Кусюче сонечко• Изменено 2 часа назад
Потяг з Перемишля не почекав на близько ста пасажирів, які вже прибігли на пункт
Поїхав перед носом , люди частково пройшли на посадку, решту вже не пустили через кордон близько 22.30. Народ кидався на працівників, кричав і без толку.Сталося це через запізнення двох польських потягів на 3 години. Якщо у Вас раптом така ситуація буде, телефонуйте масово на гарячу лінію УЗ і пишіть письмово заявки, щоб потяг чекав. В результаті довезли тих людей наступним потягом і пересадили в Львові. Але ситуація була жахлива і наш наступний потяг через очікування спізюється більше ніж на півтора години(( Всім нерви потріпали. Ми мали 6 годин на пересадку, впринципі краще так напевно. Втомливо, але спокійніше.
Кусюче сонечко
• 1 час назад
Одним словом, народ, беріть квитки з великим запасом краще. Сходіть краще в ТЦ, або переночуйте, бережіть нерви і здоров´я.
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляБубль Гум)
Как раз в тредсе читаю
комментаторы уже поубивали друг друга?
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляКомиссия50%
Опоздали польские поезда, а виновата УЗ? Берите билеты с большим интервалом для пересадки чтоб избежать накладок. У поезда тоже есть расписание.
Они под этот поезд приезжают и ждут
Нас 2 часа ждали
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чем больше я читаю про международные поезда, тем больше склоняюсь к мысли ехать автобусом из Львова.
И на границе до 12 часов простоять можно
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
А вон же пишут, что польский диспетчер сказал освободить путь, что оставалось делать?
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Врезультаті поїзд ,який не почекав 20-30хв, чекав кілька годин в Львові на наступний поїзд зі своїми пасажирами.
А он не кому дорогу не уступал?
Бубль Гум)• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Это про другой, я так понимаю. Там про Хелм. Но ситуация может быть такая же
Бубль Гум)• 1 час назад
Ответ дляЧу Ча
Они под этот поезд приезжают и ждут
Нас 2 часа ждали
Под какой поезд?
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляКусюче сонечко
Напевно усі наступні теж мають почекати, якщо більше ста людей в такій ситуації.
Я не претендую на правоту, просто описуючи ситуацію, щоб по можливості приїжджали з великим запасом в Перемишль.
Если он ждал во Львове, то он кого-то мне ’пропустить’. Проводники жаловались что на одном рейсе вечно пропускать приходится
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Не знаю, наверное, мне не хотелось бы просто сидеть три часа и кого-то ждать. Наши тоже так сильно опаздывают?
На два часа опоздал наш.
Мы со стороны Польши тупо стояли и нас не пускали
Пока не вышли люди с опоздавшего
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляЛенивица-красавица
потяги зазвичай чекають, ноо, повинно кількість людей подзвонити на гарячу лінію, якщо ніхто не оповіщав, то звідкілля машинист знає?
К проводнику надо подойти. Это при опозданиях это на каждой станции говорят
Бубль Гум)• 1 час назад
Ответ дляЧу Ча
Под польский поезд в Пшемышль
Там же много поездов. Просто для себя, какой именно ждут?
ХаДиДиШь• 1 час назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И сутки сидеть в стоящем на границе автобусе...как я несколько раз
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляБубль Гум)
Который был в 11-12 в пшемышле
Но нас сразу не пустили. Держали два часа.
Я нервничала
Оказалось поезд нас ждал
2 часа
Я нервничала
Оказалось поезд нас ждал
2 часа
Протру пилюку• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Кошмар. Чешский региоджет всегда ждёт Интерсити, сколько раз мы ездили, Интерсити вечно опаздывает и ни разу не было такого, чтобы уехал без пассажиров.
Региоджет май лав, звичайно, їздила я не багато де, але сервіс у них офігеть!!! І чекають, і завжди в туалеті орхідея, і постіль тепленька і пахне чистотою. А стюарди то ваще.
