вб´єте...подивитесь на реакцію.
Нетутешня• сегодня в 13:10
Ответ длякак тебе такое илон маск
Знаю. І я така ж.
Скільки розлучень у вас?