Я_уеду_жить_в_Лондон!• 2 часа назад
Різдвяні розпродажі будуть?
Щось не бачу нічого, чекаю на знижки на техніку та білизну.
Чи ще рано?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 2 часа назад
Ответ дляЧервона калина
А чёрная пятница это что по вашему?
Серйозно? Триндець. А я нічого не купувала, чекала на Різдво
Червона калина• 2 часа назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну, проспали немного, с кем не бывает)
К Рождеству думаю тоже скидки будут какие-то, но не так массово
Страхованная• 2 часа назад
Ні, і ніколи їх не було, то все розвод для лохів, просто підвищували ціни та під виглядом знижок продавали по тим самим цінам
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 2 часа назад
Ответ дляЧервона калина
Ну, проспали немного, с кем не бывает)
Та я не спала, якраз все обрала що треба, вирішила, що на НР будуть ще більші. Наче завжди в пам´яті розпродажі в цей час.
От тупонула, а мені техніки в квартиру треба овердофіга
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 2 часа назад
Ответ дляПапобус
Будут, начнутся после Рождества
Та я теж пам´ятаю, що були. Фух
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Такое я мониторила полгода год цены,не привязываясь к дате
Щас ухожу• 2 часа назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я б не чекала певної дати, а просто моніторила ціни на те, що мені треба.
Мені приходять розсилки від магазинів, недавно на Розетці пилосмок був 9999 замість 12999, тільки один день.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 2 часа назад
Ответ дляСвятатабожа
За границей уже во многих магазинах -50%
Хаха, в нас -50 це фантастика. Але я ціни на чорну п´ятницю всі промониторила та записала
буду порівнювати
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
буду порівнювати
Там точно также до -50)))
А -50 будет на лампочки
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
буду порівнювати
Ну коли я ще жила в Україні, були дійсно гарні знижки в Інтертоп, Брокарді, ЦУМі,
Русланка з гілки• 1 час назад
То, что летом стоило 700 грн без скидок, сейчас стоит 1200 грн со скидками.
Кундалина• 1 час назад
Ответ дляКарма хамелеона
Там точно также до -50)))
А -50 будет на лампочки
Не согласна. На ЧП сын купил кожаную обувь под минус 50 . Летом я по акциям под минус 75 кое что купила. Германия
Краля-Галя• 1 час назад
Ми ніколи не чекаємо розпродажів на техніку. Є магазини, де вона і так дешевше, ніж розетка, комфі, Фокстрот і т д. Це один склад. Тому дивіться через хотлайн (за ридайте увагу на гарантію і рейтинг магазинів)
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 1 час назад
Ответ дляКраля-Галя
Це я знаю. Але хочу купити в розсрочку на рік. Тому, на жаль, це можна зробити в магазинах великих мереж. І тому хочу все відразу взяти, щоб одним платежем викупити