Мозговая пилочка• 25 декабря 2025

Хороший рік! У вас як ?)

Підсумки.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
3. Побували в 5 країнах ( три влітку і дві на осінніх канікулах)
4. Чудово відгуляли в родичів на справжньому українському весіллі в липні
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
автор Мозговая пилочка • 25 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
СТО, а не 100
Двісті , триста, чотириста …. Тисяч це також шестизначні суми) якщо що))
Ухахайкина• 25 декабря 2025
Ответ дляМозговая пилочка
То підіть і ви в ТЦК так заробіть.
1. Вирішите питання із мобілізацією
2. Заробите бабла на квартиру в Києві))

Ну! Якщо це так просто і всі заробляють, то чого ні?)
Чи вам не треба?) і ви «нітакая»
Бо я не в Україні, в мене нормальна робота, чоловік теж не в Україні і він заробляє тут то мені ваше тцк не потрібно. А ви можете розказувати про ваші ’успіхи’ скільки завгодно. Тут з критичним мисленням 10% відвідувачів. Інші або бідні і вірять, або такі ж самі як ви.
Ухахайкина• 25 декабря 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Удалено администрацией...
Ответ дляУхахайкина
Ну то добре))
Це ж прекрасно що у вас все так склалося. За вас можна тільки порадіти?
Чи ні?)
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Ви розстроїлися?))
АнтиТанкист• 25 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Звичайно можуть... тцк, наприклад, заробляє)))
Не особо там ТЦК зарабатывают, у них есть начальство, а у начальства есть свое начальство, все деньги наверх идут, на примере собак - попробуйте взять и стае собак кинуть в трех разных местах по жменьке корма, увидите что альфа самец будет подбигать к каждой кучке и отгонять всех сук и он будет жрась с одной кучи но к другим кучкам ниодна сука не подойдет, а ТЦКшники хуже собак, там если кто-то возьмет больше, его эти псы тцкшные разорвут за каждую копейку
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Ну «розумніша» вас тільки ваша колега, яка думає що мільйон це шестизначне число))
Ну ви трохи випередили)
Зійшлися на тому, що шестизначне це 100 тисяч, а я нерозумна вам підказую

Що шестизначним може бути і 200 тищ і 500))

Ціна звісно не в гривні
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Ось тут ви з «колегою» заплуталися.
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Держатся? Это понятие к автору ну никак не применимо. Держатся пенсионеры, особенно впо, Держатся одинокие матери с детьми, в ожидании мужа с фронта, Держатся военные на нуле, Держатся раненые в госпиталях, Держатся медики из последних сил, спасая раненых, но автор то в чем держится.
У неё, по ее же словам все отлично, ей держаться не нужно, она итак прочно стоит и муж рядом.
Всі по-різному тримаються.

Розкажіть, як ви піклуєтесь про пенсіонерів і одиноких мам з дітьми?

Чи ви співчуваєте їм тільки здалеку?)
ША! я прийшла!• 25 декабря 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Если человеку станет легче от того, что он напишет, что плохо, то пусть напишет.
Мы не против
Или не станет. Или он будет думать, почему у меня все так, чем я это заслужил, особенно когда плохое происходит по не зависящим от него обстоятельствам. Но я не об этом спрашивала, ну да ладно.
Ответ дляША! я прийшла!
Як ви живете?

У вас не має машини?
Ви переїхали в землянку?

Чи може так бути, що ви їдете на роботу машиною, а людина на зупинці думає «чому я, а не вона»?

Що ви зробили , щоб не фруструвати оточуючих?
Чи є у вас чоловік?
А діти?

Чи ховаєте ви дитину від бездітних?
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Отдыхала, но никогжа этим не хвасталась, тем более сейчас. Зачем?
Для меня неприемлемо это, что ддя чужих, что ддя своих. У моей двоюродной сестры муж 2 года на фронте, она все это время на антидипресантах, мне по вашему нужно ей об этом сообщить ещё и с хваставством, мол, какое отличное лето у меня было, то в время, как у нее в одидании звонка от него?
Есть у меня возможность, ну и хорошо, но у других нет, по независящим от них причинам, зачем людям в душу плевать?
дуже добре розумію біль людей, у яких близькі на фронті, і саме тому не порівнюю себе з ними і не адресую свої слова конкретним людям. Я не приходила до когось особисто з розповідями про відпочинок і не «тицяла» своїм життям у чуже горе. Це публічний форум, де люди пишуть про свій досвід — різний: хтось про втрати, хтось про страх, хтось про відновлення. Мій пост — не звернення до конкретної людини і не спроба принизити чи знецінити чийсь біль. Те, що я прожила щось добре, не означає, що я не співпереживаю тим, кому зараз важко. Ми всі живемо різні життя в одній реальності, і право говорити про своє не дорівнює «плювати в душу» іншим.
ША! я прийшла!• 25 декабря 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Як ви живете?

