когдадеЦкие• сегодня в 15:06

Подарунок РУЧКА. дайте пораду чи відмовте

Хочу подарувати хлопцеві своєму, він начальник відділу і мені здається, що має бути такий аксесуар ... хоча...
бюджет скромний 2000-3000 грн
Дівчина Гілмор• сегодня в 15:07
Даріть, він постійно буде про вас думати❤️
Ручки-Крючки• сегодня в 15:07
Да, должен быть. Хороший подарок.
Амелі на мілені• сегодня в 15:07
І що він буде нею писати?
Зараз електронний документообіг
Мрії у вирії• сегодня в 15:08
Я подскажу ежедневник, волт, кажется. Там зарядка в обложке. Можно как павербанк использовать. Красиво, статусно, можно гравировку. Были около 3 тыс
Поддакиваю иногДА• сегодня в 15:08
Ответ дляАмелі на мілені
І що він буде нею писати?
Зараз електронний документообіг
Я до сих пор покупаю блокноты и пишу в низ ручкой
Забула що?• сегодня в 15:09
Залежить від характеру) хлопця. Хай такі подарунки дарують колеги. Я за подарунок не для роботи або більш особистий
Бавовнятко• сегодня в 15:10
ну, тут тоже надо не пальцем в небо. мне подарили паркер .
наверное дорогая, хз. а мне неудобно. толстая. я не пишу.
Сиренькая• сегодня в 15:10
Ответ дляМрії у вирії
https://rozetka.com.ua/ua/494648599/p494648599/?ga...

такий?
Поддакиваю иногДА• сегодня в 15:10
Автор, покажите какая. Мне когда-то дарили Паркер. Но мне для маленькой руки была толстовата.
Бутерброд з ікрою• сегодня в 15:15
Ответ дляДівчина Гілмор
...яка та прибацана стільки грошей віддати потратити😂
Дівчина Гілмор• сегодня в 15:17
Ответ дляБутерброд з ікрою
На ручку 😄😄
Бавовна• сегодня в 15:17
Такое у меня где-то два паркера в Украине валяются. Понтовый аксессуар начала двухтысячных
Розбійник• сегодня в 15:17
Ответ дляАмелі на мілені
І що він буде нею писати?
Зараз електронний документообіг
І що ?ніде ручка не потрібна?
Хомо_сапиенс• сегодня в 15:17
Посмотрите space pen. Есть сайт и есть доставка из Америки. Можно даже гравировку сделать. Есть варианты в вашем бюджете.
Метелики на душі• сегодня в 15:19
Ответ дляБутерброд з ікрою
Реально, канцтоварами для всего офиса можно было закупиться. Транжира.🤣
Амелі на мілені• сегодня в 15:21
Ответ дляРозбійник
І що ?ніде ручка не потрібна?
Тут потрібно знати людину.
Бо для багатьох ручка це розходниц матеріал . Загубив, комусь відав, кудись закинув.
Відверто кажучи я ще не стикалась з чоловіками в яких прям ручка, вона в гарному пеналі. Він торжественно відкриває, згадує кохану і змахує сльозу, ставить розмашистицй підпис. Закриває ручку і повертає в пенал
Муууумие• сегодня в 15:26
Колись дарувала чоловікові Паркер, і не один...десь забув, хтось ´позичив’. Але якщо в хлопця свій кабінет, чому б ні, але беріть дешевше, що б шкода не було, якщо десь пропаде.
Метелик• сегодня в 15:35
Не дарите. Выше правильно написали - подарок 2000 годов.
Замулена ріка• сегодня в 15:41
Колись мені треба було поїхати до кліента підписати договір. Приїхала, у конференц залі підписали. Кліент настояв щоб підписала його ручкою. Потім ще кілька договорів за один день. На наступний день в сумочці виявила золотий паркер. Ніхто з кліентів не підтвердив пропажу ручки. У кого сперла, не зрозуміло. І тільки через місяць першй кліент сказав, що у нього був день народження і колектив скидався на золотий паркер, але він навіть не запам`ятав що йому подарували, поки в нього не спитали, чому не користується. І те що там були елементи із золота він не зрозумів, думав що просто сувенірна ручка.
Мрії у вирії• сегодня в 16:05
Ответ дляСиренькая

такий?
Да, щось він здорожчав занадто 🙄 довго думала я....