Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:50

Яка ж сила антибіотики!

Сама собі пішла і купила. Лікар не хотіла призначати без рентгену і аналізів, не дала пецепт. А я вже відчувала, що мені не вилізти без них.
От нащо мені втрачать гроші і час?! Вже 11 бнів хвороби, я кашляю безупину, не сплю скільки ночей. Повен ніс зелених соплів, лімфокзли запалились.
Невже по цим симптомам не ясно, що вже треба антибіотик, а треба пацієнта ганять і гроші йому спускать?
Обійшла 6 аптек, поки знайшла де мені без рецепта дадуть.
Тільки 1 таблетка і я вже проснулась іншою людиною. Майже, не кашляю і вертольотів не ловлю, лімфовузли не відчуввю більше. Шкодую тільки що раніше цього не зробила.
Аннуитет• сегодня в 11:07
Ответ дляКвітка Миру
Однозначно. Теперь я это знаю очень хорошо. После первого раза в больнице, когда ребенок орал уже от боли. До этого 4 дня ’пили нурофен’. А в Германии у знакомой ребенок потерял слух на одно ухо. Потому что врачи не хотели назначать антибиотик, пока у ребенка уже гной из уха не начал выходить.
Только хотела написать что можно дождаться до того, что оглохнуть можно...
Обращеница• сегодня в 11:14
Ответ дляЗвезда в шоке
Достали эти аптеки со своими рецептами. Ладно на наркотические препараты я согласна надо, но на антидепрессанты и антибиотики зачем?
Щоб не пили безбожно, а потім антибіотикорезистентні бактерії
дама_из_декрета• сегодня в 11:16
Ответ дляОбращеница
А антидепрессанты? Как человечеству вредят?
Особенно, когда есть назначение, на длительный прием, но рецепт просрочен.
ФФФФристайла• сегодня в 11:16
Все б нічого, якби це не викликало резистентність до АБ.
Да_Я_ТакаЯ_• сегодня в 11:29
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Буду знать, дякую. Я ще думала. Наші з собою за кордон часто ж возять по багвто різних широкого спектру. Як то вони їх купують
Я за кордоном і тут проблема купити антибіотики. Я 6 днів була з температурою і з кожним днем ставало все гірше. Чоловік сказав, що підемо до лікаря, але потрібно було пережити вихідні. Я сказала, що мені потрібен конкретний антибіотик, я не буду піддослідним кроликом ( а саме так тут роблять, виписують одне і дивляться чи допомагає, ні, то виписують інше). Я маю реакцію тільки на один активний компонент, все інше мене не бере. Добре, що маю подругу і вона мені дала.
Ms. Iphone• сегодня в 11:30
Ответ дляСільський ансамбль
прям так с одной таблетки попустило?
странно
а почему нет? есть антибиотики 3 дня курс лечения, по 1 таблетке в день. после первой гараздо легче становится
Аноним_• сегодня в 11:36
Ответ дляСільський ансамбль
прям так с одной таблетки попустило?
странно
При правильно подобранном антибиотике «попускает» быстро
В курсі діла• сегодня в 11:38
Ответ длядама_из_декрета
Люди занимаются самолечением, пытаются подобрать себе сами. А потом выходят в окно блин, потому что препарат вызвал психоз...
Психоактивные вещества обязательно должны быть по рецепту. В идеале чтобы вообще можно было купить только в спец аптеке, через психиатра.
Можу брикнути• сегодня в 11:39
Ответ дляКвітка Миру
Нещодавно отит лікувала дитині.
Лікар одразу сказала, що по протоколу нурофен і чекати. Але реально це втрачати час, що вона б починала антибіотик. Я прийняла рішення в пользуе антибіотика, бо добре знаю, що таке отит на знеболювальних, який потім закінчився в нас лікарнею колись.
А що такого жахливого в отиті було, що потрібна стала лікарня? Гній пішов в голову, а не прорвало у вусі? Чи дитина просто ревіла від болю і треба було колоти знеболювальні? У мене обидва з отитами часто були, менший навіть раз так схопив, що Нурофен брав на 30хв максимум. Але лікарня?..
Аноним_• сегодня в 11:41
Ответ дляВічний двигун
У меня муж , шарит в этих клещах,у нас на этот случай лежит антибиотик,его нужно сразу принять когда укусил, потом может быть не поздно,но последствия другие.
Что за антибиотик, подскажите
Місячне Сяйво• сегодня в 11:42
Як люди назначають собі антибіотики і в них все нормально. Я не пила жодного разу з дитинства і в мене резистентність до майже всіх антибіотиків)
Можу брикнути• сегодня в 11:46
Ответ дляМісячне Сяйво
Бо само проходить, але ’собі призначили самі’, то воно й ’попустило’)))
Квітка Миру• сегодня в 11:49
Ответ дляМожу брикнути
