Панна Кота• 25 декабря 2025
Зробила собі подаруночок
Ще один, зовсім незапланований. Зайшла просто подивитись а вони мені додаткові -15.
Потім все як в тумані🤣
барабанщица• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
А тормозів немає? П´ю одну каву в день. Все. Дуже рідко бувають виключення.
Ну які можуть бути гальма, якщо вже ви українською пишете, коли вдома така краса! і так, робота яка потребує високої концентрації уваги, а висипатися зараз не завжди вдається, м´яко кажучи, тому однією кавою ніяк не обійтися.
Кондуктор автобуса• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну бренд не кавовий.
Філіпс викупив саєко
В них аналогічні кавоварки
В мене у Києві саєко а тут філіпс
Нуль різниці
В них аналогічні кавоварки
В мене у Києві саєко а тут філіпс
Нуль різниці
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ длябарабанщица
Смачної кави! Я не ризикую, бо кави і так забагато в моєму житті
Ого морд наставили швидко, зачейкате доживете до мого віку
А що з віком не так?
Накладні мюслі• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Там невисока ціна, а якщо ще й знижка,,то взагалі супер - до 20 тис.
Я останній раз як цікавилася, то менше ніж за 20 не було. Потім на тривалий час відклала покупку. Якщо зараз 16500 то це мега круто!
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ длябарабанщица
Кава не допомагає, така краса в усіх практично вдома, але ніхто не заливається кавою цілими днями.
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Філіпс викупив саєко
В них аналогічні кавоварки
В мене у Києві саєко а тут філіпс
Нуль різниці
В них аналогічні кавоварки
В мене у Києві саєко а тут філіпс
Нуль різниці
Ну то супер, молодці, не знала.
барабанщица• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Рада за вас, на хіба вона тоді треба, щоб один раз на тиждень вранці зробити каву? і то не завжди, бо то світла нема, то на роботу треба вибігати, то подруга і так в кафе на каву запросила? щоб милуватися нею?
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ длябарабанщица
Щодня зранку, скоріше як ритуал.
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ дляОце фіфа
Я одна динозавр: люблю кофе варить в турке?
Я теж люблю, але довго, стояти треба над ним.
барабанщица• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Щодня зранку, скоріше як ритуал.
ритуал це он як вище пишуть с туркою шаманиш, особливо якщо ще й дім на електриці, ставиш на електроплиту туристську похідну плиточку, на неї турку з кавою, отакака собі романтика життя в Україні в 21 сторіччі
Засомневаю• 25 декабря 2025
Ответ дляОце фіфа
Когда есть газ, а нет электричества, то все мы турки
Звожу з розуму• 25 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Не проще на газу в турке? Некуда деньги девать
Не все же нищие как вы
Оце фіфа• 25 декабря 2025
Ответ дляЗасомневаю
Турка в дурке
АдляВасЯникто• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Не все же нищие как вы
До чего ленивые люди. Кофе можно и сварить на турке или растворимый с чайника. На крайний случай есть электротурка. А вот эти понты из разряда я купила слона.
Звожу з розуму• 25 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Варите, как хотите, всем пофиг. А нам сварит кофемашина
Оце фіфа• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Не все же нищие как вы
Зато нищие в хрущовках сейчас могут сварить горячий суп,стушить картошку и кофе на газу приготовить. А богатые сидят голодные в темноте и смотрят на бесполезную кофемашину без света.
Сама вумна тутички• 25 декабря 2025
Супер покупка автор, поздравляю!
Я почему-то жлоблюсь на кофе машину, духов накупила а кофе машины нет
Звожу з розуму• 25 декабря 2025
Ответ дляОце фіфа
Богатые сидят в Европе, в своих шикарных квартирах или домах, в крайнем случае во Львове, Ужгороде и вряд-ли в темноте.
Мотористка• 25 декабря 2025
Поздравляю, автор.
Моей такой уже 3 года. Исправно варит 4-5 чашек в день (2 я пью и 2-3 муж).
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ длябарабанщица
А навіщо такі танці з бубнами? Кнопку натиснули - і все готово.
барабанщица• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
І нічого, якщо світла немає. Ну звісно якщо ви богатенькі і у вас супер потужний екофлоу, якому більше нема чого живити окрім кавомашини, вам нас бідось не зрозуміти
Кондуктор автобуса• 25 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Тю
А если я не люблю просто кофе
Пью исключительно латте или капучино
И танцы с бубнами взбивая эту пену из молока снвершенно не входят в мои утренние планы
А тут нажал кнопку и кофе как из кофейни
А если я не люблю просто кофе
Пью исключительно латте или капучино
Кондуктор автобуса• 25 декабря 2025
Ответ дляОце фіфа
У богатых зарядные станции екофлоу и компания
Ну вы ей богу…
барабанщица• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну вы ей богу…
Ага покажите мне екофлоу, который тянет електроплиты и прочие чайники с кофеварками. Тут комп и ноутбук плюс холодильник на не самый дешевый повесишь и молишься, чтобы он вытянул и потом зарядится успел
Оскорбляю всячески• 25 декабря 2025
Ответ длябарабанщица
Не багатенькі, а просто 4 роки в війні живемо. Без екофлоу, просто інвентор і акумулятор. Живиться все в хаті, скільки та кавомашина тягне.
Магиня• 25 декабря 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ви така тошнотна
Кондуктор автобуса• 25 декабря 2025
Ответ длябарабанщица
Хватает