Дивне створіння• 25 декабря 2025
Дівчата, а хто ще збирається закордон?
Що стало для Вас останньою краплею і чи не має у Вас страху не отримати той рівень життя і комфорту, до якого Ви звикли дома?
Молчунья• 07 января в 00:10
Ответ дляДивне створіння
Медицина так, на жаль мало доступна і незрозумілої якості, але ж якось наші люди до неї пристосувались, крім того там багато вже наших лікарів.
а лікарі вже заступили до роботи? чи ще на етапі догляду за прістарілими
Молчунья• 07 января в 00:18
Ответ дляхутряна володарка
Зачем Вам это? Есть разница? В Европейской, не США или Канада. Но дорогой
подозреваю, что Швеция
Молчунья• 07 января в 09:38
Ответ дляхутряна володарка
Тут пособие одинаковое - как было маленькое, так и осталось.
Как давали квартиры - так и дают.
Даже в церкви продукты продолжают давать (просороченные). Это помощь не для «украинцев», а для «бедных». Разные получают. Даже местные.
Если «помощью» называть БУ одежду и полотенца от местных - то да. Было больше, чем сейчас.
Как давали квартиры - так и дают.
узнаю Швецию
Молчунья• 07 января в 09:41
Ответ дляГорлаю зрання
Та в кожній країні наших все більше і більше. Підтверджують дипломи потихеньку. Відкривають свої клініки. Це не порівняти з 22 роком.
Коли ми вимушені були 1,5 міс чекати,щоб вирвати молочний зуб ,а постійний вже ріс... Тепер маємо проблему і лікування.
Так з усім.
есть приватные врачи, не говорю уже за стоматологию Если хотите бесплатно- надо ждать своей очереди. Все логично