Рассказница• 03 января в 17:39

Были продажи после 20% комиссии?

После повышения комиссии на *айте, к-ый нельзя называть, у вас уже были сделки?
Если да, то вы закладывали повышения комиссии или отдали по старым ценам?
Зробіть вибір:
вже голосів: 27
Были продажи, цену повысила
Были продажи, цены не повышала
Не было продаж
Омлетик• 04 января в 12:38
Ответ дляРассказница
Я думала, у меня одной с оплатой в отделении полный пиZдец (процентов 60%, если не больше, вообще не приходят на осмотр). Теперь уже просто отклоняю такие заказі.
Так, не знаю навіщо таке робити. Олх нажаль ніяк не протидіє цьому. Тому якщо мені пишіть оформлю олх? Я пишу так, але сплачуйте на сайті, бо іншому не відправляю. Хтось зливається, ну то і добре, значить річ не заберуть, хто оплачує то 90% забирають
Омлетик• 04 января в 12:44
Ответ дляСкляна миша
В них написано що речі не підлягають поверненню якщо в оголошенні вказано що не підлягають. От пункт з їх правил на сайті: 3. В оголошенні про продаж яких не вказано, що продавець приймає повернення.

І ще варіант що річ прийшла не така як треба то покупець повинен впродовж доби написати продавцю а не через тиждень.
Якщо ви отримали і забрали із відділення пошти товар, який не відповідає опису або на ньому присутні дефекти, про які вас не попередив продавець, напишіть про це продавцю протягом 1 доби з моменту отримання товару і прикладіть фото дефектів або інших невідповідностей.

Якщо річ б/у і навіть виявилось що вона не така як треба, то через тиждень коли покупець проснувся ви не обязані приймати повернення, це те що в них прописано! Чому вони вас змушували повернути кошти незрозуміло.
Я вам свою особисту ситуацію розказала, я теж писала, що я не маю повертати гроші за б/в річ. Покупець їм написала, що я не вірно дала заміри. Там на 1,5 см менше ніж зазначено в оголошенні, і начебто стан не ідеальний. А річ реально буда в ідеалі, я вдягула сукню 1 раз на свято! Смішно)) тому вони змусили мене повернути гроші і забрати назад. Для шафи покупець в пріоритеті завжди. Після цього випадку для мене шафа стала останнім сайтом на який я роблю ставки на продаж! Підняла всі ціні. Виставляю товар дешевле і на олх і на монобазарі тепер. Кому треба дешевше - знайдуть на інших сайтах. І принципово на шафі ні копійки знижки не роблю.
Вишня на торті• 04 января в 15:57
Ответ дляОмлетик
Так, якщо не підійшло, повернути можна. Ви продаєте по повній оплаті тільки? А де саме?

Бо на шафі навіть якщо повністю оплатили, а покупцю щось не зайшло, то шафа ж все одно змусить силоміць повернути. В мене так було, продала річ, людина забрала, через неділю написала, я відмовила в поверненні, бо якщо забрали з пошти, то все ж підійшло? І продаж відмітила, та ненормальна накатала в відділ їх «турботи» скаргу, написали або я повертаю покупцю гроші а вона мені річ, або мій профіль блокують. Довелось повернути гроші і забрати річ. При чому річ була б/в, по закону не підлягає поверненню. Але шафі пофіг абсолютно!!! На нові речі, то взагалі вони на сайті пишуть, що є 14 днів на повернення, чхали вони на вас і на ваші умови.

