Поясніть мені таке. Якщо захоплять Україну, то українцями підуть воювати із Європою. Це не моя думка (моя протилежна, якщо шо). І ця теза обумовлює неможливість припинити опір. Ну бо сенсу нема , ну бо так воюємо за своє, а так будемо все одно воювати, тільки вже неясно за шо/проти чого.
Так от. Білоруси ж не воюють зараз. Придністровці начебто теж. Вони ж теж мобілізацііний ресурс РФ. Чого ж їх не женуть нікуди (начебто). І при цьому прлти нас воюють корейці, які (начебто) не є окупованими росією.
Хотілося б трохи розкласти по поличках.
Ті, хто як я вважає що ця теза - це лохотрон, можете обмежитися «+», бо хочеться обґрунтування саме протиледної думки.
Всіх зі святом.
Хотілося б трохи розкласти по поличках.
Всіх зі святом.
Ответ дляSo_so
россия подустала от происходящего (и в военном и экономическом и даже в социальном аспекте, одно дело блестящая короткая сво и совсем другое это многолетняя война), я думаю, что сегодняшнего их потенциала на нас хватит, а на оккупацию стран Балтии пока нет.
Ну от є кілька тез, які не збираються в кучу. Всі ці огляди, аналітика…це просто окремі шматки домислів, якщо хочете. Які до того ж часто суперечать одне одному. Як от «нада мобілізацію!» і тут же «нема достатньої кількості ВСЬОГО (зброї, боєприпасів). Або: «аби не жити як росія і білорусь» - без жодних притомних аргументів ЧИМ там так гавняно в порівнянні із тим шо маємо ми у себе тут, особливо як СТАЛО тут, бо війна все підкреслила і зробила більш нагоядним. І все одно є такі, хто б‘є себе в грудь і розказує що так і має бути. І що незламні. І п‘яте-десяте. Я наприклад, схиляюся думати, що потолок що хоче путін в своїх фантазіях - це його люди у нашій владі, із відповідною політикою. Тобто як Білорусь. Так і було все життя, якщо я не помиляюся. До моменту оголошень цих вступів в Європосоюзи і Нати. І всім було наче норм. Не будо піздєжа за мову. Не було ненависті до западенців. Не було «презрения» до східчан. Перепрошую за вигадування назв). Просто всі бачать що і без росії тут навели такого шороху, що ми лишаємся з голим задом, і все одно от б‘ють себе в грудь. ; так от, схиляюся що хоче свою владу в Україні; і вже у зовсім вологих фантазіях - хоче , ну не знаю, в свою конституцію нас записати як придаток. Про війну із заходом, я вважаю, він н авіть не фантазує ні волого, ні сухо.