Любительница• Изменено 2 часа назад
Людина прийняла рішення повернутися до Києва з Лондону у серпні цього року
А тепер я постійно читаю що у війні винні українці, влада, патріоти зомбовані, волонтери які на війні заробляють, виїхавші і т.д. І ні слова про те що винні росіяни і Путін. Тільки про свої неймовірні страждання і стадо баранів навколо.
Причому влітку я й інші спільні друзі відмовляла людину повертатися. Говорила що треба вирішити проблеми зі здоров´ям, своїм і батьків, і повернутися в Лондон. Але ж в Англії не влаштовувало все, медицина, перспектива тільки некваліфікованої роботи, квартира, школа дитини і т.д. І астролог сказала що війна скоро закінчиться. А тепер вона розповідає що у неї вибору не було.
І от я розумію, що людина в шоці, що крім страху, втоми, війни її видно мучає почуття вини перед дитиною за свіє рішення. Але вже нема сил оте все читати і хочеться написати ’винен в усьому Путін і кацапи. Ти просто етнічна росіянка вихована в зажопінстку Луганської області, яка всю молодість простягалася з кацапським папіками по росії. Тому тобі ті, хто запускає по тобі ракети, ближчі ніж ті, хто з тобою під тими ракетами сидить.
Але стримуюся, тому пишу це вам
Якщо що то я не за війну до останнього українця і розумію перспективи. Але ж бляха ти сама так вирішила, бо тобі було важко все самій, а мужики вже не ведуться на тебе. А тепер шукаєш істерично винних. І все чомусь не серед кацапів
Але стримуюся, тому пишу це вам
Соня-сонятко• 2 часа назад
москалям всюди зле і всі їм винні, але в свій оркостан ніхто не їде.
Любительница
• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
Хай їде до Росії. Хто хотів-поїхав.
Вона там вже була, тому думаю й не рветься
Цідило правди• 1 час назад
Ой, бля, хорошая нашлась. В лицо сказать не может ей, а пишет нам темку срач
Любительница
• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Кто вы этому человеку? Капец иметь таких близких как вы, автор(
Та ніхто за великим рахунком. Колись дружили. Близько
Стефанія• 1 час назад
Ответ дляЛюбительница
Зачем вы общаетесь, если вам так противно?
Любительница
• 1 час назад
Ответ дляЦідило правди
Не хочу. У мене рука не піднімається написати таке от людині яка сьогодні в Києві сидить десь там на 17 поверсі в голосіївському районі. І читати оте все більше немає сил
Цідило правди• 1 час назад
Ответ дляЛюбительница
Короче типичная лицемерка вы
Любительница
• 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Бо в часі війни не хотіла викидати з життя людей от так от легко, тільки тому що вони трохи кацапуваті
Стефанія• 1 час назад
Ответ дляЛюбительница
Хотите хорошенькой казаться? Эмпатичненькой? Вам станет легче, если она произнесет то, что вы хотите услышать?
Любительница
• 1 час назад
Ответ дляЦідило правди
Короче типичная лицемерка вы
Та я просто поблокую скрізь, а писати такого не буду
Цідило правди• 1 час назад
Ответ дляЛюбительница
Викидати не хотіли тих, хто був у Лондоні, а коли вони в Києві, то взагалі нецікаві стали. Можно і кості обсосать
Любительница
• 1 час назад
Ответ дляЦідило правди
А що мені з того, що вона була в Лондоні?)
Цідило правди• 1 час назад
Ответ дляЛюбительница
А що вам з того, що вона тут, що аж тему склепали?
Чи ви щирою проти війни були з 2014, чимо
сь допомогли, хоч постом в мережах? Звісно Ні. Ото і стулить пельку свою
Умничка-помощничка• 1 час назад
В мене мама так каже, що її послухати, то тільки ми винні. Періодично гавкаємось на цю тему. Як пояснює, що рашок не виправдовує, але от не вміє вона подати інформацію нормально) Кажу їй, щоб поменше на вулиці розпиналась, бо не зрозуміють вірно і приб´ють. Для мене що ті потвори, що наші, що ті дурні, що наші. Одне інше не замінює. Якщо близька людина, то просто звертайте розмову на цю тему одразу, а не доводьте до конфлікту)
Я матуся, мені можно• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Зато где-то в Лондоне стало больше кислорода
Не хвилюйтеся,там в цю секунду народилося 100 арабів і на плоті приплило 20 сирійців)))
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Зато в посольстве и консульстве Украины стало меньше загруженности😉
Я матуся, мені можно• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
А вона там була? Без проблем робилм всі свої справи.
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Может и была. Вы же были
Шалена невинність• 1 час назад
Краще стримуйтесь, бо оце ´Ти просто етнічна росіянка вихована в зажопінстку Луганської області, яка всю молодість простягалася з кацапським папіками по росії.’
На голову не налазить.
woman Warrior• 1 час назад
У вас много свободного времени и мало собственных дел
Кроме того, вас противопоказано подпускать близко к людям, а им противопоказано с вами общаться.
Вообще.