Люблю кетчуп• 06 января в 11:15
Белая рубашка
Надо купить одну хорошую белую рубашку
Посоветуйте какой состав искать что б не ходить через 10 минут помятой и носилась хорошо, плотности средней не просвечивает
Может именно бренд подскажите
Спасибо
Может именно бренд подскажите
Спасибо
КохайтесьЧорнобровi• 06 января в 11:27
Я купую в uniqlo. Мнуться, але не критично.
Щоб не зминались, дивіться щоб в складі було трохи поліестера.
Намазюкана нішою• 06 января в 11:32
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Віскоза у складі так само діє.
Але ісе одно треба пробувати вживу зім´яти в руці. Є у мене і 100% бавовна і льон, які в одніх речах через хвилину як пожовані, а в інших нормально носяться.
Але от коли написано ’поплін’, то ніби стилісти кажуть, що це гарна якість, а у мене вони всі мнуться і взагалі дивно стирчать
Ламборджини• 06 января в 12:29
По досвіду чоловічі сорочки більш щільні, тому спробуйте глянути в чоловічому відділі, наприклад Зара. І правильно вам вище написали, що треба щоб у складі був ПЕ або віскоза
Ламборджини• 06 января в 12:35
Ответ дляНамазюкана нішою
Віскоза у складі так само діє.
В мене ось така поплінова Зара. Помітно мнеться під пахвами, а так в цілому норм і не стирчить. Доволі щільна. Ввечері вдома можу глянути який саме там склад вказаний, якщо я не відрізала бірку, бо вони іноді мені царапають