Лукава_Кiшка• вчера в 21:20
Людські очні Краплі для кота. Чи можна?
Котик не мій. Підгодовую просто.
Він вуличний, десь мабуть побився. Бачу, що око сльозиться.
Порадниці, любі, підкажіть чи можна людські краплі? Бо це селище і нема ветеринарки , а тваринку шкода
Почекуха• вчера в 21:23
ШІ каже, що в кота можуть бути опіки очей від цього, і препарат може бути занадто токсичним. Колись за порадою ветеринара розводили водою, пропорцію не пам´ятаю.
Краще замовте поштою котячі, вони дешеві
Червона калина• 2 часа назад
Деякі чоловічі ліки можна тваринам, але треба знати дозування та хоча б приблизний можливий діагноз. Годуємо котиків у дворі, то лікувала око одному коту, сльозилося та чхав. Але після онлайн консультації з ветеринаром
Ошеламиссимо• 2 часа назад
Тетрациклиновую мазь для глаз можно. По другим позвоните в ветеринарку, опишите ситуацию и спросите. Они ответят.
Не все капли и мази можно.
А поговорить?• 2 часа назад
Можно и левофлоксациновые и Ципрофлоксациновые, и мазь тетрациклиновую глазную