ГейТуда• 26 декабря 2025

Термобілизна чоловіча.

Потрібна для носіння вдома та прогулянок на вулиці. Парубок височенький (190+).
Не для спорту чи активних спусків на лижах.
Hi termo хтось купував? У них є відгуки лише на сторінці переважно від блогерів. Хотілось би почути незалежні відгуки.
Бачила ще у Вайкікі. Але там ні приміряти, ні подивитись на неї. Ні обміняти.
Чи порадьте, будь ласка, якусь іншу до 1500 грн.
Гопница-Советчица• 26 декабря 2025
Каламбия
andrey_spec• 26 декабря 2025
ЗСУшна норм, тільки колір так собі)) Кріпка, тепла, мікрофліс.
Працівниця року• 26 декабря 2025
Ответ дляandrey_spec
та и парубку под 190 к лицу!)
Червона калина• 26 декабря 2025
Купила прімарк.Здивована хорошою якістю ,вперше попала в магазин
Кидстаффовка• 26 декабря 2025
Crivit. Дійсно хороша, і знайти можна дешево
Tomik0306• 26 декабря 2025
В магазинах M Tac шикарна термобілизна. В минулому році купила кожному по комплекту - досі як нова. Дуже тепла і зручна .