Замріяна• 25 декабря 2025
Мамочки підкажіть будь ласка хто народжував в квітні, який одяг брали для дитини
Чи то ще опалюється і тепло в роддомах, чи прохолодно) на виписку також думаю що то його готувати)
Саме такий місяць що і дуже може бути холодно і дуже тепло)
Як було у вашому випадку)?
Замріяна
• 25 декабря 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Відповідно до погоди
Дякую, то означає не збиратись🤔🤭😄
Новорічна пальма• 25 декабря 2025
В пологових завжди комфортна температура, не залежно від пори року (я там тричі бувала 🙂)
Раджу не накупивувати багато речей, бо не відомо ще чи 3 чи 4 кг народиться, чи 52 чи 58 см 😍. І ростуть вони дуже швидко.
Я завжди на виписку брала те, чим буду потім користуватись. Тобто, по погоді у квітні легкий комбєз - от його і купувала. Початок і кінець квітня теж різна температура вже
...аяприкольная• 25 декабря 2025
Народжувала обох в один місяць і погода була ну дуже різна. Тому будете бачити ближче до дати. Конверт, можна де фліс знімний
Новорічна пальма• 25 декабря 2025
Ви коли підете в пологовий напередодні - вам дадуть список, що треба з собою взяти
Усатая полосатая• 25 декабря 2025
Ответ дляНоворічна пальма
З того списку половину не треба
Новорічна пальма• 25 декабря 2025
Ответ дляУсатая полосатая
З того списку половину не треба
Погоджуюсь. І не все там є, я наприклад мікроклізми брала завжди і вони мені були прям життєво необхідні, сильно полегшували процеси)) але їх ніколи немає у списку. Я до того написала, що автору до пологів дадуть орієнтир. А там вже вона визначиться
Стрекозей• 25 декабря 2025
Дуже тепло в квітні не може бути у нас.
Человечки цельные удобнее если ребенок не тощий и мелкий. Если такой лучше бодики с рукавами или распашной божие с рукавами и штанишки.
Рожала троих, одного в июле жара, дети голые и в памперсах. И в марте девочек, там обычная температура зимняя.
Анонім-ка• 25 декабря 2025
В роддоме всегда тепло, даже жарко. Брала апрельскому сыну деми комбез 68 размера, не пожалела. В день выписки было 22 градуса, понятно, легко одетого везли ) а через пару дней похолодало, до конца мая в теплом был.
Или можете посмотреть из верхней одежды софтшел комбинезон. И байковые человечки.