руки_Крюги• сегодня в 04:17

«Я тебе просю» - это что за говор?

Не прошу, а просю.. это суржик? При том разговаривает человек на украинском
Апрель Ивановна• сегодня в 04:17
просто безграмотный человек
Невловимий Джо• сегодня в 04:19
Диалект какого-то региона Украины.
Советничаю тут• сегодня в 04:27
Північ Одеської області.
Там пиздець безграмотність
Даю справку• 2 часа назад
Ответ дляСоветничаю тут
Північ Одеської області.
Там пиздець безграмотність
А из какого региона Украины такая высокообразованная и грамотная пани, без стеснения пишущая матом на публичном форуме?
Лукава_Кiшка• 2 часа назад
Ответ дляДаю справку
Мабуть, столична леді із двома дипломами
Апрель Ивановна• 2 часа назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
вряд ли, мы тут так себя не ведем и Одессу любим)
Мию чакри щоденно• 2 часа назад
Может это вообще шутливое обращение.. Мало ли, не зная контекста.
Чупокабра• 2 часа назад
Південний варіант, Запоріжжя, МиколаІвщина, Одещини,Херсона, Схід.УкраІни. Сидю, ходю
Чупокабра• 2 часа назад
Ответ дляНевловимий Джо
Диалект какого-то региона Украины.
По карті нижче Полтавщини ( та вже з Полтащини можна чути) і до морських берегів. Я зараз проживаю в Миколаєві. Така говірка.
Та прям багіня• 1 час назад
Ответ дляЧупокабра
Подружка из Кировоградской области тоже так говорит
Инстагра_мерша• 1 час назад
Ответ дляСоветничаю тут
Північ Одеської області.
Там пиздець безграмотність
Та ні. В нас теж буває
ЖонДуан• 49 минут назад
Просю, сидю, пердю - Херсонщина
Госпожа Белладонна• 39 минут назад
Варіант суржика з центральних регіонів. Здебільшого в селах зберігся, як і діалектна вимова в цілому.
Бабайко• 13 минут назад
Місцева говірка. Правда, не знаю яка, центральна частина.

В усьому світі діалекти і місцеві мовні норми сприймаються як природні явища, поважаються і бережуться. Негативне ставлення до них культивувалося лише в срср, бо було частиною ідеології централізації. В сучасному суспільстві лишається, як бачите.