КартаБезКомиссий• Изменено вчера в 23:32
Почему кастрюля?
Как вы думаете, почему на майдане люди носили кастрюли на головах? С чем это было связано? Тема не для срача, просто интересно.
Меня спрашивают немецкие друзья — а я не знаю, что им ответить.
Дівчина Бобула• сегодня в 00:43
Ответ дляКартаБезКомиссий
Прочитайте, будь-ласка, уважно: не свідки майдану, а свідчення сучасників того часу.
«А был ли мальчик?». Я розумію, що таким як ви дуже комфортно жити в сьогоденні світу постправди. Для таких як ви раша вливає мільярди в пропаганду, щоб у вас аж з носика хлюпало від задоволення.
Невгамовна сила• сегодня в 00:43
Ответ дляКартаБезКомиссий
Коли нема шо сказати - в хід йдуть образи?😂😂😂 Потужно!
Это не оскорбление, а констатация факта. Даже среди российских пропагандонов есть умные, образованные люди, хоть и с фашистской позицией. Но это не про вас. Вы мелочь примитивная копеечная.
КартаБезКомиссий
• сегодня в 00:46
Ответ дляНевгамовна сила
Попийте заспокійливого, та не нервуйтесь
Нервові клітини не відновлюються!
Невгамовна сила• сегодня в 00:47
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нервові клітини не відновлюються!
Я не нервничаю да и советов не просила. Вы пришли на публично открытый украинский ресурс просвещаться - просвещайтесь.
КартаБезКомиссий
• сегодня в 00:48
Ответ дляДівчина Бобула
А вам самим хіба не цікаво подивитисьна події з різних сторін? Зрештою, що є правдою? У кожного своя правда... Се ля ві.
Брюльтик• сегодня в 00:49
Ответ дляБожий одуванчик
А мене цікавить якщо із Зєльою зробити те саме що з Яником, що буде?
Чому ми знову не можемо зробити майдан?
Бо чекаємо, коли ви організуєте.
Дівчина Бобула• сегодня в 00:49
Ответ дляКартаБезКомиссий
З яких різних сторін? Навіщо мені «правда» росії, яка ще до Майдану вела інформаційну війну проти України? Вам подобається їсти лайно - справа смаку, іншим не підсовуйте - смердить.
Брюльтик• сегодня в 00:53
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нашла вот это:
Шо скажете?
Брешут москалі, правда?
Шо скажете?
Брешут москалі, правда?
Процента полтора из всего правда, остальное манипуляции. Ну все как вы любите
КартаБезКомиссий
• сегодня в 00:55
Ответ дляНевгамовна сила
Ви так акцентуєте увагу на українськості ресурсу... Уточніть, будь-ласка, під українським ресурсом що Ви маєте на увазі? Що він лише для україномовних? Чи, що він лише для тих, хто наразі мешкає на теренах України? Чи для вас такі, як я, що виїхали, та не підтримують нарративи зелебоби, вже не є вашими співвітчизницями? Бо в вашому комментарі я бачу лише зверхність та намагання відсовити мені в праві належності. Це руйнує ваш світогляд. Ви не хочете визнати, шо є й інші думки, відмінні від вашої, людей, що теж мають частку та громадянство тут
Дівчина Бобула• сегодня в 00:55
Ответ дляКартаБезКомиссий
Пекельні борошна
КартаБезКомиссий
• сегодня в 00:57
Ответ дляДівчина Бобула
Пекельні борошна
При чем здесь адские муки?😂😂😂 Вы ещё вспомните про мифическое метро на Троещину!
Я розумію, важко визнати, шо не всі українки думають, як ви
Нема сечі, так?😜😜😜
Невгамовна сила• сегодня в 00:57
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не нужно за меня делать выводы, о своем мировоззрении заботьтесь, это же у вас сложности с восприятием прочитанного.
