Кручу хвости• 04 января в 01:23
Что трапилось, расея?
ША! я прийшла!• 04 января в 09:05
Ответ дляТётя Хрюша
Чужинці - громадяни сосії? У вас там зовсім погано з фантазією? На підбитих крейсера з батьки срочників з Петербурга крик влаштували, бо діти загинули. Але їх швидко заткнули. Ви ж цього ’не помітили’? І те, що сезонний призив скасовано, замінивши його на призив протягом року - ви це теж не помітили ? І про електронні повістки через госуслугі ви, звичайно, теж не знаєте? Де або явився і пішов на ес.ве.о ,або 10 років ув´язнення. І всім по х.. чи заходив ти на ті госуслугі чи ні.
Якщо донецьким роздали паспорти РФ, то своїми вони для них все одно не стали. Згадали 2022 рік
Вишня на торті• 04 января в 09:05
Ответ дляТётя Хрюша
Я не про оокуповані, а про територію самої педерації. Минулого року опалення було вдвічі дорожче за київське, ми з родичами порівнювали ціни.
В Якутии? Или на Чукотке?
Тётя Хрюша• 04 января в 09:06
Ответ дляВишня на торті
В Якутии? Или на Чукотке?
Недалеко від України регіон, зима трохи морозніша за нашу, але не настільки.
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:07
Ответ дляосень харашо
130 млн против наших 30... дай Бог, чтоб бы с Вами не пошли беременными на защиту.
25 млн. жителей Афганистана против 240 млн СССР. И где теперь СССР?
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:11
Ответ дляОпля Картопля
Да, деньги заканчиваются....только пенсии и зарплаты поднял с нового года
Но печатный станок не поломался
ЛісАпетная• 04 января в 09:11
Ответ дляКручу хвости
фейк - что сегодня произошло в Венесуєле? Нет, не фейк
У русни золотой запас колоссальный. Так просто и так быстро на них это не отразится. Им и сейчас не айс но упёрлись рогом и воюют хз за что, из принципа...
Зам. зав. Анонима• 04 января в 09:11
Ответ дляЛастовиння
Не брешите, коммуналка там мизер в сравнении с нашей
Так, а яка там комуналка, звідки вона візьметься, якщо більшість росіян гівно відром у вікно виливає, а газу не лише по дєрєвнях, навіть у містах нема, росія - це не лише москва і пітєр.
Болтушка Му• 04 января в 09:17
Ответ дляТётя Хрюша
Що там у окупованому Донецьку з повістками 18річним? Розкажіть їм про ’максимальне збереження населення’.
З повістками на строкову службу?
А що з ними не так?
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:17
Ответ дляТётя Хрюша
Комунальні там дорожчі за українські. Субсидію оформити важче, ніж в Україні.
Там на э/энергию и воду в каждом регионе своя цена
Болтушка Му• 04 января в 09:18
Ответ дляТётя Хрюша
Дадада))))
осень харашо• 04 января в 09:19
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Афганистан развалил?
Вишня на торті• 04 января в 09:19
Ответ дляТётя Хрюша
А можно фото платёжек?
Забагаловка• 04 января в 09:22
Ответ дляосень харашо
Афганистан развалил?
США, какой же Афган.
Нашими руцями делают сейчас рашке проблемы. Развалится или нет - не думаю.
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:21
Ответ дляША! я прийшла!
Тому що, як не прикро б це звучало, але трохи розумніші за зелених. Гинуть за їх криваві інтереси не свої, а чужі, а також власний непотріб, а Україна з власних міст вигрібає найкращих, а потім ниє, що людей не буде в країні і треба завозити Бангладеш. І хто врешті-решт дурень в цій ситуації?
На рашу начали завозить индусов из самой низкой касты, некоторые из них больны лепрой, планируют в будущем завезти 10млн
осень харашо• 04 января в 09:21
Ответ дляЗабагаловка
США, какой же Афган.
Ну будем надеяться, что трамп перестанет путина целовать в жопку
Ответ дляБолтушка Му
Кавказська війна 100 років тривала, поки не отримали те, що хотіли.
