Веселуха Муха• Изменено 04 января в 11:03
Не варто йти у СЗЧ
Федір Вениславський заявив, що готуються заблокувати всі карткові рахунки людям, які в сзч. Отже, чоловіки не варто йти в СЗЧ, ви потрібні країні для захисту від ворога. Треба виювати стільки, скільки скажуть! Хто якщо не ви?
Слава Україні!
english book• 04 января в 11:30
З такими вояками скоро Путін буде в Києві парад зустрічати?
Я все розумію,але що робити ?Які дії?
Тётя Хрюша• 04 января в 11:32
Сколько б здесь не писали халва халва
А воевать будут все
Иногда смотришь на прилет по дому, отец жив, семьи нет сидел высиживал мир ж.пой
А воевать будут все
Сито для думок• 04 января в 11:33
Ответ дляТётя Хрюша
Сколько б здесь не писали халва халва
А воевать будут все
Как мобилизация этого отца, могла уберечь дом от прилета?
БеллаДонна• 04 января в 11:36
Ответ дляenglish book
Я все розумію,але що робити ?Які дії?
Ваш де? А взагалі жодна територія чи країна не варта життя та здоров´я.
БеллаДонна• 04 января в 11:37
Ответ дляТётя Хрюша
Сколько б здесь не писали халва халва
А воевать будут все
Чаревна, а твій синочок теж чи він інше?
Мастер Пис• 04 января в 11:37
То есть лучше по вашему сдохнуть? Ну, то вперед в окоп, исполните свою мечту
Мастер Пис• 04 января в 11:39
Ответ дляВеселуха Муха
Вам не соромно?
А людям должно быть стыдно за жизнь ?
Вообще уже сдурели тролли зеленые?
Да будет так• 04 января в 11:39
Ответ дляМастер Пис
а выход из тцк 20 тыс долларов
Мастер Пис• 04 января в 11:40
Ответ дляВеселуха Муха
Усіх хто в СЗЧ впіймають та засудять! А ви покриваєте їх співучасниця
Маня, матку подбери и шуруй уже в окоп, посадки тебя заждались
Маска-0b9f• 04 января в 11:57
Ответ дляenglish book
Я все розумію,але що робити ?Які дії?
То йдіть ви,покажіть як треба.
Маска-0b9f• 04 января в 11:59
Ответ дляТётя Хрюша
Сколько б здесь не писали халва халва
А воевать будут все
Не говорите,а если бы пошёл на войну,то может раньше семьи и погиб бы.Сколько сразу выгоды.
Без_паніки• 04 января в 12:19
Ответ дляБеллаДонна
ви досі вірите в те, що війна йде за території?
Амира Насралла• 04 января в 12:26
Ответ дляСмайлик
У мене на роботі хлопці в сзч працюють вантажниками і комірниками, зп 26+, спить вдома, їсть нормальну їжу, бачить дітей та дружину, не ризикує щохвилини життям.
А в армії були хєр зна де, їли помиї, мерзли , дітей і дружину не бачили і зп 21 тис
Если зп 21к, то в тылу были
Ответ дляPole
А був би мобілізований- одразу був би купол над будинком!
Если бы мужики не прятались то ракеты не летали бы
Солнышко-93c6• 04 января в 12:43
Лучше идти не в сзч, а сразу через Тису.
Эта власть и страна не стоят того, чтобы ради них жить и за них умирать.
Амира Насралла• 04 января в 13:47
Ответ дляCharming
Та де ю не були. Жити в казармі або в копанках, їсти по графіку не їстівне, не бачити сім´ю - для чого їм це? Якщо можна нормально заробляти, жити з родиною, нормально харчуватися та лікуватися?
это да. В армии зп должна быть гораздо выше гражданской из-за неудобств.
У нас до сих пор антинародная власть, увы. Это одна из причин войны.
Ответ дляАмира Насралла
І добре, якщо діти +- дорослі, якщо живуть у своїй квартирі, дружина працює, а якщо переселенці, якщо знімали житло, якщо дитина мала і в декреті дружина. Як їм жити на ті 20 тис?
Амира Насралла• 04 января в 13:53
Ответ дляCharming
ну, в боевую часть надо идти, в обеспечение. Там 50к
На передке 120к, но может зп превратиться в гробовые 15 М.
Амира Насралла• 04 января в 14:04
Ответ дляCharming
Угу. Я вже вище писала, чоловік в Вовчанську 8 місяців був, до сих пір бойові не виплатили. Краще б в сзч пішов
Я под Волчанском сейчас в 58 бригаде. Всем платят. Но не у всех бригад вменяемые командиры.
Ответ дляАмира Насралла
Ні,не всім. Особливо відряджений, особливо тим, хто в приданих підрозділах. БР-ки оформлюють через одне місце і нікому нічого не доведеш. І не повинно солдата, який місяцями в окопі, колихати чи толковий в нього командир і чи в стрьойовій нормальні люди.
Більш того, коли відводять хоч на 5 км, в землянку - 30 тис, які теж часто ’ забувають’ виплатити.