Бджолина королева• 1 час назад
поясніть лише, чим допоміг би тут великий запас часу? все одно не пустять на перон. принаймні у Перемишлі контроль відкривають безпосередньо перед посадкою. хіба шо просто одне з перших у черзі зайняти, ближче до входу, та і все. але ж перших місць на всіх не вистачить. а контроль пройти мають усі
Админко• 58 минут назад
Ответ дляКусюче сонечко
Триндець. Недарма кажуть ’за дурної голови й ногам боляче’.
Кусюче сонечко
• 57 минут назад
Ответ дляБджолина королева
Тим, що люди прийшли б на контроль вчасно і спокійно сіли в потяг. Не встигли пройти люди які прийшли за 5хв до відправки , їх не почекали.
Админко• 48 минут назад
Ответ дляВикасикрет
Три часа автор пишет
Автор пише, що поїзд Перемишль-Україна не почекав пасажирів буквально 30 хвилин, а потім у Львові чекав на тих самих пасажирів більше трьох годин!
Тобто аргументи про людей, у яких потім ще пересадки в Україні- недоречний, вони з більшою вірогідністю запізняться на свої наступні потяги.
Ненька наша• 44 минуты назад
Ответ дляКусюче сонечко
Є домовленість між двома залізницями, український потяг мав чекати, люди вже були на пункті пропуску, деякі навіть пройшли.
Я никогда не ездила на м/нар поезде. Расскажите пожалуйста, а что там есть какие-то особенности? Я о пунктах пропуска. Или может ещё какие-то тонкости? Т.е. это не так происходит, как с обычным внутриукраинским путешествием? Заранее благодарю. И удачи вам в следующих поездках
Викасикрет• 44 минуты назад
Ответ дляКусюче сонечко
А ну так извините, кто им доктор
Кусюче сонечко
• 36 минут назад
Ответ дляНенька наша
Дякую! Зазвичай все нормально відбувається, українська сторона перевіряє в русі поїзда зі Львова до Перемишля, в Перемишлі випускають починаючи з першого вагону і люди поступово проходять контроль і виходять в місто. Якщо запізнюється потяг, треба повідомити провіднику, що у Вас пересадка і телефонувати на гарячу лінію. В 90% чекають.
все по ГОСТу!• 35 минут назад
Ответ дляКусюче сонечко
Так, є домовленість,якщо це велика кількість пасажирів.
А коли це сталось? Бо це вже схоже на закономіреість. Я 4 дні тому їхала. До перемишля мені треба добиратися електричкою. Коли на вокзалі побачила, що електричка спізнюється на 3 години, поїхала машиною. Але по ітогу поїзд схоже чекав людей, тому що замість 20.30, поїхав в 23.50. В той же час жінка в поїзді розказувала, що за декілька днів до цього так само було запізнення на польскій залізниці, і наш не став чекати людей. Мусили терміново докуповувати білети на наступний.
все по ГОСТу!• 27 минут назад
Ответ дляБлондинка в Законе
Ви в курсі що польськи поїзди завжди чекають український у перемишлі? Тому так, міг би і прчекати
Я не в курсі, ніколи не чекали. Мені по польщі, то не сіла о 8, сяду на наступний о 9ій і тп. А от якщо комусь на 8 до Праги, то вже проблема. Але оскільки наші постійно спізнюються, за 20 моїх поїздок може пару раз прибули по часу, то люди вже пристосувались.
Ненька наша• 22 минуты назад
Ответ дляКусюче сонечко
Дуже вам дякую.
И хочется и колется попробовать так поехать.
Не прохожу мимо• 16 минут назад
Ответ дляпу_пугренчик
Плохая идея, сейчас на границе автобусы сутки стоят, это ужас
В Польше всегда так было. Я терпеть не могу ехать через Польшу,есть Молдова, Румыния, Словакия, Венгрия