Хата на мати• сегодня в 15:39
Через сколько может в этой трубочке высохнуть вода, если видны капли внутри труб
Трубочки
неДоПриличий• сегодня в 15:41
Це напряму залежить від розміру трубки температур та вологості навколишнього середовища.
Надайте данні.
Вирахуємо
Надайте данні.
Вирахуємо
Акукарача• сегодня в 15:55
Це ж залежитть від того який там рух повітря і температура. Трубка відкрита з двох кінців? Коротка? Посушіть феном.
Якщо така трубка закрита, може й ніколи не висохнути
Хата на мати
• сегодня в 15:56
Ответ дляАкукарача
А если парфюм соединится с капелькой воды - он уже будет пахнуть по другому ? Не знаете? Или это не испортит?
Акукарача• сегодня в 16:51
Ответ дляХата на мати
Зіпсує. Не катастрофічно, але то небажано.