Все буде Україна• 06 января в 22:00

У дитини постійно закладений ніс уночі, спить із відкритим ротом

хто стикався, що це було?
Заставляличка• 06 января в 22:00
Аденоиды?
Пліснявілий сир• 06 января в 22:01
алергія?
Грамотний хвіст• 06 января в 22:02
Аденоїди. Зробіть ендоскопію. Це дуже не ок, ротове дихання.
НаливайКа• 06 января в 22:02
Обов´язково шукайте причину і не лишайте так. Якщо аденоіди, тл видаліть.
Бо попсуються всі зуби. Рот має бути закритим, слина не пересихать. Це природній захист
Меряю от 0• 06 января в 22:05
Ответ дляНаливайКа
Согласна на 200%.
У меня муж в детстве был с ротовым дыханием.
Имеет вечные гаймориты, ужасные зубы, на которые уже вывалили тысяч 200 и ужасный прикус, на который нужно ещё миллиона два потратить, чтоб выровнять.
Даже по его детским фото видно, как это все со временем деформировалось.
Спасибо родителям, что хрен забили, а он сейчас расхлебывает.
тогдалия• 06 января в 22:19
Ответ дляНаливайКа
Підтримую, ви повністю праві!
Муууумие• 06 января в 22:27
Може бути низька вологість повітря в спальні дитини і тому швидко пересихає слизова носу, в мене у сина так, тому окрім працюючого зволожувача я також пшикаю йому фіз розчином зранку та на ніч ніс.
Червона ікорка• 06 января в 22:31
Аденоїди або алергія… я на цій темі вже зуби зʼїла
НаливайКа• 06 января в 22:33
Ответ длятогдалия
Підтримую, ви повністю праві!
От тільки в нас якось педіатри не дають нормальних профілактичних порад. Самоосвіта наше все.
Я тільки недавно дізналася як ввжливо дітям для рівних зубів і правильного прикусу жувати багато твердої їжі.
Не просто іноді яблучко, іноді морковку. А ЩОДНЯ мінімум по 100 рпзів на кожну сторону продувати і яблуко, і моркву, і горіх, і тверде м´яско.
Прямо рахувати разом з дитиною. Тоді не треба буде ніяких ортодонтів, брекетів і тд
КондуктЕр тролейбуса• 06 января в 22:37
Возможно, аденоиды или аллергия.
Я повела ребёнка (2 шт. ) с подобными симптомами в центральную городскую больницу (потому что в нашей поликлинике ЛОР говорила что ничего страшного, перерастут 445), там сказали что неважно аденоиды или аллергия, но есть симптом - и нужно что-то решать. Потому что если есть аденоиды - то при простудных заболеваниях может быть риск рецидива.
Нам назначили (в детской городской) капли Фликс (или Мометазон) на месяц, сказали прокапать - и сказали что вероятность 50/50 что аденоиды либо уменьшаться, либо придётся удалять.
А мне в детстве оперативно удаляли аденоиды 2 раза под местным наркозом. Это было так быстро (к счастью, мне попались хорошие врачи), что я даже не успела испугаться и запихнулась мороженым от страха (и помню вкус вкусного мороженого на всю жизнь). А вот сейчас врачи не хотят делать под местным наркозом. Я бы хотела с ними поспорить - но вот так (я не могу других людей заставлять делать то что они не учили в университете).
А так да, после удаления аденоидов (неважно был местный наркоз или общий) желательно горло охладить, чтобы ранки побыстрее затягивались - льдом или мороженым.
Підмітайло• 06 января в 23:11
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Возможно, аденоиды или аллергия.
Сину допоміг спрей? Моїй дитині лор назонекс призначив
Пешеходик• 06 января в 23:31
Ответ дляЧервона ікорка
І що робити якщо алергія ? Мій з червня по жовтень страждає на алергію, а 6-ть місяців, коли її немає, один ніс ледь дихає, а други теж не на повну. Ось зараз вірус, то це взагалі бєдствіє з тим носом.
Червона ікорка• 06 января в 23:55
Ответ дляПешеходик
Ми здавали алергічну панель і консультувались з алергологом. В ідеалі здати алекс тест, але він коштує 5к( в цілому то зараз назначають АСІТ терапію, але це надовго… мінімум на 2 роки, але рішення приймає тільки лікар
Пешеходик• 06 января в 23:58
Ответ дляЧервона ікорка
Ніяких гарантій, у нас там букет польових трав+амброзія, той такий тривалий період виходить. Знайома минулого року доньці роила вже вдорослому стаціонарі уколи - безрезультатно.
Пешеходик• 06 января в 23:59
Ответ дляЧервона ікорка
Вам допомогла АСІТ ?
Червона ікорка• 07 января в 00:36
Ответ дляПешеходик
Вам допомогла АСІТ ?
Не показана була, тому не робили
Червона ікорка• 07 января в 00:37
Ответ дляПешеходик
По 5 років ті уколи треба робити, не все так просто… я чекаю шо переросте🤡
Маргарита и Мастер• 07 января в 01:16
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Возможно, аденоиды или аллергия.
Мне быстро, но это ужас моей жизни.
Я в кресле ,руки привязали, достали страшную спицу и ещё железяку как в конструкторе с дырочками, дальше не помню, но все в крови, и на мне кусяка как сгусток лежит
Жуть просто
Решились на операцию родители, т к частые отиты были, боялись за слух
Пешеходик• 07 января в 11:58
Ответ дляЧервона ікорка
Мій якраз і не переріс, нажаль, дуже наділася. У доньки теж алергія, але у неї сезон коротший, видно на щось одне весною.