Веселуха Муха• Изменено 04 января в 11:03

Не варто йти у СЗЧ

Федір Вениславський заявив, що готуються заблокувати всі карткові рахунки людям, які в сзч. Отже, чоловіки не варто йти в СЗЧ, ви потрібні країні для захисту від ворога. Треба виювати стільки, скільки скажуть! Хто якщо не ви?
Слава Україні!
Argesha• 04 января в 14:13
Ответ дляТётя Хрюша
Сколько б здесь не писали халва халва
А воевать будут все
Иногда смотришь на прилет по дому, отец жив, семьи нет сидел высиживал мир ж.пой
Та канєшна там, усє.
Помрій.
Ти й будеш. А хто не хоче - не буде.
Argesha• 04 января в 14:15
Ответ дляСолнышко-93c6
Лучше идти не в сзч, а сразу через Тису.
Эта власть и страна не стоят того, чтобы ради них жить и за них умирать.
Так через Тису відстрілюють, як собак.
Ось така вона, нетиранія.
Амира Насралла• 04 января в 14:18
Ответ дляCharming
Ні,не всім. Особливо відряджений, особливо тим, хто в приданих підрозділах. БР-ки оформлюють через одне місце і нікому нічого не доведеш. І не повинно солдата, який місяцями в окопі, колихати чи толковий в нього командир і чи в стрьойовій нормальні люди.
Більш того, коли відводять хоч на 5 км, в землянку - 30 тис, які теж часто ’ забувають’ виплатити.
Я сейчас в приданом подразделении. Сижу далеко от фронта, но работаю на штаб. 50к.
А тем надо жаловаться куда нужно на разгильдяев. Проверка приезжает, и летят погоны, если косяки конкретные.
Charming• 04 января в 14:26
Ответ дляАмира Насралла
Круто, Ви гарно влаштувалися. А куди треба жалітися? А чому звичайний солдат після важких боїв повинен скаржитися, писати, вимагати? І це має мотивувати?
От Ви в сзч не підете і зрозуміло чому. В вони йдуть, тому що добитися правди дуже важко, особливо самотужки. Добре, якщо ж рідні, які допоможуть,, в якщо немає? Я переписку вже 6 місяців веду з 3 бригадами, через урядовий портал, до сих пір один на одного стихають. І це я, яка постійно на зв´язку і маю можливість писати, консультуватися з юристами. Мені нафіг їх погони не потрібно, я хочу, щоб усім таким хлопцям платили згідно заявленого. Я вже мовчу, що й ці суми не є нормальними.
Амира Насралла• 04 января в 14:30
Ответ дляCharming
Не все командиры порядочные и ответственные. Есть те, кто просто шлёт солдат на убой. Потому что некоторые части - средоточие быдлокомандиров: рыба гниёт с головы.
https://novyny.live/ru/novyny-rosii/kudi-i-iak-moz...
Charming• 04 января в 14:40
Ответ дляАмира Насралла
І чим ця констатація факту допоможе звичайному солдату? Як гадаєте, після оцих всіх паперових тяганини та нервів він, уже досвідчений, захоче знову наступати на ці граблі? От і маємо сзч. Яких особисто я не засуджую. І нікому не пораджу залишатися в цій совдепівській корумпованій машині. Нехай там залишаються ті, хто свідомо свого часу обрали цю професію і підписували контракти. Я свого часу була вільнонайманою на вузлі зв´язку одної частини, і відмовилася підписувати контракт, я бачила що це за болото.
Амира Насралла• 04 января в 14:49
Ответ дляCharming
В философии нет смысла. Это система.
Правильная жалоба ставит раком всё руководство. Но после жалобы можно уехать на самый ноль )
Есть неприкасаемые (с моим ВОС меня запрещено отправлять на ноль), есть те, кому нечего терять, потому в жалобе бывает смысл.
Charming• 04 января в 16:07
Ответ дляАмира Насралла
В философии нет смысла. Это система.
А є ті, хто просто піде в сзч. І залишиться живим і з сім´єю, грошима. І нехай там собі правильно жаліються один на одного, хоч луснуть
Your Sweetheart• 04 января в 17:29
Ответ дляТётя Хрюша
Сколько б здесь не писали халва халва
А воевать будут все
Чарєвна анонім зніми, syka
Your Sweetheart• 04 января в 17:30
Ответ дляГимли
Так у нее еще и муж ухылянт. Можно открыть все ее темы в профиле, там много интересного
А что за темы