Дівчина Бобула• сегодня в 01:02
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нема сечі, так?😜😜😜
Ви взагалі не думаєте. Ви лише споживаєте той контент, який вписується у ваш світогляд і не визнаєте іншого, навіть якщо вам 100 очевидців особисто розкажуть як було. Залишайтеся манкуртом-малоросом. Тільки заради Бога не лізьте сюди зі своїми наративами і тупими провокаціями.
Ms. Откровенность• сегодня в 01:01
Ответ дляКартаБезКомиссий
Про зебобу ви для чого пишете ?
Яке він має відношення до каструль ?
КартаБезКомиссий
• сегодня в 01:02
Добре, дівчиноньки та й вже не дуже. Потринділи, порозважились — стачить. Завтра до праці. Надобраніч, дякую гарно за увагу. Перепрошую, як когось образила. 😘😘😘😘😘
Дівчина Бобула• сегодня в 01:05
Ответ дляMs. Откровенность
Про зебобу ви для чого пишете ?
Яке він має відношення до каструль ?
Ага, спалитися на самому простому. Не кажучи про те, що Зе та його команда якраз реваншисти Майдану і по суті своїй дуже відповідають світогляду автора.
КартаБезКомиссий
• сегодня в 01:09
Ответ дляДівчина Бобула
Зе только вначале ’видел мир в глазах путина, просто надо было перестать стрелять’( цитирую этого голобородька). Придя к власти, он, через некоторое время, стал По в квадрате. Видно, шо вы в своем узком кругу варитесь. Всё, спокойной ночи.
Дівчина Бобула• сегодня в 01:09
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ойляяяя 🤦♀️ Він таким був фактично до початку повномасштабної.
Товариш Майор, покатайся на самокаті.
КартаБезКомиссий
• сегодня в 01:12
Ответ дляДівчина Бобула
Товариш Майор, покатайся на самокаті.
Для меня шо один шо другой — одно 💩
Но, я так понимаю, вы из секты сывочолого?
25%
Ms. Откровенность• сегодня в 01:13
Ответ дляКартаБезКомиссий
Для меня шо один шо другой — одно 💩
25%
😂😂уже за сивочолого взялися?
КартаБезКомиссий
• сегодня в 01:16
Ответ дляMs. Откровенность
😂😂уже за сивочолого взялися?
😜😜😜
Кстати, у нас здесь у русских магазинах в Германии есть рошенки. Всегда покупаю. Особенно, батончики с карамельной начинкой. Вкусняшка. Особенно с кофе.
Дівчина Бобула• сегодня в 01:16
Ответ дляКартаБезКомиссий
Для меня шо один шо другой — одно 💩
25%
Я з тих, хто ходить на вибори і голосує, навіть, якщо мені не подобається жоден кандидат. Тому що я не заміж за них виходжу, щоб мені хтось подобався, а роблю вибір, як відповідальний громадянин. Але звідки вам знати як це?
КартаБезКомиссий
• сегодня в 01:18
Ответ дляДівчина Бобула
Ну да, мы ж, по вашему, манкурты. Думаем только про холодильник, а не про армию, мову, виру и Томаса
Дівчина Бобула• сегодня в 01:21
Ответ дляКартаБезКомиссий
Томаса, ага 😆 Йди спати вже, кацапське трололо
Грибной_Дождик• сегодня в 01:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
Боже, боже, Ліда, Ліда, ех...
КартаБезКомиссий
• сегодня в 01:40
Борщичок• сегодня в 02:11
Ответ дляМиссис Буркул
Показать, что там пусто
У вас и без кастрюли видно это, могли и не показывать.
Борщичок• сегодня в 02:12
Ответ дляБожий одуванчик
Чому ми знову не можемо зробити майдан?
С какой целью?
Борщичок• сегодня в 02:14
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нашла вот это:
Шо скажете?
Брешут москалі, правда?
Шо скажете?
Брешут москалі, правда?
Так вы москаль, спросите у себя.
Борщичок• сегодня в 02:14
Ответ дляДівчина Бобула
Який брєд та маніпуляції. З таким підходом можете одразу поїсти гівна з російських пропагандистських помийок.
Она там пишет, а не читает.