Швендяю містами• 28 декабря 2025

Дівчата, чи є зараз хороші акції на ікру?

Дівчата, доброго дня.
Порадьте будь ласка.
Дякую.
Будьте так ласкаві• 28 декабря 2025
конечно! всегда акций полно на икру перед НГ!!!
Лгин• 28 декабря 2025
Доречі теж хотіла запитати, я зовсім не тямлю в ікрі)
Але хочу купити в цьому році крупну повноційну як у дитинстві.
А то як візьмемо по акіії так вона дрібна і не тріскається у роті окремими кульками))
Купляли не саму дешеву, камчадал чи як там її
Горлаю зрання• 28 декабря 2025
Взяли в атб по 250
Тумба-юмба• 28 декабря 2025
Ответ дляЛгин
Пора знать, что размер и вкус икры зависит от названия рыб, из которых её берут. Нерка, кижучь, лосось, горбуша, чавыча, форель, да, все они красные и дают красную икру, но она у каждой из них разного цвета, размера и вкуса.