мадамГрицацуева• 26 декабря 2025

Не хочу открывать ФОП кто подскажет

Собираюсь посуточно сдавать квартиру. Могу ли я не открывать фоп, а подавать декларацию физ лица ежегодного и платить 23%? Как обезопасить себя перед возможными контрольными закупками?
автор мадамГрицацуева • 26 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Не з тим видом бізнесу, який ви обрали. З довгостроковою орендою ще можна було б думати про фіз особу.

Завантаженість 5 днів на місяць - це не бізнес, в благочинність, ви на амортизації в поточних витратах + 23% податки, в мінусі будете.
Краще не починайте
В моем случае это не для бизнеса
автор мадамГрицацуева • 26 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ні, регулярно - це не від 30 днів на місяць) це хоч один раз на місяць, але 12 разів на рік) Ваша діяльність є підприємницькою, що б ви там собі не вигадували) тому так, до вас будуть питання.
Так 23% это больше чем 6%. Государтству выгоднее
автор мадамГрицацуева • 26 декабря 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Зате стаж йде.
Нічого страшного в фопі немає
Я работаю со стажем нет проблем
И_В_офигительных_штанах• 26 декабря 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Ні, державі вигідно, щоб ви заплатили штраф.
автор мадамГрицацуева • 26 декабря 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну так это нужно как минимум 3 закупки слелать чиоб доказать систематичность
Ответ длямадамГрицацуева
Не переживайте, все зроблять.
Мовчу, але хочу• 27 декабря 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Регулярно это 30 дней в месяц. Я плани рую 5-10 дней
То вже послуги, і для них потрібний ФОП