А ви надалі займайтеся аутотренінгом по-арестовичу
Вам правильно написали. Путін блефує. Йому воювати ще максимум рік два
У кавказькій війні не було тих факторів шо є у нас, санкції і удари по нпз. Ваше порівняння недоречне
осень харашо• 04 января в 09:23
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А у нас едят детей. Вы верите в новость так же, как они?
Ластовиння• 04 января в 09:24
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Подруга с захваченной части Херсонщины, уехала в Крым к родным, дали квартиру им в беспроцентную ипотеку ( то есть ипотеку платит раша), уехали когда был потоп из-за дамбы, до этого верили, что Украина их освободит, сейчас по прошествии почти 4 лет, зная что творится в Украине, видит возвращение сюда как страшный сон.
Так что бред свой про ведра рассказывайте наивным дурачкам, которые верят, что раша развалится через 2-3 недели
Тримбулька• 04 января в 09:23
Ответ дляТётя Хрюша
Шо, 7000 грн и зарплата 8-10?
Язвочка• 04 января в 09:24
Ответ дляЛісАпетная
Золотой запас распродаётся с бешенной скоростью . Впервые за многие годы .
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:24
Ответ дляБолтушка Му
Манька, не бреши.
Вони й не відчувають того подорожанія.
Звісно, є прошарок інфантилів, які там жаліються довічно на усі. І пособія малуваті їм, і маткапітал не такий, і безкоштовна медицина із перевагою на рос препарати, а їм хотілося б ліки з ОАЕ. І зарплати такі, що ’толька на дешманскую Турцию хватает’. Я на їх форумах у відповідь на це ниття завше пропоную їхати до України - тут і маткапітал повище, і пособія аж 860 грн до 3х років, а не до 18, як у них, бідось, і вистачає на путівку не до Туреччини, а на нуль, якщо невдало за хлєбушком вийшов. Одразу затикаються.
Вони й не відчувають того подорожанія.
Ну раз Вы имеете возможность лично все рассказывать русским, значит живете не на пособие в 860грн
Болтушка Му• 04 января в 09:25
Ответ дляlilul990
Ага)
Ну поговоримо через рік-два.
осень харашо• 04 января в 09:27
Ответ дляlilul990
Они бьют по нашей енергосистеме. Несколько дней и +- налаживается. Вы думаете они так же не придумают выход? Это война будет длиться бесконечно. А вариантов ее остановки может быть не один. Вот только он не зависит от их экономических проблем или нас - простых людей. Как бы нам не хотелось обратного.
Язвочка• 04 января в 09:26
Ответ дляЛастовиння
’Беспроцентная ипотека’, это ипотека БЕЗ процентов . А не платит раша, платят те кто взял ипотеку, но выплачивают без процентов .
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:27
Ответ дляБолтушка Му
Думаете ..уйло проживет сколько?
Вишня на торті• 04 января в 09:28
Может кто нибудь объяснить,как американцы могут уронить цены на нефть?И зачем это им?
Ответ дляосень харашо
Тут про ускладнить друг другу життя максимально. Шо росіяни можуть протиставити американським санкціям? Ще більше ускладнити логістику?
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:28
Ответ дляЦибулька зла
Так кто вам виноват, что вы Арестовича слушали? 😂 сейчас хоть не слушаете? 😂
Арестович сейчас не выступает. Вы не в курсе?
Болтушка Му• 04 января в 09:28
Ответ дляЯзвочка
Суті те не змінює.
Люди з окупованих дивляться зараз на нашу велику незалежну демократію і права людей, і хрестяться тричі на день, що їх теє оминуло.
А ви далі намагайтеся заспокоювати самі себе, якщо вам самообман до душі.
ША! я прийшла!• 04 января в 09:30
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мені все одно кого на рашу завезуть чи ні. Краще заяви зелених відслідкуйте, як вони заявляють, що для України добре, якщо приїдуть з країн, де рівень життя ще нижче. І як буде в Україні жити з такими?