Коли мовчу- приємна жінка• сегодня в 10:50
Яка ж сила антибіотики!
Сама собі пішла і купила. Лікар не хотіла призначати без рентгену і аналізів, не дала пецепт. А я вже відчувала, що мені не вилізти без них.
От нащо мені втрачать гроші і час?! Вже 11 бнів хвороби, я кашляю безупину, не сплю скільки ночей. Повен ніс зелених соплів, лімфокзли запалились.
Невже по цим симптомам не ясно, що вже треба антибіотик, а треба пацієнта ганять і гроші йому спускать?
Обійшла 6 аптек, поки знайшла де мені без рецепта дадуть.
Тільки 1 таблетка і я вже проснулась іншою людиною. Майже, не кашляю і вертольотів не ловлю, лімфовузли не відчуввю більше. Шкодую тільки що раніше цього не зробила.
ФФФФристайла• сегодня в 13:17
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну и кто у нас когда в стационар посылает? Это раз, а два, время на посев нужно.
Здесь опять-таки кто решает кого посылать, а кого нет.
Якщо температура, біль і підозра на отит, можна самим під´їхати в чергову лікарню.
Квітка Миру• сегодня в 13:18
Ответ дляМожу брикнути
То ви давали антибіотик і все одно кричала від болю? Я просто не розумію, що могла лікарня зробити, окрім ядрьоної суміш вколоти. Хоча, це і швидка просто могла зробити та й пити далі антибіотик. У нас, коли після антибіотику знову отит був через тиждень і знову питання стало, а дитина виє і Нурофен не бере, я знайшла дівчину з приладами біорезонансу- на першому ж прийомі малий заснув спокійно, на другому про біль не згадував. Доходили курс, поки прилад не показав, що більше немає бактерії і вилізли без антибіотика. З тих пір, якщо вже так дійшло, то зразу до неї і ніякі антибіотики не потрібні.
Ні, то був випадок, коли лікували без антибіотиків. Більше в такі ігри я не граю.
Я вже не пам´ятаю, що робили. Антибіотик почали точно. Потім пам´ятаю кукушку, на процедури ходили типу електрофарезу, слух перевіряли. Потім їздили просто туди раз на день на процедури.
Можливо це можна було і вдома все робити. Але ми серед ночі вже самі сіли і поїхали в лікарню. Там сказали, що потрібна госпіталізація. А гратись і відмовлятись я не збиралась, бо я не лікар і ризикувати не хотіла з в´ялою дитиною, якій погано.
В цьому році теж довели без антибіотиків дитину до пневмонії і потім пили вже 2 антибіотика і місяць лікували.
Квітка Миру• сегодня в 13:19
Ответ дляВ рот не ложи
Антибиотики убивают , как и прививки
Ага. А пневмонии без лечения оздоравливают.
Коли мовчу- приємна жінка
• сегодня в 13:54
Ответ дляМожу брикнути
Бо само проходить, але ’собі призначили самі’, то воно й ’попустило’)))
За одну ніч запалення лімфоузлів зникло і кашель перестав душити? А 11 днів хворіла. Співпадіння? Ну хай буде так
Коли мовчу- приємна жінка
• сегодня в 13:57
Ответ дляПоліцейський патруль
Автор, вы б лучше врача поменяли, один день АБ не пьют, хотя бы 5 нужно, а с кашлем-7-10, продолжайте обязательно и смените врача
Я звичайно буду пити 7 точно.
В нас не так просто з лікарями. Ніхто не хояе брати нових пацієнтів. Це в нас лікар пішла на пенсію і на її місце мрлода прийшла. То вже пішли до кого було
Вічний двигун• сегодня в 17:55
Ответ дляАноним_
Что за антибиотик, подскажите
Доксициклин ( Дарница)