Кручу хвости• 04 января в 01:23
Что трапилось, расея?
осень харашо• 04 января в 08:30
Ответ дляТётя Хрюша
Переїжджайте в ужгород і теж не будете спати в коридорі. Або порівнюйте себе з бедгородом чи суджею, де така сама ...опа, як і в Україні. Ну і врахуйте ще одну відмінність: кацапи навмисно б´ють по житловим будинкам українців, видно від великої ’любові’ до нас. Українці не б´ють по житлу, а по стратегічним об´єктам. Бо цілі у нас різні - нам потрібно вивести з ладу їх економіку і підприємства, що забезпечують існування цієї війни. Мета кацапів - залякати і знищити як можна більше цивільних українців, бо військовим шляхом за життя навіть сучасних немовлят кацапстан не зможе окупувати всю Україну, на це піде більше 100 років у них. Тому і скаженіють.
Вся Украина в Ужгороде не поместится.
Вы внимательно читали? Я где-то их защитила? Я об этом и пишу. Они в шоколаде всей своей ого
Родной страной. Ну назвали вы пару городов прифронтовых, а все,что дальше дивет и не парятся. Я живу в Киеве и сравниваю столицу со столицей. К чему Вы ужгород приплели. Ваша логика сводится к ’сами виноваты’?
Болтушка Му• 04 января в 08:30
Ответ дляЕдимнаморе
Экономят в турциях египтах , бедные , и повесток там же боятся?
Ну, звісно. Ще в ОАЕ і Таї не пройти від них, там теж бояться повісток, і дуже загинаються)
Ластовиння• 04 января в 08:34
Свежо придание, да верится с трудом. Из серии ракет у раши на месяц и победа через 2-3 недели.
Пока что в самой глубокой сраке только Украина.
Тётя Хрюша• 04 января в 08:35
Ответ дляША! я прийшла!
Тому що, як не прикро б це звучало, але трохи розумніші за зелених. Гинуть за їх криваві інтереси не свої, а чужі, а також власний непотріб, а Україна з власних міст вигрібає найкращих, а потім ниє, що людей не буде в країні і треба завозити Бангладеш. І хто врешті-решт дурень в цій ситуації?
Країна, що напала на іншу країну, розумніша? Чого тільки не прочитаєш на Порадниці.
То чому ви в Україні? Їдьте на сосію або окуповані. На окупованих ваші діти у 18 підуть гинути на війні. Це ж так ’розумно’.
Болтушка Му• 04 января в 08:36
Ответ дляКозачка
Это бот-маня. С ним говорить бесполезно.
Так. Тут головна ідея - хутко засрати тему.
Тётя Хрюша• 04 января в 08:37
Ответ дляБолтушка Му
Манька, не бреши.
Вони й не відчувають того подорожанія.
Звісно, є прошарок інфантилів, які там жаліються довічно на усі. І пособія малуваті їм, і маткапітал не такий, і безкоштовна медицина із перевагою на рос препарати, а їм хотілося б ліки з ОАЕ. І зарплати такі, що ’толька на дешманскую Турцию хватает’. Я на їх форумах у відповідь на це ниття завше пропоную їхати до України - тут і маткапітал повище, і пособія аж 860 грн до 3х років, а не до 18, як у них, бідось, і вистачає на путівку не до Туреччини, а на нуль, якщо невдало за хлєбушком вийшов. Одразу затикаються.
Вони й не відчувають того подорожанія.
Кокошнік перекосився.
Болтушка Му• 04 января в 08:38
Ответ дляОпля Картопля
Да, деньги заканчиваются....только пенсии и зарплаты поднял с нового года
І маткапітал, і виплати на кожну дитину до 18 років.
Мінімум по регіонам був 15 тис на дитину, з цього року - 18
Вишня на торті• 04 января в 08:39
Ответ дляТётя Хрюша
Сами приезжайте в Украину.Увидите как тут и кто тут гине.Сидите по Франциям,умничаете.
Болтушка Му• 04 января в 08:39
Ответ дляНоворічна пальма
Ні, не можуть вони вести її десятиріччями.
Кавказська війна 100 років тривала, поки не отримали те, що хотіли.
А ви надалі займайтеся аутотренінгом по-арестовичу
Болтушка Му• 04 января в 08:43
Ответ дляТётя Хрюша
Комунальні там дорожчі за українські. Субсидію оформити важче, ніж в Україні.
Ой гониво )))))
ША! я прийшла!• 04 января в 08:45
Ответ дляТётя Хрюша
Так ви ще читати не вмієте. В плані організації поповнення армії і максимального збереження власного населення, то так. І у них загине чужий кореєць чи африканець, чи з південної Америки, чи хтось там ще, а в Україні своїх, кращих по ниркам, в бус, в окоп і потім прапори на могилах і демографічна катастрофа.
Вам треба ви і їдьте.
Болтушка Му• 04 января в 08:45
Ответ дляТётя Хрюша
Удалено администрацией...
Тётя Хрюша• 04 января в 08:47
Ответ дляосень харашо
Вся Украина в Ужгороде не поместится.
