Веселуха Муха• Изменено 04 января в 11:03
Не варто йти у СЗЧ
Федір Вениславський заявив, що готуються заблокувати всі карткові рахунки людям, які в сзч. Отже, чоловіки не варто йти в СЗЧ, ви потрібні країні для захисту від ворога. Треба виювати стільки, скільки скажуть! Хто якщо не ви?
Слава Україні!
Смайлик• 04 января в 11:04
Хай блокують))) там і так грошей немає. Для початку нехай платять те, що обіцяли і тупе командування поміняють. Саме через це побратими мого чоловіка йшли у сзч.
АБВГДейка• 04 января в 11:04
Думаю ці чоловіки і самі розуміють що не треба користуватися картками.
Смайлик• 04 января в 11:07
Ответ дляАБВГДейка
У мене на роботі хлопці в сзч працюють вантажниками і комірниками, зп 26+, спить вдома, їсть нормальну їжу, бачить дітей та дружину, не ризикує щохвилини життям.
А в армії були хєр зна де, їли помиї, мерзли , дітей і дружину не бачили і зп 21 тис
Веселуха Муха
• 04 января в 11:08
Ответ дляСмайлик
Вам не соромно?
Я-ваш шанс• 04 января в 11:09
Ответ дляСмайлик
Хорошо ,что их берут
Сито для думок• 04 января в 11:09
Ответ дляЧудо в декрете
Педір Веніславський хай сам воює, так йому і передайте.
В нього завжди таке сумне обличчя. Прям всесвітній біль
Бла бла бла• 04 января в 11:09
Передайте фене славскому, что можно работать неофициально и получать деньги на руки, а не сидеть в окопе зато с картой, на которой пусто. И пусть у него разорвет от досады
Меряю от 0• 04 января в 11:10
Ответ дляВеселуха Муха
Вам не соромно?
Ты гляди как авторица из окопа строчит срачные темы.
Царевна_несушка• 04 января в 11:10
У мужчин есть жёны и матери, могут их картами пользоваться
Жизнь дороже
Бездарное руководство всё равно неэффективно, им сколько солдат не давай всех просрут
Жизнь дороже
Я-ваш шанс• 04 января в 11:10
Ответ дляМеряю от 0
А самой-то жить небось хочется
Царевна_несушка• 04 января в 11:11
Ответ дляВеселуха Муха
Вам не соромно?
Ей памятник надо поставить за то что людям жизнь спасает
Сито для думок• 04 января в 11:11
Ответ дляЯ-ваш шанс
А самой-то жить небось хочется
Так не просто жить. А в тепле с интернетом, вкусно есть. И главное других учить как им жить
Смайлик• 04 января в 11:13
Ответ дляВеселуха Муха
Вам не соромно?
А чому мені має бути соромно? Мій чоловік був мобілізований з зп 50 тис. Тепер має 21 і служить в Харкові, за 1000 км від мене. Минулого року 8 міс був в Вовчанську, за цей час виводили на 2 тиждні на відпочинок, решта - щотижня я отримувала повідомлення, що живий. До сих пір не виплатили бойові, тому що з документами якісь проблеми. За 3 роки з нормального здорового мужика він перетворився в хворого чоловіка на якого в армії усім плювати.
То кому має бути соромно? Краще б у сзч пішов і жив спокійно
Бла бла бла• 04 января в 11:14
Ответ дляМеряю от 0
Да это опять маня, эта муха уже летала в темах про сзч, ругалась матом, хамила и строчила жалобы на тех, кто не соответствовал линии партии . Зеленая муха
Сито для думок• 04 января в 11:15
Ответ дляБла бла бла
Та тапком ее. Тапком. Хрусть и зеленое мокрое место
Веселуха Муха
• 04 января в 11:15
Ответ дляСмайлик
Усіх хто в СЗЧ впіймають та засудять! А ви покриваєте їх співучасниця
Оч@ров@Шк@• 04 января в 11:16
Ответ дляВеселуха Муха
Давайте без этого ненужного пафоса. Мы не в театре
Смайлик• 04 января в 11:18
Ответ дляВеселуха Муха
Ну і чудово. В тюрмі тепло, годують, сплять у теплому ліжку і немає щохвилинної загрози вмерти.
О, і є чіткі терміни на скільки посадили, а не служи поки не сдохнеш
Чумачечая Весна• 04 января в 11:19
Ответ дляВеселуха Муха
Вам не соромно?
А миндичу двушки на мацкву не соромно было и убежать в Израиль?
А всей власти врать что войны,не будет и чонгар разминиррвать не соромно?
Передайте вашему зелёному кодлу куратору,что народ такой бред больше не хавает
Бла бла бла• 04 января в 11:17
Ответ дляВеселуха Муха
А вы пропагандонша и провокатор. Скабеева по сравнению с вами и вам подобными девочка- ромашка.
Чумачечая Весна• 04 января в 11:18
Ответ дляВеселуха Муха
Ага да
Сито для думок• 04 января в 11:19
Ответ дляЧумачечая Весна
Ага да
Ага. Рыдаю, так соромно. Просто соромний сором
МинерАлочка• 04 января в 11:20
Ответ дляСмайлик
І не кажіть. Люди сидять в окопах по 2-3 тижні без зміни, а потім приходить зарплата без бойових. Кому воно таке треба?
Смайлик• 04 января в 11:25
Ответ дляМинерАлочка
По 4-6 місяців сидять.... І якби ж просто сиділи , це ж постійна напруга, постійні вибухи, там реально щохвилини прощаються з життям, гинуть побратими, постійна оборона позицій. Я не знаю як хлопці витримують. І після того , якщо повезло вийти, вони ще й мають доводити, що були там, щоб їм ті бойові виплатили. Самотужки. Та нафіг воно все треба?
ЧупакабраЗеБест• 04 января в 11:27
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...