Я Вас не боюся• 27 декабря 2025
Чем можно оживить сухие волосы на корнях?
Я Вас не боюся
• 27 декабря 2025
Ответ дляНайщасливіша
Удалено администрацией...
Не помогает. Отрезала уже и не раз
Невидимка• 27 декабря 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не помогает. Отрезала уже и не раз
Если там пересушенная солома, то только обрезать. Маски, флюид на кончики (средство для кончиков волос на маслянистой основе), щадящая покраска (на длину и концы низкий % окислителя брать) вы уже пробовали?
Все буде Україна• 27 декабря 2025
Фен з іонізацією, гарний термозахист, маски хороші. Мені допомогло
Stepa_nida• 27 декабря 2025
Залежить від стану.
В базі сухість прибирається доглядом, але якщо треба сос-засіб, то класно зволожує довжину нічна сироватка по типу Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum
Аноним НаВсеГда• 27 декабря 2025
В мене були як солома. Чим більше я користувалась масками, бальзамами, кристалами, більше зволоження, більше сухості. Парадокс такий. Зараз окрім шампуні лише спрей для розсчісування. Не сушу феном взагалі. Коси не сохнуть. Біотин пью.
Залізна пані• 27 декабря 2025
Ответ дляТвердая валюта
ножницами
Не завжди - теж маю таку проблему, навіть був період що перестала фарбувати волосся і відріс повністю мій колір, і догляд якісний а проблема так і не зникла
Залізна пані• 27 декабря 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Если вы из каждый раз переваливаете щипцами то не чем
Ніколи в житті не мала праски - а проблема з сухими кінцями є