СкиниУскачи!• 02 января в 15:07

Чому за три дні стільки тем про сварки з чоловіком і розлучення?

Я стільки навіть на памʼятаю щоб за три дні купа тем про скандали.
Я сама з чоловіком посварилась дуже серйозно, ми взагалі ніколи не сваримось, а вчора прям поскандалили, осадок капєц, а головне що цю ситуацію не можна просто так залишити, а зʼясовувати, розмовляти це знову сварки/сльози.
Пасхальний тролік• 02 января в 15:25
Ответ дляСкиниУскачи!
Та я не чекаю його сюрпризів, я чітко кидаю посилання з тим зо мені подарувати, проблема тільки в тому що він про це згадує в день свята і тоді купує.
Потрібно ще нагадування до свята лишилось 5, 4,3 днів
автор СкиниУскачи! • 02 января в 15:25
Ответ дляПасхальний тролік
Я вище як раз таки і писала. Це тому що свята ми наділяємо увагою і фарбами а це звичайні дні.
Для жінок як емоційних створінь це важливий день.
Для чоловік максимум дата в яку не потрібно засмутити жінку, середній рівень просто дата
Напевно, я це в душі розумію, але мля ну ти ж зі мною не перший рік живеш, ну бачиш що я вірю в ту магію, то підіграй ….
автор СкиниУскачи! • 02 января в 15:27
Ответ дляПасхальний тролік
Знаєте, я спеціально не нагадую, бо то б ще були скандали за 5,4, 3 дні.
Я якось була прийняла це, а от востаннє не вийшло
Миззери• 02 января в 15:28
Тоже заметила , год что ли тяжелый намечается для многих
Тема на теме
Пасхальний тролік• 02 января в 15:29
Ответ дляСкиниУскачи!
Дивіться.
Я вас як жінка ну дуже розумію.
Я сама люблю дива та сюрпризи, я сама їх створюю для близьких та рідних.
Але моя емоційність довела мене до розлучення.
І мені б не хотілось щоб хтось наступив на ті ж граблі.
Почитайте книгу чоловіки з Марса жінки з Венери.
Там добре розписана різниця між еомоціцним інтелектом чоловіка та жінки.
Якщо зрозуміти що ми просто різні. Ви не будете вимагати від чоловіка те що йому зробити складно
Миззери• 02 января в 15:29
Ответ дляПасхальний тролік
Я молодець. Розійшлась ще в серпні 2025 тому новорічні свята пройшли а тиші та спокою
Правильно , все плохое оставили в прошлом году и дверь закрыли
Я так тоже негатив оставила, надеюсь
Пасхальний тролік• 02 января в 15:30
Ответ дляМиззери
Я так тоже негатив оставила, надеюсь
Я маю плани в 2026 році наступити на ті ж граблі🥰 з тим самим чоловіком
Миззери• 02 января в 15:31
Ответ длякогдадеЦкие
А я кстати тоже всегда практически без подарков
Обидно
Короче думала хоть в этот Новый год что-то будет толковое
Но нет (
Не молчите , говорите и заказывайте что хотите
Калинові вуста• 02 января в 15:33
тому що свята завжди усугубляють проблеми в стосунках
Миззери• 02 января в 15:33
Ответ дляПасхальний тролік
Ой, ну аккуратнее)
Пасхальний тролік• 02 января в 15:34
Ответ дляМиззери
Ой, ну аккуратнее)
А чого мені боятись? Зачинщиком скандалів завжди була я.
Чоловік тихий мирний скромний.
Калинові вуста• 02 января в 15:36
от від цієї совєтчиці одне зло. начитаються тут хвастів всяких і сваряться тоді з чоловіками.
ЭтаваНиМожетБыть• 02 января в 15:36
Все говорят, что 2026 год перемен, когда женщины перестанут терпеть. Первый год со времен 2019 начинается такой сильный
Миззери• 02 января в 15:37
Ответ дляПасхальний тролік
Чоловік тихий мирний скромний.
Ну по моему опыту если вас что-то постоянно провоцирует на скандал то все не так просто ) он вас нервирует ?
ЭтаваНиМожетБыть• 02 января в 15:37
Ответ длякогдадеЦкие
Обидно
Но нет (
Закажите себе сами
когдадеЦкие• 02 января в 15:39
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Закажите себе сами
Ну я конечно что-то заказываю
Но это совсем не то
ЭтаваНиМожетБыть• 02 января в 15:39
Ответ длякогдадеЦкие
Ну я конечно что-то заказываю
Но это совсем не то
Да прямо не то, почему вам не то?
ПушАпница• 02 января в 15:39
Кожного разу ситуація повторюється, а на 21 раз ви вирішили, що щось має змінитись. Чоловік не піддався тиску обставин, проявив стабільність в цьому хиткому світі, підтримав багаторічну традицію, а йому за це мало, що ні подяки, ні доброго слова, так ще й звинувачують
когдадеЦкие• 02 января в 15:40
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Да прямо не то, почему вам не то?
Хочется сюрприз, внимание..
ЭтаваНиМожетБыть• 02 января в 15:41
Ответ длякогдадеЦкие
Хочется сюрприз, внимание..
Ахахах, особенно ненужный сюрприз)
Или внимание от равнодушного к вам мужика, вот же ж щастье
автор СкиниУскачи! • 02 января в 15:41
Ответ дляПасхальний тролік
Дивіться.
Я вас як жінка ну дуже розумію.
Завжди вважала цю книгу попсовою банальщиною, але ок, прислухаюсь, почитаю.
Ну але чому я роблю те що мені зробити складно? Допустимо я їхала за його подарунком 50 км в одну сторону .
А ще в цей день 31 числа, я написала йому список з 5 простих пунктів покупок. Дуже простих. Ясно що без трьох дзвінків мені він цього купити не зміг , а потім ще звинуватив мене в тому що футбол вже починається, а він ще в магазині виконує надважку місію
Одні думки• 02 января в 15:43
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну чоловіки такі що їм все треба казати. Хочете подарунок довбіть 1 грудня.
Пасхальний тролік• 02 января в 15:43
Ответ дляМиззери
Та хто його знає як воно буде.
В нас все просто перетворилось на сніжний ком який нісся з шаленою швидкістю.
Починалось умовно як у автора.
Чим більше я хотіла вияснити правду, тим більше чоловік уникав.
Дійшло до того що я вже оскорбояла його, переходила на особистості тільки щоб він вийшов з ’ доміка’.
Я вже злилась на нього що він зробив з мене мігеру.
когдадеЦкие• 02 января в 15:44
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ахахах, особенно ненужный сюрприз)
Ну он получается вроде купил мне под елочку, что я хотела
Но это же я ему ссылки дала на это
И я расстроилась, думала он ещё какой-то сюрприз небольшой сделает

