Ні грама• Изменено 21 декабря 2025
Трусики Ніколетта- є схожі моделі, бо в цих якість жахлива зараз?
Купила набір з 7 шт. Це просто жах- тонкі як марля((( хоча раніше купувала , то були гарні з щільної бавовни
Які порадите- щоб були звичайні бавовняні сліпи середньої посадки?
Невгамовна шахиня• 21 декабря 2025
Вы купили с рисунком или без? Я покупала однотонные, тонкие, не понравились, а с рисунком они чуть лучшего качества. Но не такие как года два назад
Кундалина• 21 декабря 2025
Треба дивитися на склад.
Клео, але вони дорожчі.
На амазонці купую з підліткових рубок типу спортивних
Клео, але вони дорожчі.
Ні грама
• 23 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
однотонні(((
Додекаэдр• 11 января в 10:44
Ответ дляАльдебаран
Марк & Spencer, next
Где купить марк спенсер?
Подскажите какие модели смотреть- слипы