Кубик Рубика• 29 декабря 2025
Плюшкины после уборки квартиры меняются?
Вот убрали у этой свиньи дома, и что, у этой свиньи снова подниматься рука так засерать вылизанную квартиру?
Кашка-маняшка• 29 декабря 2025
А яке право ви маєте людини обзивати свинею? Що вона кому поганого зробила?Вочевидь у людини депресія, або ще якісь проблеми, які не залишають сил на прибирання.
Кубик Рубика
• 29 декабря 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Желаю вам таких же соседей свиней, посмотрим как заговорите после этой вони и тараканов, что весь подъезд хочет выселиться
Кашка-маняшка• 29 декабря 2025
Ответ дляКубик Рубика
Я розумію, що сусіди можуть бути різними, і такими в тому числі. Якщо людина робить безлад в своїй квартирі, а не в під´їзді - має право. Тож якщо комусь не подобається, що у сусідів відбувається, нехай переїжджають у приватний будинок. Особисто я так і зробила, тому мені нема діла до того, що в кого в хаті робиться. І мені би не прийшло в голову називати когось свинею тільки за те, що в нього вдома безлад.