Рассказница• 03 января в 17:39

Были продажи после 20% комиссии?

После повышения комиссии на *айте, к-ый нельзя называть, у вас уже были сделки?
Если да, то вы закладывали повышения комиссии или отдали по старым ценам?
Зробіть вибір:
вже голосів: 27
Были продажи, цену повысила
Были продажи, цены не повышала
Не было продаж
Омлетик• 03 января в 20:11
Ответ дляРассказница
Спасибо. В моно у меня только валютная карта. Открою грн. - попробую.
Не знаете, если не ФОП, есть ли риски для продажи своих б/у вещей?
Вони пишуть, що ризиків немає, бо цей додаток створений для продажу б/в речей. А так, хто знає.Думаю так само як і скрізь в цьому плані.
Злюка-закусюка• 03 января в 20:13
Ответ дляОмлетик
Яка реклама? Співробітники моно сидять тут на цьому сайті і щось рекламують? Ви смішна. І не нервуйте так, шановна. Я розповіла про те, чим я користуюсь. Про свій досвід. Я продаю свої речі, і в мене там є продажі. Відсутність діалогу і дурних переписок особисто для мене це великий плюс. Я роблю нормальні фото і опис, щоб у покупця не залишалось ніяких питань. Кому цікавий товар, той купує. Майже у всіх є моно, так як і Приват.
Саме так це і працює. Звісно, не співробітники моно, а найняті за копійки коментатори.
Омлетик• 03 января в 20:14
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну Вам видніше)) ага
Злюка-закусюка• 03 января в 20:20
Ответ дляОмлетик
Ну Вам видніше)) ага
ви ж можете просто показати скрін з проданими речами:)))))

Чи вас зверху монобазару шукати?
Надя Дорофєєва, це ти?
Омлетик• 03 января в 20:23
Ответ дляЗлюка-закусюка

Чи вас зверху монобазару шукати?
Надя Дорофєєва, це ти?
Можу але нащо мені бісер перед свинями мєтати?
Так, ви мене розкусили 😂
Злюка-закусюка• 03 января в 20:26
Ответ дляОмлетик
Так, ви мене розкусили 😂
слив засчитан, ботяра
Омлетик• 03 января в 20:27
Ответ дляЗлюка-закусюка
слив засчитан, ботяра
Ви смішна, і зла. Напевно те, що ви продаєте нікому не треба, тому у вас там ніхто нічого і не купує. Аж шкода Вас трохи стало.
Злюка-закусюка• 03 января в 20:34
Ответ дляОмлетик
Мабуть, все ж щось інколи купують, якщо повідомлення приходять кожні півгодини:)
автор Рассказница • 03 января в 20:42
Ответ дляЗлюка-закусюка
Спасибо за скрин. Завтра пойду что-то выставлять.
Не подскажите такой момент. Если покупателю не понравится/не подойдет вещь, он может ее вернуть и как? Я так поняла, личная переписка не предусмотрена
Вишня на торті• 03 января в 20:48
Ответ дляОмлетик
А який там спосіб оплати? При отриманні чи на картку?
Кнопус• 03 января в 21:06
Ответ дляРассказница
Если оставляет тел.,то я пишу, что не перевожу общение вне **фы, поскольку вне зависимости от того, купят или нет, модеры, прочитав переписку, выставят вам комиссию. Хрен докажите, что вещь не продана.
Да, я тоже так пишу, человек не отвечает. А я пишу в Вайбер . 😁😎
Марина-10• 03 января в 21:07
Ответ дляЗлюка-закусюка
в любом статусе можно
Сейчас да, а 9 лет назад нельзя было))
Омлетик• 03 января в 22:31
Ответ дляВишня на торті
Покупець оплачує товар одразу, якщо забирає з пошти - гроші надходять продавцю, якщо ні, повертаються назад. Типу як олх доставка.
Омлетик• 03 января в 22:34
Ответ дляЗлюка-закусюка
Секондом торгуєте? Тоді так, шафа це для вас оптимальній майданчик для подібних продажів.
Омлетик• 03 января в 22:37
Ответ дляРассказница
Ви не туди написали. Це Вам скрін з шафи кинули. Якщо про моно - на пошті якщо не підійшла посилка, покупець відмовляється, і гроші йому повертаються. Для продавця зворотня доставка теж безкоштовна. Ну так писали, щодо повернень не перевіряла особисто, бо були 4 продажі і все речі забрали, тобто купили. Так, там немає переписки, тому робіть фото і опис детальний і всі заміри.
Омлетик• 03 января в 22:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Доречі, по вашим номерам замовлень можна всю інформацію дізнатись. Хто Ви шо Ви і т.д. Шо ж Ви так світите їми? Будете обережніші.
Вишня на торті• 03 января в 23:30
Ответ дляОмлетик
Тобто можна оглянути і приміряти товар? В такому випадку мені не підходить, на жаль. Саме тому ОЛХ-доставкою теж не відправляю, бо після примірки річ повертається вже не в тому стані, а бувало і зіпсованою взагалі.
Злюка-закусюка• 04 января в 00:44
Ответ дляОмлетик
По-перше, я не ховаюсь.
В мене й номер на Шафі відкритий.
По-друге, нічого ви по номерам чужих замовлень не дізнаєтесь.
Злюка-закусюка• 04 января в 00:45
Ответ дляРассказница
Це скрін з Шафи
Злюка-закусюка• 04 января в 00:49
Ответ дляОмлетик
Щось у вас всіх, монобазарних ботів, одна установка - Шафа=секонд.
Я продаю виключно новий товар. І покупала там тільки нові речі.
Омлетик• 04 января в 11:52
Ответ дляВишня на торті
Так, якщо не підійшло, повернути можна. Ви продаєте по повній оплаті тільки? А де саме?