Ну, якщо погіршення стану через 4 дні температури і кричати від болю це ’не що такого’ тоді не знаю, що повинно бути ) мені краще лікарня, куди ми і повезли її тоді вночі, де їй допомогли швиденько, ніж дивитись, як дитина мучиться.
Обращеница• сегодня в 11:59
Ответ длядама_из_декрета
Взяти новий рецепт, тим кому вони потрібні, знають як взяти рецепт і як купити
Можу брикнути• сегодня в 12:01
Ответ дляКвітка Миру
То ви давали антибіотик і все одно кричала від болю? Я просто не розумію, що могла лікарня зробити, окрім ядрьоної суміш вколоти. Хоча, це і швидка просто могла зробити та й пити далі антибіотик. У нас, коли після антибіотику знову отит був через тиждень і знову питання стало, а дитина виє і Нурофен не бере, я знайшла дівчину з приладами біорезонансу- на першому ж прийомі малий заснув спокійно, на другому про біль не згадував. Доходили курс, поки прилад не показав, що більше немає бактерії і вилізли без антибіотика. З тих пір, якщо вже так дійшло, то зразу до неї і ніякі антибіотики не потрібні.
ЯниЯ• сегодня в 12:04
Ответ дляСільський ансамбль
прям так с одной таблетки попустило?
странно
К посту 1 . Пропускает,если АБ правильно подобран. Можно выпить и нажать курсов не правильно подобранных и оно не дадут эффекта.
Поліцейський патруль• сегодня в 12:13
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мені дали такі, що 1 на добу п´ється.
Звичайно, що я ще не здорова. Але мені на 50 % легше
Автор, вы б лучше врача поменяли, один день АБ не пьют, хотя бы 5 нужно, а с кашлем-7-10, продолжайте обязательно и смените врача
Королева Сарказма• сегодня в 12:18
Я цим антибіотиком,бо догадуюсь,підняла на ноги старенького тата.
88 років,вже лежав,як мрець.
Теж дихати важко було,сили кашляти вже не мав
В рот не ложи• сегодня в 12:20
Антибиотики убивают , как и прививки
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 12:20
Ответ длядама_из_декрета
У меня рецепт просрочен. Хожу, ищу аптеку, где продадут, обещаю, что продолжу рецепт.
В рот не ложи• сегодня в 12:22
Ответ дляPrervana
Потом это когда? До гипотетического ’потом’ можно и не дожить. Большинство хворей гасятся антибиотиками первых поколений. Никаких сложносочиненных версий не покупают люди, поэтому вряд ли им грозит резистентность
Антибиотики это вредно, прививок боитесь, а это жрете как витаминки
В рот не ложи• сегодня в 12:24
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
У вас просто зависимость
Этожзвяздаяегообожаю• сегодня в 12:28
Ответ дляВ рот не ложи
У вас просто зависимость
:) Врач выписал рецепт на полгода. Я решила принимать год (сейчас такие обстоятельства). Если вы в теме, то должны знать, что АДы принимают от полугода до нескольких лет.
Лялькодзьоб• сегодня в 12:36
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я сподіваюсь нікому гірше не зроблю. Фромілід уно.
Мені цю групу дали, бо з діючою речовиною азитроміцин не можна вже було.
Тільки того місяця ковідом перехворіла і там вже по аналізам і рентгену призначали з азитроміцином. Я фармацевту сказала і вона інший підібрала
Азитромицин ужасный, мне не помогает, еще и побочка такая, что от одного названия страшно.
Лялькодзьоб• сегодня в 12:36
Ответ дляКоролева Сарказма
88 років,вже лежав,як мрець.
А врачи небось говорили, что вы хотите это возраст.
Лялькодзьоб• сегодня в 12:41
Ответ дляМир Мир Мир!
То такий лікар, нормальний лікар відправив би на аналіз і призначив би, бактеріальну інфекцію одразу видно по аналізу
Тот анализ ждать 5-7 дней. Быстро не делается. Иногда они решающие.
Лялькодзьоб• сегодня в 13:02
Ответ дляФФФФристайла
Я этого не понимаю, у попавшей в организм инфекции она или есть или её нет, эта резистентность.
И когда она возникнет никто не знает. Но почему-то кто-то будет решать кому сдохнуть, а кому нет.
ФФФФристайла• сегодня в 13:13
Ответ дляЛялькодзьоб
Резистентність формується у бактерій, які живуть в організмі постійно і занадто розмножуються лише у випадку ослаблення імунітету. Цього нізто не вирішує, це факт.

А от хто може приймати рішення щодо того, що з двох зол гірше, професіонал з освітою чи людина, здоров´я якої це сточується - тут, я бачу, у людей думка різниться.
ФФФФристайла• сегодня в 13:14
Ответ дляЛялькодзьоб
На стаціонарі вони робляться за 40 хв.
Лялькодзьоб• сегодня в 13:15
Ответ дляФФФФристайла
На стаціонарі вони робляться за 40 хв.
Ну и кто у нас когда в стационар посылает? Это раз, а два, время на посев нужно.
Здесь опять-таки кто решает кого посылать, а кого нет.