энциклопУдия• 03 января в 19:32

Бази даних

Проходила мама відеоідентифікацію в ПФУ 9 грудня. По Вайбер на мій номер телефону. Я ним не користуюсь майже.
А вже 10 грудня на мій телефон було 4 дзвінки з різних номерів. В інтернеті про них ,що це шахраї.
Як швидко зливають бази даних.
Директриссимо• 03 января в 19:43
Федоров сказал что нам не нужны бещопасники, они ничего не делают))
автор энциклопУдия • 03 января в 19:44
Ответ дляДиректриссимо
Перейде в оборону теж так скаже.
Шалена красуня• 03 января в 19:44
Ответ дляДиректриссимо
Федоров яке відношення має до пфу?
Шалена красуня• 03 января в 19:46
Свекруха і моя мама проходили ідентифікацію, але не було дзвінків від шахраїв. Про що це може говорити?
автор энциклопУдия • 03 января в 19:47
Ответ дляШалена красуня
Ні про що. А мені дзвонили
Шалена красуня• 03 января в 19:49
Ответ дляэнциклопУдия
Ні про що. А мені дзвонили
І це теж ні про що не говорить) не все, що відбувається після чогось, відбувається через це.
автор энциклопУдия • 03 января в 19:51
Ответ дляШалена красуня
Дзвінки на телефон не надходили півроку.
А тут раптом 4 дзвінки на наступний день
Шалена красуня• 03 января в 19:51
Ответ дляэнциклопУдия
І це ні про що не говорить насправді.
Инстагра_мерша• 03 января в 19:58
Ответ дляэнциклопУдия
Ні про що. А мені дзвонили
Ой, ці всім дзвонять. Карту в Єві береш, телефон називаєш і починається.
Нетутешня• 03 января в 20:06
Поповнювала карту через easy city. Так як вже перевела 74000,то хотіла зробити це з невідомого номера. Був такий в мене, років 5 йому, ніколи ніхто не дзвонив і не писав на нього. Поповнила з ідентифікацією через цей номер. На наступний день пішла реклама казіно і кредитних організацій.
автор энциклопУдия • 03 января в 20:07
Ответ дляНетутешня
Хтось же передає дані телефону
Грушки-яблочки• 03 января в 20:10
Ответ дляэнциклопУдия
Хтось же передає дані телефону
Вы мнительная?
автор энциклопУдия • 03 января в 20:11
Ответ дляГрушки-яблочки
Вы мнительная?
Так же легко можуть передавати дані банківської карти. Ні?
Нетутешня• 03 января в 20:13
Ответ дляэнциклопУдия
Хтось же передає дані телефону
Той хто там працює. Бази продаються. Колись давно в мене на роботі була така база. Купив адмін, щоб в цілях безпеки перевіряти людей, які приходять на тимчасову роботу. Коштувала 20$.Там я знайшла своїх батьків, себе, однокласників. Їх ІПН, адреси проживання, старі номери міських телефонів, та ін. Бази були вже застарілі,але все ж таки певні відомості про людину можна було отримати.
Тому я відношусь до цього спокійно.
Грушки-яблочки• 03 января в 20:13
Ответ дляэнциклопУдия
Могут много чего.
Вы первый день в мире живете ?
автор энциклопУдия • 03 января в 20:16
Ответ дляНетутешня
Тому я відношусь до цього спокійно.
Я теж не в паніці.
Просто пишу, що це державний орган.
І вже на наступний день шахраї дзвонять.
Тут мова про людей похилого віку.
автор энциклопУдия • 03 января в 20:18
Ответ дляГрушки-яблочки
Могут много чего.
Вы первый день в мире живете ?
Я багато років живу за кордоном і користуюсь телефоном, але ніякі невідомі номери не дзвонять
Трохи злякана• 03 января в 20:19
Ответ дляэнциклопУдия
Хтось же передає дані телефону
В мене на роботі оформлення через електронний кабінет пфу, жодному працівнику не дзвонили.
В от є в мене програма, де по номеру визнається хто це. По мені там видає адресу яку я вказувала в приват (я вже ним не користуюсь давно і адреса нова) і всі дані по хелсі навіть про дітей
Нетутешня• 03 января в 20:19
Ответ дляэнциклопУдия
Я теж не в паніці.
Просто пишу, що це державний орган.
Тут мова про людей похилого віку.
Згадайте, може ще десь щось світили. Бо я в кабінеті ПФУ досить часто, нічого мені не приходить на мій особистий номер.

Ще такий прикол був у банку Sens,коли я змінила свій номер з водафону на Кстар.Користувалась,ніхто не писав і не дзвонив.Зайшла до них повідомити про зміну номера,як на наступний день почалася реклама мікрокредитних організацій.
автор энциклопУдия • 03 января в 20:21
Ответ дляТрохи злякана
Це не електронний кабінет.
Це ідентифікація. А оскільки в мами не смартфон, то я вказала свій номер телефону. І дзвонили з ПФУ на мій
автор энциклопУдия • 03 января в 20:23
Ответ дляНетутешня

Ні.
Це не вхід в електронний кабінет.
Я вказала свій український номер телефону для проходження ідентифікації мамі, бо в неї кнопочний телефон. А потрібен був Вайбер
Нетутешня• 03 января в 20:26
Ответ дляэнциклопУдия
Ні.
Це не вхід в електронний кабінет.
А як відбувалася комунікація, напряму через сайт ПФУ? Чи через якийсь сторонній сервіс?
автор энциклопУдия • 03 января в 20:27
Ответ дляНетутешня
Через Вайбер. На сайті ПФУ заповнили заяву, де вказали цей номер телефону. І з ПФУ передзвонили на цей номер
Директриссимо• 03 января в 21:19
Ответ дляШалена красуня
Федоров яке відношення має до пфу?
Самое прямое, под его руководством разрабатываются электронные версии реестров и правила их безопасности
Директриссимо• 03 января в 21:21
Ответ дляэнциклопУдия
Тут такого тоже полно, к сожалению
Ваше Высочество• 03 января в 21:21
Ответ дляэнциклопУдия
Ні про що. А мені дзвонили
Откуда вы знаете что это шахраи?
автор энциклопУдия • 03 января в 21:25
Ответ дляВаше Высочество
Откуда вы знаете что это шахраи?
В інтернеті дивилася по відгукам.
Навіть якщо ні, то де взяли мій номер.
Не виправдовуюсь• 03 января в 21:28
Ответ дляэнциклопУдия
В інтернеті дивилася по відгукам.
Навіть якщо ні, то де взяли мій номер.
Вы что никогда не поднимаете номера с незнакомых номеров ?
автор энциклопУдия • 03 января в 21:31
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я не користуюсь цим телефоном . Він стоїть без звука.
Грушки-яблочки• 05 января в 12:23
Ответ дляэнциклопУдия
Не брешите. Я так же за границей, и здесь звонят, еще и как. Брехуха