Рассказница• 03 января в 17:39
Были продажи после 20% комиссии?
После повышения комиссии на *айте, к-ый нельзя называть, у вас уже были сделки?
Если да, то вы закладывали повышения комиссии или отдали по старым ценам?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Были продажи, цену повысила
Были продажи, цены не повышала
Не было продаж
Омлетик• 03 января в 20:11
Ответ дляРассказница
Спасибо. В моно у меня только валютная карта. Открою грн. - попробую.
Не знаете, если не ФОП, есть ли риски для продажи своих б/у вещей?
Вони пишуть, що ризиків немає, бо цей додаток створений для продажу б/в речей. А так, хто знає.Думаю так само як і скрізь в цьому плані.
Злюка-закусюка• 03 января в 20:13
Ответ дляОмлетик
Яка реклама? Співробітники моно сидять тут на цьому сайті і щось рекламують? Ви смішна. І не нервуйте так, шановна. Я розповіла про те, чим я користуюсь. Про свій досвід. Я продаю свої речі, і в мене там є продажі. Відсутність діалогу і дурних переписок особисто для мене це великий плюс. Я роблю нормальні фото і опис, щоб у покупця не залишалось ніяких питань. Кому цікавий товар, той купує. Майже у всіх є моно, так як і Приват.
Саме так це і працює. Звісно, не співробітники моно, а найняті за копійки коментатори.
Омлетик• 03 января в 20:14
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну Вам видніше)) ага
Злюка-закусюка• 03 января в 20:20
Ответ дляОмлетик
Ну Вам видніше)) ага
ви ж можете просто показати скрін з проданими речами:)))))
Чи вас зверху монобазару шукати?
Надя Дорофєєва, це ти?
Чи вас зверху монобазару шукати?
Надя Дорофєєва, це ти?
Омлетик• 03 января в 20:23
Ответ дляЗлюка-закусюка
Чи вас зверху монобазару шукати?
Надя Дорофєєва, це ти?
Чи вас зверху монобазару шукати?
Надя Дорофєєва, це ти?
Можу але нащо мені бісер перед свинями мєтати?
Так, ви мене розкусили 😂
Злюка-закусюка• 03 января в 20:26
Ответ дляОмлетик
Так, ви мене розкусили 😂
слив засчитан, ботяра
Омлетик• 03 января в 20:27
Ответ дляЗлюка-закусюка
слив засчитан, ботяра
Ви смішна, і зла. Напевно те, що ви продаєте нікому не треба, тому у вас там ніхто нічого і не купує. Аж шкода Вас трохи стало.
Злюка-закусюка• 03 января в 20:34
Ответ дляОмлетик
Мабуть, все ж щось інколи купують, якщо повідомлення приходять кожні півгодини:)
Рассказница
• 03 января в 20:42
Ответ дляЗлюка-закусюка
Спасибо за скрин. Завтра пойду что-то выставлять.
Не подскажите такой момент. Если покупателю не понравится/не подойдет вещь, он может ее вернуть и как? Я так поняла, личная переписка не предусмотрена
Вишня на торті• 03 января в 20:48
Ответ дляОмлетик
А який там спосіб оплати? При отриманні чи на картку?
Кнопус• 03 января в 21:06
Ответ дляРассказница
Если оставляет тел.,то я пишу, что не перевожу общение вне **фы, поскольку вне зависимости от того, купят или нет, модеры, прочитав переписку, выставят вам комиссию. Хрен докажите, что вещь не продана.
Да, я тоже так пишу, человек не отвечает. А я пишу в Вайбер . 😁😎
Омлетик• 03 января в 22:31
Ответ дляВишня на торті
Покупець оплачує товар одразу, якщо забирає з пошти - гроші надходять продавцю, якщо ні, повертаються назад. Типу як олх доставка.
Омлетик• 03 января в 22:34
Ответ дляЗлюка-закусюка
Секондом торгуєте? Тоді так, шафа це для вас оптимальній майданчик для подібних продажів.
Омлетик• 03 января в 22:37
Ответ дляРассказница
Ви не туди написали. Це Вам скрін з шафи кинули. Якщо про моно - на пошті якщо не підійшла посилка, покупець відмовляється, і гроші йому повертаються. Для продавця зворотня доставка теж безкоштовна. Ну так писали, щодо повернень не перевіряла особисто, бо були 4 продажі і все речі забрали, тобто купили. Так, там немає переписки, тому робіть фото і опис детальний і всі заміри.
Омлетик• 03 января в 22:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Доречі, по вашим номерам замовлень можна всю інформацію дізнатись. Хто Ви шо Ви і т.д. Шо ж Ви так світите їми? Будете обережніші.
Вишня на торті• 03 января в 23:30
Ответ дляОмлетик
Тобто можна оглянути і приміряти товар? В такому випадку мені не підходить, на жаль. Саме тому ОЛХ-доставкою теж не відправляю, бо після примірки річ повертається вже не в тому стані, а бувало і зіпсованою взагалі.
Злюка-закусюка• 04 января в 00:44
Ответ дляОмлетик
По-перше, я не ховаюсь.
