Дюйм оф о4ка• 30 декабря 2025
Допоможіть знайти светр, пам´ятаю вигляд і ціну а фірму ні
Короче якось в інтернеті бачила светр червоний/бордовий, високе горло стойка ззаду наче як розріз, прямий . Начебто reserved ( я так думала) але не на їх сайті ні на магазині я його не бачу(( ціна приблизно 4500грн в складі є натуральнв вовна чи щось таке, бачила восени. Думала якось поїхати поміряти і тп. В історії браузера не знаходить (( це я або фірму плутаю чи що... Бо планувала міряти значить бренд ж в магазині Києва.
Свекруховна• 30 декабря 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Щось схоже на такий светр тільки колір інший
О, маю таке пальто & other stories, як на вашій картинці. В цієї марки є такі светри, як на фото, в декількох кольорах.