Но блин похоже команды не было, а сам не додумался
ГейТуда• 02 января в 15:44
Ответ дляПасхальний тролік
В смысле снова сойдетесь с бывшим мужем? А он в курсе?))
автор СкиниУскачи! • 02 января в 15:46
Ответ дляОдні думки
Боже
Пасхальний тролік• 02 января в 15:49
Ответ дляСкиниУскачи!
Насправді я розмовляла з психологом на цю тему
І вона різницю між чоловіками розказувала більш складними словами. Як і в які періоди розвитку хлопчика та дівчинки відбувається зміни в роботі нервової системи. Книга для більш широкого кола читачів.
І я теж возмущалась - чому ми жінки маємо вічно підлаштовуватися під чоловіків.
Вона пояснила що я можу злитись і не приймати цей факт тільки завгодно. Але це елементарна фізика, різні гормони, різна нервова система по різному диктують нам як діяти.
Пасхальний тролік• 02 января в 15:51
Ответ дляГейТуда
Я ще толком не знаю. Мені і одній не погано.
Але звичайно не вистачає ´ людини на яку можна себе помножити’.
автор СкиниУскачи! • 02 января в 15:54
Ответ дляПасхальний тролік
Насправді я вам дякую дуже за ваші поради, я прислухаюсь. В нас не так і критично, але я б не хотіла щоб от таке повторювалось.
Миззери• 02 января в 15:54
Ответ дляПасхальний тролік
Та хто його знає як воно буде.
Починалось умовно як у автора.
Угу , многие мужики так себя ведут во время конфликтов и это бесит очень , понимаю