ОдинРазНадетое• сегодня в 15:10
Дівчата, хто куди їде по Україні трохи відпочити
Порадьте будь ласка цікаві місця
Как нефиг делать• сегодня в 15:53
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У нас тепло. Як вам холодно, то не цілуйтеся. Обіймайтеся, щоб тепліше було
Та у нас семья уже давно)) так чтоб целоваться на морозе только - нет надобности. Мы и дома можем)
А у «вас» це де?
Все будет, но потом• сегодня в 15:55
Яремче, Мукачево,Косино. Я двічі їздила в Мукачево.Прекрасно. А звідти близенько до Косино -1 день, до Берегово 2день, до Виноградово 3 день.. завжди перед нр їздили на 5-6 днів. до 29 приїжджали,бо з 30 по 7 -дороге житло
БЦАшка• сегодня в 15:55
Снігу не видно, отже лижі відкладвємо. Залишаються лише термальники, дегустації, винні погреби...
ОдинРазНадетое
• сегодня в 16:01
Ответ дляКак нефиг делать
А коли це було? Бо влітку цього року у них все працювало як годинник
Тоді він тільки відкрився. Я розумію, що всяке буває, але за такі гроші напрягу бути не має. І наче там все классно в іншому, але повертатися не тягне
Последний вагон• сегодня в 16:17
Ответ дляОдинРазНадетое
Ніколи за кордон не було дешевше. А у нас днів 6 всього
Рассмотрите типа такой тур
Ответ дляОдинРазНадетое
Та скрізь є місця. На букінгу валом. Я просто нічого не можу обрати. Буковель, Яремче, Львів якось не хочеться. Закарпаття задовго їхати. Може хтось порадить якийсь інший напрямок
Інший напрямок - Кам´янець-Подільський та Чернівці
Ви самотуром чи в готелі?
А Я Самая Самая• сегодня в 16:39
Ответ дляОдинРазНадетое
Замки, терми
може щось порадите?
Чортків під Кам´янець Подільским. Планую туди як налагодиться питання світла.
А Я Самая Самая• сегодня в 16:48
Ответ дляВероятненько
Дешевше десь за кордон поїхати,закарпатці зовсім з цінами подуріли..
Ви ціни в Україні давно бачили? Звідки б в Закарпатті вони раптом могли впасти?
Как нефиг делать• сегодня в 16:54
Ответ дляОдинРазНадетое
А чего вы там сидели 2 недели если вам не по душе было? Подойти на рецепцию сказать нам не подходит, ожидания/реальность не оправдались по объективным причинам - верните деньги.
А фото ваше - это к чему?
Репетиторша• сегодня в 16:56
Ответ дляОдинРазНадетое
Я хочу щось інше. В Буковелі були пів року тому, у Львові влітку. На лижах ми не катаємось, хотілось просто змінити обстановку
В Харьков едем) там красиво
Закусенец• 1 час назад
Ответ дляНехай щастить
Арден Пелес в Сатанове. Очень рекомендую.
А Ви там були? Як враження, бачила влітку рекламу.
Закусенец• 1 час назад
Ответ дляОдинРазНадетое
Не хочу, тоже были
І як Вам? Розкажіть, будь ласка
Белая и пушистая• 1 час назад
Трускавець, наприклад готель Молдова, є басейн і спа. Є парк, де погуляти, можна поїхати у Тустань, Дрогобич. Інший варіант Закарпаття. Ми були в Солочині, санаторій Квітка полонини або поряд Кришталевий палац. Звідти є екскурсії по замкам, в Мукачево, Ужгород, на термали в Берегово. Навіть без санаторного лікування, просто тиждень відпочити дуже гарно