ША! я прийшла!• 02 января в 19:04
Холостяк. Пост-шоу дивимось
З Новим роком!
ША! я прийшла!
• 02 января в 22:59
Ответ дляМаю натхнення
А для чого це шоу тоді ?
Щоб що ?
Щоб завтра його рознесли по всіх соцмережах на кісточки. Бо стільки зашкварів не було навіть у випусках. А якщо серйозно, то гроші, спонсори, рейтинги
ША! я прийшла!
• 02 января в 23:02
Ответ дляИграю_на_кларнете
Він просто її кидонув без пояснень
Думаю навіть не кидонув, а стоп знято і поїхали додому кожен до себе
ША! я прийшла!
• 02 января в 23:07
Ответ дляГоловний кошак
Тарас забрав сумку бабок і забув як страшний сон
Поки Юля , Гріша і Вікторія відбілювали кожен рух. Ця закохана і ця закохана, і в Тарасіка там вена на шиї пульсує. Шо?))))