Іван_Черешня• 03 января в 18:40

Порадьте студію випускних альбомів на 11 клас

Батьки, порадьте хорошу компанію для виготовлення випускних альбомів в Києві. Хочу доньці такий альбом, за який НЕ буде соромно 😁

(бо в мене саме такий — соромно людям показати). Треба щось сучасне.
Мerida• 03 января в 18:50
Дарья Циркова
Зелёный крокодил• 03 января в 19:24
Просто интересно,я в теме,у меня сын в 11 классе.Вопрос.А что эти фотки в альбоме ещё кому то нужны?Ну кроме как некоторым мамам? У людей сотни фото в телефоне обычно,а фото детей так тем более.У меня очень много фото сына с самого рождения и в садике и в школе но не было желания прямо альбом делать потому что он никому не нужен (был опыт в садике).Сыну важны те фотки которые он делает на телефон и всё,весь класс ему не нужен.Важны фотки с друзьями,фото поездок.Но школьные альбомы никому не нужны из его класса никому это точно.Максимум на телефон сфоткаться в день выпуска. А тем более стыдиться?Перед кем?Кому нужны ваши альбомы?Чужим людям всё равно,многие их и не делают,а тем более сегодня.
Janeke_in_UA• 03 января в 19:43
Ответ дляЗелёный крокодил
Мой в 9 классе, уже мозг вынесли альбомами. Я и свой открывала раз когда получила. Пара человек в классе активные и какие-то альбомы хотят 😅
Зелёный крокодил• 03 января в 19:54
Ответ дляJaneke_in_UA
Никто не может вас заставить брать фотки,делать альбомы и даже просто фотографироваться.Просто игнорить эту тему и всё если вам не надо.
Дарина001• 05 января в 20:50
Плюсую, у нас те саме було) Минулого року ледве знайшли нормальних, щоб не ´совок´.
Замовили в результаті у SuperAlbum. Зробили круто, як журнал, малий задоволений. І в них своя студія, то ми за оренду не платили окремо, вийшло вигідно.
Гляньте сайт https://www.google.com/search?q=superalbum.com.ua, там ніби були приклади.
автор Іван_Черешня • 05 января в 21:01
Ответ дляЗелёный крокодил
Частково згоден, у самого гігабайти фото в хмарі, які я ніколи не відкриваю 🤷‍♂️.
Але телефон можна загубити, акаунт можуть зламати, а паперова книга — це на віки.
Та й донька сама захотіла. Каже, що в телефоні — це просто картинки, а альбом — це пам´ять. Тому я і шукаю не типовий ´шкільний офіціоз´, а щось таке, куди можна і живі фото з друзями з телефону додати. Щоб це була справжня історія класу, міні фотосесія а не просто портрети вчителів/портрети за партою..
автор Іван_Черешня • 05 января в 21:02
Ответ дляДарина001
Дуже дякую, реально круті роботи в них, а не підкажете чи дорого вийшло?
автор Іван_Черешня • 05 января в 21:04
Ответ дляМerida
Дарья Циркова
Цікавить фірма професійна а не просто фотограф…
Markokosik• 05 января в 21:44
Маю з чим порівняти, на жаль. Старшій робили у superalbum - там все чітко: заплатили раз фіксовану суму і отримали крутий результат. Ніяких сюрпризів.
А от меншій батьківський комітет знайшов якусь ’фотографа Вероніку, бо в неї було на 200 грн дешевше.. Повелися на ціну.Це був треш: студія страшна, якась комора. А потім почалося - за це доплати, за те доплати... В кінці кінців той альбом вийшов дорожче і в рази гірше, ніж y Superalbum. Тому моя порада - не економте ті копійки, беріть там, де ціни прозорі, а не вигадані.