На олх хоча б таких приколів нема, оглянули, забрали річ і допобачення. Ну і на моно я так розумію, теж ніхто змушувати щось повертати після отримання посилки не буде.
З Шафи вже декілька років пішла. Продаю тільки на ОЛХ і Кідстаф, але ніхто не купує((
Омлетик• 04 января в 16:01
Ответ дляВишня на торті
Ніхто не пише взагалі чи просто не купують по повній оплаті?
Вишня на торті• 04 января в 16:01
Ответ дляОмлетик
На олх теж продаю, але в пріоритеті люди які сплатили за олх доставку одразу. Так хоч приходять на тими посилками і в основному всі забирають. Якщо олх доставка з оплатою у відділенні, то жах! Не можна допроситися, щоб забрали, лежить по 5 днів на пошті і не всі навіть доходять оглянути посилку. І відповідно відмов більше. Ті хто платить на карту повну сумму одиниці. Та і в мене не по 100 грн речі. Десь до 500 грн ще інколи оплачують повністю, більше сумма - тільки олх доставка, та я й не проти, якщо одразу сплатили і тоді я відправляю. Якось більше довіри в такому випадку до покупцю.
Я давно відключила оплату при отриманні, бо теж задовбалася бігати відправляти, а вони не приходять - наче розваги в них такі. А згодом і ОЛХ-доставку відключила. Багато хто просить ОЛХ-доставку включити, але я краще не продам, чим отримаю назад зіпсовану річ або матиму проблеми з налоговою.
Вишня на торті• 04 января в 16:08
Ответ дляОмлетик
Пишуть, але то ціну збивають, то на накладеним просять відправити, то ОЛХ-доставкою.
Омлетик• 04 января в 16:09
Ответ дляВишня на торті
А як її там відключити? Наче нема такої опції. В мене включена, але відправляю якшо сплатили через олх, тобто на сайті картою. Ну по повній оплаті одразу на особисту карту, мало хто купує. Так довго можна чекати продажу.
автор Рассказница • 04 января в 16:09
Ответ дляВишня на торті
Без ОЛХ - доставки сложно продать вещь.
Здесь светлые мужские Тимы хрен продашь с ОЛХ: просто овердох*я бессмысленных вопросов, и все сводится к тому, что хотят, чтобы им отправили наложкой, только за наложку платить покупатели-мужики не желают. Блин, как меня эти мужики на ОЛХ за**ли, не передать словами! Восхищаюсь теми продавцами, кто продает мужской товар. Я лет за 10 выставляла не более 3 муж. вещей - это, сука, просто вынос мозга. *вот сейчас опять один строчит....
Омлетик• 04 января в 16:12
Ответ дляВишня на торті
А які у Вас ціни, рейтинг?

Я з 2014 на олх, рейтинг високий. В мене різні речі, що бюджетне, типу до 500 грн ще якось сплачують на карту, а за ті речі де 1000, 2000,3000 і більше, тільки накладний або олх доставка.
автор Рассказница • 04 января в 16:13
Ответ дляОмлетик
Посмотрите в настройках
Омлетик• 04 января в 16:13
Ответ дляРассказница
Без ОЛХ - доставки сложно продать вещь.
Я так думаю, що це ті хто купує з ціллю перепродажу. Пишіть їм що продаєте тільки по повній оплаті, не будуть морочити голову.
Омлетик• 04 января в 16:15
Ответ дляРассказница
Посмотрите в настройках
Там повністю олх доставку не відключиш, всі категорії в служби доставки не можливо вимкнути, але мені це в не потрібно, я олх без питань нашсилаю, аби була оплата на річ.
Омлетик• 04 января в 16:15
Ответ дляРассказница
Посмотрите в настройках
Дівчина писала, що відключила не тільки отплату у відділенні, а взагалі олх доставку
автор Рассказница • 04 января в 16:16
Ответ дляОмлетик
Тоже так думаю, поскольку продавала брендовый товар, причем и на женский, если цена минимальная, тоже мужики строчат.
Если мужик, каждый раз вынос мозга. На ответы, что ОЛХ-доставка или 100% предоплата, конючат одно и то же: наберите меня, отправьте, а я оплачу, привезите Уклоном/Ху*ном к ТЦ и пр. бред.
Омлетик• 04 января в 16:17
Ответ дляРассказница
Жесть)🥲
Вишня на торті• 04 января в 16:55
Ответ дляОмлетик
А які у Вас ціни, рейтинг?

В мене тільки прольоти по собівартості, щоб повернути витрачені гроші. Ціни різні, є і 10000. Не знаю, де там рейтинг на ОЛХ, але я там давно.
Вишня на торті• 04 января в 16:57
Ответ дляОмлетик
Там десь в налаштуваннях подивіться. Там є така можливість
Вишня на торті• 04 января в 16:59
Ответ дляОмлетик
Я включила доставку до Польщі)) Тому начебто не відключена, але по Україні доставки немає.
Вишня на торті• 04 января в 17:04
Ответ дляОмлетик
А толку з тієї оплати... Покрутять нову річ, поміряють, забруднять і відмовляться. І річ вже не нова.