На сосії ’не париться’ лиша мацква і 100 км довкола неї. На 101км життя зупиняється. Я розумію, що фубль сам не зробиться і кацапська ботва заступає на зміну навіть у вихідні, співаючи про ’Дольче віту’ на сосії. А реальність геть інша. Цікаво порівняти кількість демонтованих унітазів на Київщині і у суджі. Хоча про що я, на суджі там напевно і досі дерев´яні сральні на вулиці, бо у них ’Дольче віта’ і високий рівень життя. А ’бідні українці’ з зсу несподівано не цікавляться чужими унітазами і холодильниками. Як невдобно виходить.
Цибулька зла• 04 января в 08:48
Ответ дляЛастовиння
Так кто вам виноват, что вы Арестовича слушали? 😂 сейчас хоть не слушаете? 😂
Вишня на торті• 04 января в 08:48
Ответ дляТётя Хрюша
Кокошнік перекосився.
То поправьте перед зеркалом.
Тётя Хрюша• 04 января в 08:50
Ответ дляША! я прийшла!
Вам треба ви і їдьте.
Що там у окупованому Донецьку з повістками 18річним? Розкажіть їм про ’максимальне збереження населення’.
Вишня на торті• 04 января в 08:50
Ответ дляТётя Хрюша
При ціні на нафту нижче її собівартості на росії та вже проїдених золотовалютних запасах за що буде воювати сосія? Кредитів їй ніхто не дає, на відміну від нас. Китай ’підтримує’ лише купуючи нафту за ціною, нижче собівартості видобутку.
А хто зробить ціну нижче собівартості?
Тётя Хрюша• 04 января в 08:51
Ответ дляВишня на торті
То поправьте перед зеркалом.
Удалено администрацией...
Тётя Хрюша• 04 января в 08:53
Ну що кацапва, не заплатить вам куратор за халтуру. Тренуйтеся ще.
Вишня на торті• 04 января в 08:53
Ответ дляТётя Хрюша
Удалено администрацией...
Кулеба на женский форум залез?
А мог бы в окоп. Позор!
ніколи такого не було• 04 января в 08:53
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Кто автор этого бреда?
От создателей форумских манек. Так же безграмотно и никому не интересно.
ША! я прийшла!• 04 января в 08:54
Ответ дляТётя Хрюша
А Донецьк для них чужинці, тому нічого дивного. А Україні б теж повчитися, як заманювати грошима з інших країн, пропонувати різні плюшки, а не сафарі на власних громадян по вулицям України влаштовувати.
ніколи такого не було• 04 января в 08:54
Ответ дляосень харашо
Вспоминаю я видео Гордона в первые дни войны ’Путин в шоке, оружие заканчивается, он не ожидал такого сопротивления’, только пиздрячат нас, простите уже 4 года ракетами каждую ночь. И вы верите до сих пор в подобную хрень? Они могут вести эту войну десятилетиями. Потому что это сраная военная машина.
Они не верят. Они ее сочиняют, чтоб Вы поверили
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 08:56
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Тот скрин в старпосте, откуда вы его взяли? 😂
На ’Харьков-форум’ был такой же скрин
Ластовиння• 04 января в 09:00
Ответ дляТётя Хрюша
Не брешите, коммуналка там мизер в сравнении с нашей
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:00
Ответ дляосень харашо
Я никакого отношения к их пропаганде не имею. Не читаю, не смотрб и не слушаю все, чтт связано с их контентом. Я сижу без света, мой ребенок спит в коридоре, и сидит в подвалах, а не сраная москва и все их выблядки. Они живут как раз и не парятся. Путешествуют семьями и про войну не думают. А вы продолжаете эту ерунду писать о том, что они развалятся скоро. Когда это скоро наступит уже? Я все дождаться не могу. Если еще в первый год я в это верила, ну второй еще ладно. Но 4!!! Вы совсем через розовые очки ничего не видите?
Уже не путешествуют сейчас во внуково и домодедово ’ковёр’
Тётя Хрюша• 04 января в 09:01
Ответ дляША! я прийшла!
Чужинці - громадяни сосії? У вас там зовсім погано з фантазією? На підбитих крейсера з батьки срочників з Петербурга крик влаштували, бо діти загинули. Але їх швидко заткнули. Ви ж цього ’не помітили’? І те, що сезонний призив скасовано, замінивши його на призив протягом року - ви це теж не помітили ? І про електронні повістки через госуслугі ви, звичайно, теж не знаєте? Де або явився і пішов на ес.ве.о ,або 10 років ув´язнення. І всім по х.. чи заходив ти на ті госуслугі чи ні.
Я инженер, меряю от 1• 04 января в 09:03
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ой кадыров 4 года на Крещатике лесгинку отплясывает.каблуки стер.а как пел как пел в марте 22ого
интернет пишет,что кадыров все
Тётя Хрюша• 04 января в 09:04
Ответ дляЛастовиння
Я не про оокуповані, а про територію самої педерації. Минулого року опалення було вдвічі дорожче за київське, ми з родичами порівнювали ціни.