Швендяю містами• 2 часа назад
Какая у вас температура в квартире сегодня?
На улице очень холодно, хватает ли вам тепла дома?
Швендяю містами
• 2 часа назад
Ответ дляКрим мій
Дуже тепло, діти ходять в шортах і футболці. Будинок на стільки добре утеплений, що опалення не включаємо ні разу за зиму. Індивідуальне опалення у кожній квартирі.
Класс
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
у нас теж добре утеплений але при 0 на вулиці у нас 17 в квартирі. Просто нема сусідів котрі б обігрівали нас за свій рахунок.
Крим мій• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
В нас сусіди теж не вмикають опалення
А на вулиці зараз-9°
В нас новий будинок з сучасним якісним утепленням
А на вулиці зараз-9°
Мая твая не панимать• 1 час назад
С утра без света были и без отопления до вечера по известным причинам. Не жарко(
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
В нас сусіди теж не вмикають опалення
А на вулиці зараз-9°
Прямо всі не вмикають? Якась фантастика. Якби було таке утеплення, то забудовники б не робили взагалі того опалення.
ВундерКИНГ• 1 час назад
Ответ дляШвендяю містами
Вам повезло
Хрущ, Київ
Біля вікон 20, в середині квартири 24