Королева спама• 30 декабря 2025

В шубе сначала селедка потом картошка?

Кто как делает? Надо чтоб селедка пропитала картошку или без разницы?
Все до блиску• 30 декабря 2025
у меня всегда селедка на дне, потом лук, потом картошка
Анонім Секретар• 30 декабря 2025
Селедка, потом картошка, я без лука делаю
СпайдерВумен• 30 декабря 2025
Ну а название говорит же само за себя , она под шубой, а не в шубе)
Бесконечность-не предел• 30 декабря 2025
Картошка, сверху селедка и на нее лук
ЯяяКакаджамбо• 30 декабря 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Картошка, сверху селедка и на нее лук
И у меня так
ЯяяКакаджамбо• 30 декабря 2025
А вы, что уже делаете?
Борисфенка• 30 декабря 2025
Картопля, оселедець перемішую з цибулею
Мафиозная• 30 декабря 2025
Картопля, оселедець і тд, цибулю не кладу
Зрадорозганячка• 30 декабря 2025
Картопля, потім оселедець, змішаний з маринованою цибулею. Спробуйте, так смачніше набагато.
В гости звали?• 30 декабря 2025
У меня селедка, потом лук, потом тертое яблоко, потом тертый белок, потом картошка)
Люблю так, никому не навязываю)
СпайдерВумен• 30 декабря 2025
Всю жизнь селёдка была под слоями всего, а не картошка
Забрызжу ядом• 30 декабря 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Так виходить, що картопля без майонезу буде?
Зрадорозганячка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Чому? Можна сітку майонезу.
Ответ дляЗабрызжу ядом
А зачем на ней майонез (хотя и его можно добавить, если очень хочется), если картошку пропитает селедка с луком
Забрызжу ядом• 30 декабря 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Смак подобається. Мені смачно оселедець з маринованою цибулею, картопля з майонезом, тоді морква і буряк. Але це справа звички, я так думаю. Просто так робила все життя моя мама і я звикла
автор Королева спама • 30 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А вы, что уже делаете?
Еще нет
Губи до вух• 30 декабря 2025
У нас всегда селёдка на картошке под шубой из всего. Селёдка пропитывает картошку, но все равно приходится досаливать салат.
Зрадорозганячка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мама також завжди так робила. А потім в когось спробувала варіант, де оселедець з цибулею над картоплею і все - це тепер і в неї, і в мене самий улюблений спосіб. Авжеж, є рецепти які десятиліттями готують традиційно, але ж це не означає, що гріх трохи змінити чергу слоїв. Тим паче, що це реально смачно. Картопля бере на себе всю-всю смакоту з верхніх своїв, немає «жижі» на дні. Ідеально як на мене.
Забрызжу ядом• 30 декабря 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Звучить логічно дійсно. Ну, може, спробую спершу компооміс: на низ тонко картоплю, оселедець і на нього теж дуже тонко картоплю Просто якось рука не піднімається моркву на оселедець терти - дивна комбінація
Зрадорозганячка• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Спробуйте якось в невеличку мисочку чи лоток один так зробити, а решту, як звикли і порівняєте. А там вже оберете, який Вам довподоби.
Лялька в колисці• 30 декабря 2025
Без разницы, начнёте жевать - все равно все перемешается
Анонимба• 30 декабря 2025
Первый слой кладу картошку, потому что тогда лучше держится, можно аккуратно взять.
ДА да да• 30 декабря 2025
У нас на картошке всегда была… может попробую иначе в этот раз.

А яйцо кто-то кладет ?
Слобожаночка• 30 декабря 2025
Я первый слой делаю картофельный - тонкий.
Аноним_Русалка• 30 декабря 2025
Селедка - лук - картошка - свекла. Четко и быстро. А главное - вкусно.
Лукава Кішка• 30 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Картопля, оселедець перемішую з цибулею
И я также)
празники не помню• 30 декабря 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я так роблю, на низ дуже тонко картоплю, а потім звичайна шуба.
Так не відпадає оселедець, коли береш собі порцію з загальної тарілки.
Забрызжу ядом• 30 декабря 2025
Ответ дляДА да да

А яйцо кто-то кладет ?
Дуже багато людей кладуть, я - ні, якось вони мені зайві там. Риба з овочами логічніше) Яєць вистачає в усіх інших салатах. Це пам´ятаю, дивилася колись циганку Галину, вона готувала пісну шубу, то замінила яйця на гриби - гриби, мовляв, дають таку ж ніжність,як яйця, вона пояснила - а я думаю: а нашо? Якщо можна їх прибрати просто звідти
празники не помню• 30 декабря 2025
Ответ дляДА да да

А яйцо кто-то кладет ?
Я кладу. Мені подобається.
Забрызжу ядом• 30 декабря 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Без моркви у вас?