В мене й номер на Шафі відкритий.
По-друге, нічого ви по номерам чужих замовлень не дізнаєтесь.
В мене й номер на Шафі відкритий.
Злюка-закусюка• 04 января в 00:45
Ответ дляРассказница
Це скрін з Шафи
Злюка-закусюка• 04 января в 00:49
Ответ дляОмлетик
Щось у вас всіх, монобазарних ботів, одна установка - Шафа=секонд.
Я продаю виключно новий товар. І покупала там тільки нові речі.
Омлетик• 04 января в 11:52
Ответ дляВишня на торті
Так, якщо не підійшло, повернути можна. Ви продаєте по повній оплаті тільки? А де саме?
Бо на шафі навіть якщо повністю оплатили, а покупцю щось не зайшло, то шафа ж все одно змусить силоміць повернути. В мене так було, продала річ, людина забрала, через неділю написала, я відмовила в поверненні, бо якщо забрали з пошти, то все ж підійшло? І продаж відмітила, та ненормальна накатала в відділ їх «турботи» скаргу, написали або я повертаю покупцю гроші а вона мені річ, або мій профіль блокують. Довелось повернути гроші і забрати річ. При чому річ була б/в, по закону не підлягає поверненню. Але шафі пофіг абсолютно!!! На нові речі, то взагалі вони на сайті пишуть, що є 14 днів на повернення, чхали вони на вас і на ваші умови.
На олх хоча б таких приколів нема, оглянули, забрали річ і допобачення. Ну і на моно я так розумію, теж ніхто змушувати щось повертати після отримання посилки не буде.
Омлетик• 04 января в 11:57
Ответ дляВишня на торті
На олх теж продаю, але в пріоритеті люди які сплатили за олх доставку одразу. Так хоч приходять на тими посилками і в основному всі забирають. Якщо олх доставка з оплатою у відділенні, то жах! Не можна допроситися, щоб забрали, лежить по 5 днів на пошті і не всі навіть доходять оглянути посилку. І відповідно відмов більше. Ті хто платить на карту повну сумму одиниці. Та і в мене не по 100 грн речі. Десь до 500 грн ще інколи оплачують повністю, більше сумма - тільки олх доставка, та я й не проти, якщо одразу сплатили і тоді я відправляю. Якось більше довіри в такому випадку до покупцю.
Омлетик• 04 января в 11:57
Ответ дляЗлюка-закусюка
По-перше, я не ховаюсь.
В мене й номер на Шафі відкритий.
Це Ви так думаєте. Є варіанти. Тому не паліть так свої номера замовлень.
Омлетик• 04 января в 12:01
Ответ дляЗлюка-закусюка
Так чому я бот, якесь логічне пояснення маєтє? Якщо в мене були там продажі, то я бот? Я так розумію саме там у вас їх не було, тому такі висновки. Про секонд на шафі всі пишуть, і більшість людей акцентує на цьому, що на шафі майже всі продавці які в топі, яких просуває сайт, які є супкр продавцями, торгують секондом. Тому у кого на сайті шафа прям пруть продажі, в основному торговці секу.
Омлетик• 04 января в 12:04
Ответ дляЗлюка-закусюка
Чи ви по дропу торгуєте там?
Рассказница
• 04 января в 12:06
Ответ дляОмлетик
А если не забирает, обратную доставку продавцу не придется оплачивать, как на шфе?
Рассказница
• 04 января в 12:09
Ответ дляОмлетик
Я думала, у меня одной с оплатой в отделении полный пиZдец (процентов 60%, если не больше, вообще не приходят на осмотр). Теперь уже просто отклоняю такие заказі.
Рассказница
• 04 января в 12:13
Ответ дляОмлетик
Девушки, а какая разница секонд или чье-то б/у? Мне, например, лично все равно, какая вещь. Главное, цена и чтобы состояние соответствовало заявленному.
Не вижу смысла покупать новую вещь по 100% стоимости, если я ее надену пару раз от силы, а продавать ее по 30% от цены, да и то проблематично, мне не позволяют фин. возможности.
Скляна миша• 04 января в 12:33
Ответ дляОмлетик
В них написано що речі не підлягають поверненню якщо в оголошенні вказано що не підлягають. От пункт з їх правил на сайті: 3. В оголошенні про продаж яких не вказано, що продавець приймає повернення.
І ще варіант що річ прийшла не така як треба то покупець повинен впродовж доби написати продавцю а не через тиждень.
Якщо ви отримали і забрали із відділення пошти товар, який не відповідає опису або на ньому присутні дефекти, про які вас не попередив продавець, напишіть про це продавцю протягом 1 доби з моменту отримання товару і прикладіть фото дефектів або інших невідповідностей.
Якщо річ б/у і навіть виявилось що вона не така як треба, то через тиждень коли покупець проснувся ви не обязані приймати повернення, це те що в них прописано! Чому вони вас змушували повернути кошти незрозуміло.
Омлетик• 04 января в 12:35
Ответ дляРассказница
Ні, для продавця безкоштовне повернення. Якщо покупцю не підійшло, він оплачує доставку, не продавець.