У вас не має машини?
Ви переїхали в землянку?

Чи є у вас чоловік?
А діти?

Чи ховаєте ви дитину від бездітних?
Просто живу, не кричу на весь мир, ни о хорошем,ни о плохом. Но не в этом дело. Вы спросили, как у вас. Очевидно, что у многих плохо, мне стало интересно, каких ответов вы ожидаете. Предполагаю, что человеку у которого все хорошо, что хочется кричать об этом, не очень хочется портить себе настроение, читая, что у других все плохо, особенно если у него развито чувство эмпатии или ошибаюсь?
Я такая - жду трамвая• 25 декабря 2025
Ответ дляМозговая пилочка
У мене вроджене , я травм не мала
І зовнішньо це не видно.
Але якщо дитина має таку проблему, то конце обовʼязково вкластися в здоровʼя.
Бажаю міцного вашій красуні.
Дякую! Взаємно!
Ответ дляША! я прийшла!
Я бачу, що вам зараз страшно і боляче, і це зрозуміло. Але ваш спосіб справлятися з реальністю — мовчати і забороняти собі радість — не є єдино правильним для всіх.

Мені справді було цікаво, як люди проживають цей рік — по-різному.

Я нормально сприймаю і важкі історії, і чужий біль, і не заходжу в теми, щоб зіпсувати собі настрій чи комусь щось доводити. Для мене емпатія — це не мовчати про своє життя, а вміти чути різний досвід і не знецінювати ні свій, ні чужий. Якщо вам ближче інша позиція — це ваш вибір, але він не дає права оголошувати мій досвід неправильним або називати мене тролем.
Путающаяся• 25 декабря 2025
Удалено администрацией...
Путающаяся• 25 декабря 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Удалено администрацией...
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Це прекрасна покупка. Я вас вітаю!
Все буде!
Путающаяся• 25 декабря 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Удалено администрацией...
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Просто стісняється, що побачать її машину)
Путающаяся• 25 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Путающаяся• 25 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Магиня• 25 декабря 2025
Хороший рік в плані, що відбувся без втрат серед близьких та рідних та просто знайомих, у тому числі і в Україні. Навіть навпаки велика сім´я стала більше. Це найголовніше, а по дрібницям, то переїхали з чоловіком в іншу країну та інше було.
ША! я прийшла!• 25 декабря 2025
Ответ дляМозговая пилочка

С чего вы решили, что мне страшно и больно? С чего вы решили, что я запрещаю себе радоваться? Писать в соц сетях и на форумах, не равно разрешить себе радоваться. И в каком месте я объявляла ваш опыт не правильным или называла троллем? Спросила насчёт того, какие ответы вы ожидаете, потому что создалось впечатление, что негативный опыт в вашу тему не впишется и спросила как отнесётесь к тому, что у кого все плохо. В принципе поняла уже. Если бы вы просто написали, что хотите поделиться тем, что у вас все хорошо, а не интересовались как у других, я бы вас ни о чем не спрашивала. Слышать чужой опыт, это не эмпатия, это способность слышать, эмпатия, это способность сопереживать, у вас не верное представление.
ША! я прийшла!• 25 декабря 2025
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Смотрю по сторонам и вижу, сколько горя вокруг и насколько многие хуже живут, чем до войны. Не все же отрицают действительность.
Ответ дляША! я прийшла!
Чому страшно і боляче?
Ваша категоричність і реакція на мої слова — типова поведінка людини в стресі: коли страшно і боляче, хочеться впорядкувати світ під власні рамки, чужа інакшість тригерить, а будь-який чужий досвід сприймається як виклик безпеці.
Ответ дляША! я прийшла!
Її ніхто не заперечує - реальність )
Ну що ви, мамо!• 25 декабря 2025
В мене з плюсів +5 кг
Ответ дляНу що ви, мамо!
В мене з плюсів +5 кг
😂😂
Клас.
Ну то добре харчуєтесь))
Не голодуєте!
Полонянка SexShop-а!• 25 декабря 2025
Ответ дляПутающаяся
Удалено администрацией...
Конечно из методички, откуда же еще.