Цигарний шланг• 24 декабря 2025

Що може боліти на початку стегна сбоку?

Пах? Тазостегновий суглоб? Хожу в спортзал, могла і потягнути щось. Коли хожу не боляче, а от підійматися і спускатися сходами вже неприємно, відводити ногу в сторону чи закинути ногу на ногу відчутно боляче.
Що можна зробити? Чимось намазати може? Бо сексом теж погано займатися,більшість поз, де ноги треба розводити неприємні тепер(((
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 декабря 2025
отменяем секс до излечения сустава
Оцененная• 25 декабря 2025
У мене так само( Ніяк не могла зрозуміти, звідки цей біль. Раптово ніби з´явився. Коли згадала, що минулої зими впала на той бік, де зараз болить(( Купіть Траумель гель і спробуйте щоденно наносити на найбільш болючу ділянку.