АБВГДэшница• Изменено 03 января в 13:36

Вітрянка... дуже потрібна порада

Хлопець 14 років
Висип 3 день
ось такі прищики на обличчі, майже не має свербіжу, дуже хвилююся, щоб не залишилося рубця.

Також є багато на спині, животі. Педиатр радить мазати Пудер пліном, мажу... щось підсушує, щось таке червоне, як на фото (верхній, зараз він в цьому пудер пліне, але такий ореол червоний). Не розумію, він підсушується чи це вже гнойнічок?

І ще.. є висип на половому органі, прям на голівці. В кого таке було? Чим там можна обробити? (педиатр зараз не на зв´язку по понеділка)
ЧупакабраЗеБест• 03 января в 14:16
Ответ дляАБВГДэшница
Я впевнена, що є люди, мами, які зрозуміють моє питання і нормально дадуть якусь відповідь\пораду

А вам - до побачення
у вас еще все впереди.
Все внутернние органы, желудок, кишки, рот и пищевод тоже покрыт этими штуками.
И потом эти корочки будут отваливаться, особенно в гортани. к нам даже скорая приезжала, у ребенка то ли дуушье какое было, то ли что не пойму... забрали на богатырскую с подозрением на стеноз.
Полов губы тоже все облезли от этих оспин, но там слизистая, можно только мыть и все. мазаать там нельзя.
ЧупакабраЗеБест• 03 января в 14:17
Ответ дляАБВГДэшница
я прочла всі теми тут про вітрянку... пудер плін, каламін, зеленка, фукорцин, настойка календули... хз, що краще
сейчас все календулу хвалят. раньше зеленку.
А що таке?• 03 января в 14:17
Ответ дляАБВГДэшница
про наслідки я мала на увазі - обличчя

На пісюнчику, як ви виразилися, є висип, неприємно, свербить. питання було, можливо чимось можна облегчити перебіг висипань.

Ну ніби норм запитання, чому у всіх така реакція дика?
Не було питань
ЧупакабраЗеБест• 03 января в 14:19
Еще короче напишу.
Это ж вирусное.
Оно всегда дает на сердце.
У старших - на суставы.
раньше говорили 2 недели без спорта.
Хер там. мои дети мало того что были как тряпочки месяц, так сразу же изза подорванного иммунитета - грипп Б. тяжелое течение, опять госпиталь. Вроде выписали...и понеслась: одна кардиология, вторая крадиология уже на Амосова. после эндокринология, тоже стационар.
Все это последствия ветрянки. она была тсратом.
автор АБВГДэшница • 03 января в 14:27
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Еще короче напишу.
Это ж вирусное.
Оно всегда дает на сердце.
У старших - на суставы.
раньше говорили 2 недели без спорта.
жах просто...

Здоров´я вам
Ряженка• 03 января в 14:52
Ответ дляЛЮБА
И я в 17 ))) эх были бы тогда эти мазилки замечательные , а то эта зеленка бррр , толку 0 , но зато как Шрек еще пару недель ходишь
А мені зеленка чомусь найкраще підійшла, я вже чим тільки не обробляла, свербіло немилосердно. З горя наляпала зеленки, і прямо миттєво легше стало. Підозрюю, спирт холодив
Ганцю в кєдах• 03 января в 15:02
Моя взагалі нічим не мазала, хоча я накупила. А їй було ліньки. Все зійшло безслідно, тільки там де був гнійник, а вона зідрала, то там тепер біла пляма. І їй пофіг, а це дівчинка 11 років. Більше ніяк це на здоров´я не вплинуло, гасала як шалена (як завжди). Ото тільки печаль їй була що заборонили їй ходити на річку (було літо).
ЛЮБА• 03 января в 15:03
Ответ дляРяженка
Не мне чухалось и супрастин до лампочки был …. Своих мазала каламином , зуд на ура снимал , правда покупала с рук , мужик привез много Египта.
Швидка Настя• 03 января в 22:03
Вальтрекс противірусний призначається , якщо є чутливість до ацикловіра
Якщо чутливості нема, то пийте мумійо, але не в базовій дозі, а у збільшеній
Мумійо краще купити дороге у капсулах
Швидка Настя• 03 января в 22:05
Рубці можуть лишитися від самих перших прищиків, решта зазвичай так пройде.
Може бути що приєднується бактеріальна інфекція до цих прищиків, тоді вони будуть з гноєм. Тому їх і варто мазати
Швидка Настя• 03 января в 22:05
Але конкретно у Вас бактеріальної інфекції не видно