Мочалкин блюз• 06 января в 16:52

7000 щомісячні виплати допомога дитині НОВА

Дівчата хтось вже оформлював? З тих хто народив у 2025 році виплату 7000 ? Як це робити? В пенсійному фонді немає, дія є-малятко тільки оформлення з 0 яке вже оформлювала а пункту Допомога при народженні дитини немає. А у вас як?
Мerida• 06 января в 16:53
А если я летом 25 родила и вообще ничего не оформляла. Никакие выплаты и помощь.
Я еще могу подать документы?
Пугачиха• 06 января в 16:55
Ответ дляМerida
Я еще могу подать документы?
Так вы обеспеченная.
Мerida• 06 января в 16:56
Ответ дляПугачиха
Так вы обеспеченная.
А что, помощь от государства положена нн всем мамам?
ДеньгиНеСдаю• 06 января в 16:56
Ответ дляМerida
Я еще могу подать документы?
А чего не оформляли? Вроде бы у вас 12 мес есть. Идите оформляйте.
как тебе такое илон маск• 06 января в 16:57
Ответ дляМerida
Я еще могу подать документы?
Да, в течении года
Пугачиха• 06 января в 16:57
Ответ дляМerida
Обеспеченным как вы - нет.
Мerida• 06 января в 16:57
Ответ дляДеньгиНеСдаю
У меня хорошие декретные. Решила, и ладно. А сейчас смотрю, суммы растут. Надо забирать
Мerida• 06 января в 16:58
Ответ дляПугачиха
Обеспеченным как вы - нет.
Мerida• 06 января в 16:58
Ответ длякак тебе такое илон маск
Да, в течении года
Спасибо!
Шикаю і викаю• 06 января в 17:02
Ответ дляМerida
Не розумію чого наляпали цих смайликів фіолетових? Тому що хтось не побіг за 860 грн.? Може забезпечити себе і дитину це ж добре! Якщо зараз підвищили за 10 років хоч щось, то тепер не бери, бо не взяла ті копійки? Не зрозуміла
автор Мочалкин блюз • 07 января в 20:31
Ответ дляШикаю і викаю
Ви маєте право подати запит на виплату до виповнення дитині 1 року
Вам нарахують усе що ви пропустили 860 щомісяця плюс 10 тис. І щомісячно з січня по літо 7000 грн. То у вас взагалі все легко зробити через дія є-малятко