Бо на шафі навіть якщо повністю оплатили, а покупцю щось не зайшло, то шафа ж все одно змусить силоміць повернути. В мене так було, продала річ, людина забрала, через неділю написала, я відмовила в поверненні, бо якщо забрали з пошти, то все ж підійшло? І продаж відмітила, та ненормальна накатала в відділ їх «турботи» скаргу, написали або я повертаю покупцю гроші а вона мені річ, або мій профіль блокують. Довелось повернути гроші і забрати річ. При чому річ була б/в, по закону не підлягає поверненню. Але шафі пофіг абсолютно!!! На нові речі, то взагалі вони на сайті пишуть, що є 14 днів на повернення, чхали вони на вас і на ваші умови.

На олх хоча б таких приколів нема, оглянули, забрали річ і допобачення. Ну і на моно я так розумію, теж ніхто змушувати щось повертати після отримання посилки не буде.
Омлетик• 04 января в 11:57
Ответ дляВишня на торті
На олх теж продаю, але в пріоритеті люди які сплатили за олх доставку одразу. Так хоч приходять на тими посилками і в основному всі забирають. Якщо олх доставка з оплатою у відділенні, то жах! Не можна допроситися, щоб забрали, лежить по 5 днів на пошті і не всі навіть доходять оглянути посилку. І відповідно відмов більше. Ті хто платить на карту повну сумму одиниці. Та і в мене не по 100 грн речі. Десь до 500 грн ще інколи оплачують повністю, більше сумма - тільки олх доставка, та я й не проти, якщо одразу сплатили і тоді я відправляю. Якось більше довіри в такому випадку до покупцю.
Омлетик• 04 января в 11:57
Ответ дляЗлюка-закусюка
По-перше, я не ховаюсь.
В мене й номер на Шафі відкритий.
Це Ви так думаєте. Є варіанти. Тому не паліть так свої номера замовлень.
Омлетик• 04 января в 12:01
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так чому я бот, якесь логічне пояснення маєтє? Якщо в мене були там продажі, то я бот? Я так розумію саме там у вас їх не було, тому такі висновки. Про секонд на шафі всі пишуть, і більшість людей акцентує на цьому, що на шафі майже всі продавці які в топі, яких просуває сайт, які є супкр продавцями, торгують секондом. Тому у кого на сайті шафа прям пруть продажі, в основному торговці секу.
Омлетик• 04 января в 12:04
Ответ дляЗлюка-закусюка
Чи ви по дропу торгуєте там?
автор Рассказница • 04 января в 12:06
Ответ дляОмлетик
А если не забирает, обратную доставку продавцу не придется оплачивать, как на шфе?
автор Рассказница • 04 января в 12:09
Ответ дляОмлетик
Я думала, у меня одной с оплатой в отделении полный пиZдец (процентов 60%, если не больше, вообще не приходят на осмотр). Теперь уже просто отклоняю такие заказі.
автор Рассказница • 04 января в 12:13
Ответ дляОмлетик
Девушки, а какая разница секонд или чье-то б/у? Мне, например, лично все равно, какая вещь. Главное, цена и чтобы состояние соответствовало заявленному.

Не вижу смысла покупать новую вещь по 100% стоимости, если я ее надену пару раз от силы, а продавать ее по 30% от цены, да и то проблематично, мне не позволяют фин. возможности.
Скляна миша• 04 января в 12:33
Ответ дляОмлетик

В них написано що речі не підлягають поверненню якщо в оголошенні вказано що не підлягають. От пункт з їх правил на сайті: 3. В оголошенні про продаж яких не вказано, що продавець приймає повернення.

І ще варіант що річ прийшла не така як треба то покупець повинен впродовж доби написати продавцю а не через тиждень.
Якщо ви отримали і забрали із відділення пошти товар, який не відповідає опису або на ньому присутні дефекти, про які вас не попередив продавець, напишіть про це продавцю протягом 1 доби з моменту отримання товару і прикладіть фото дефектів або інших невідповідностей.

Якщо річ б/у і навіть виявилось що вона не така як треба, то через тиждень коли покупець проснувся ви не обязані приймати повернення, це те що в них прописано! Чому вони вас змушували повернути кошти незрозуміло.
Омлетик• 04 января в 12:35
Ответ дляРассказница
Ні, для продавця безкоштовне повернення. Якщо покупцю не підійшло, він оплачує доставку, не продавець.