Just a crow• Изменено 07 января в 09:12

У Львові почали вимикати критичну інфраструктуру

У Львові за графіком вимикатимуть світло лікарням і транспорту, – мер міста.
Медичні заклади та електротранспорт потрапили під відключення світла. Так як уряд змінив правила до визначення критичності підприємств.
Садовий каже, що це нонсенс і вже зранку намагається терміново вирішити питання з Кабміном.

З транспортом, то ще нічого, його можна замінити автобусами,та маршрутками, а от лікарні та медичні заклади, це вже виникає питання, якого біса Кабмін творе таке?!
ok1904• 07 января в 09:31
Ответ дляМоpгана

Всі міста справляються, а у Садового як пороблено: то сміття не вивозять, то світлом лікарні не забезпечують. Може, проблема в Садовому, не?
Я зразу про треш з сміттям подумала .

Є анекдот про митників: ти в схемі, але не в ділі, так і тут.
автор Just a crow • 07 января в 09:32
Ответ дляЛеска
Який Садовий молодець шо намагатися вирішити
Вважаю що це перед якимось змінами в Україні, він таким добрим та рішучим став.
Поживемо побачимо
ok1904• 07 января в 09:32
Ответ дляSakura-18cb
В Києві теж на підприємства приходив запит про підтвердження критичності. Це був запит від уряду. Ми підприємство критичніше нікуди, але теж підтверджували свій статус. Тому питання до Садового як він захистив свою інфраструктуру.
Десь підмахнув документ не читаючи...
mymoly• 07 января в 09:33
Ответ дляJust a crow
Вважаю що такі нововведення не лише Львова торкнуться, а й інших міст.
Генератор.
автор Just a crow • 07 января в 09:34
Ответ дляСоседка Маши
Ну а чего нет, если простым гражданам отключают и они должны сами себе организовать: интернет, горячую воду, отопление, приготовление пищи, купив станции. То больницы тем более могут перейти на альтернативное питание так как на гуманитарные нужды деньги выделяются США.
Звісно виділяються, а куди ті гроші насправді потрапляють знають лише ті, хто ті гроші розподіляє
Yuliya-23• 07 января в 09:34
ну в лікарень має бути резрвне живлення
автор Just a crow • 07 января в 09:34
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
Я не слідкую за ними
ok1904• 07 января в 09:34
Ответ дляJust a crow
Хтось в схемі, але не в дєлі.
Sakura-18cb• 07 января в 09:34
Ответ дляok1904
Десь підмахнув документ не читаючи...
Можливо. Але Садовий ще той нитик. То сміття всією країною розгрібали, тепер трамваї йому будемо запускати. Львівʼяни, нащо ви його терпите?
mymoly• 07 января в 09:35
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
Может в Буковели нет больниц. То им норм
Yuliya-23• 07 января в 09:35
Ответ дляJust a crow
Ви думали шо відкриття зробили? Так в інших містах критичну теж вимикають.
Yuliya-23• 07 января в 09:36
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
а нічо. там сезон.
ok1904• 07 января в 09:37
Ответ дляYuliya-23
ну в лікарень має бути резрвне живлення
І його треба вчасно забезпечити пальним.

А електротранспорт резервується іншими видами громадського транспорту (автобус, маршрутка), змінюється часто та ходу.
До речі в Львові не дешево тролейбус/ трамвай порівняно з іншими обл.центрами. Дуже не впевнена, що водій львівського тролейбусу отримує більшу з.платню ніж одеського чи полтавського
vinika• 07 января в 09:40
Ответ дляmymoly
И подъемнмк не заменишь автобусом
Sandr1n• 07 января в 09:43
Ответ дляJust a crow
Я в києві так сходила в поліклініку, виявляється їх тоже вирубають. Шукала кабінет лікаря с фонаріком.
автор Just a crow • 07 января в 09:44
Ответ дляmymoly
Генератор.
Це зрозуміло, але ж паливо, яке використовується на нього потрібно буде чимось покрити, а це підняття цін в майбутньому, але ж не зарплат та пенсій, до рівня самих цін.
автор Just a crow • 07 января в 09:45
Ответ дляok1904
Хтось в схемі, але не в дєлі.
Та так і є🤣
ok1904• 07 января в 09:45
Ответ дляJust a crow
На комунальні лікарні? В Садового і так ціни на все як в Києві
VivaForever• 07 января в 09:45
Ответ дляvinika
А по Буковелю там шо?
в каждом отеле свой генератор
olga_lk• 07 января в 09:46
Ответ дляJust a crow
в інших містах, давно вже вимикають лікарні, відділення працюють на генараторі, поліклініка сидить з лихтариками. Ви як з іншої планети...
VivaForever• 07 января в 09:47
Ответ дляE-ducate
У багатьох містах електротранспорт і поліклініки вимикають.
Імхо, Садовий хайпує і діє на випередження, бо питання будуть саме до нього - де генератори до лікарень у Львові? Чому не працюють? Кошти на них виділялись.
а раньше им так восхищались..но во время войны Терехов удивил, респект.
Yuliya-23• 07 января в 09:48
Ответ дляSandr1n
в Дніпрі теж поліклініки вирубають
автор Just a crow • 07 января в 09:48
Ответ дляolga_lk
За Чернігів, я не чула щоб вимикали, хоча пошкоджень достатньо, реально з другої планети
чаревна• 07 января в 09:48
Автор темы ’ сама пью, сама наливаю’ та, что в топе сама готовит, чтоб экономно было, вообще параллельно живёт, где войну не чувствуют.
Странно, что во Львове так
VivaForever• 07 января в 09:50
Ответ дляolga_lk
автор мабуть львівянка, у них все було ок зі світлом
автор Just a crow • 07 января в 09:51
Ответ длячаревна
Странно, что во Львове так
Автору теми все одно на Ваше зауваження, бо я не переміщаюсь Україною, щоб знати як справи в інших містах.
А Львів зацікавив інформацією
E-ducate• 07 января в 09:54
Ответ дляJust a crow
У міста Львова на генератори для муніципальних лікарень грошей вистачить, якщо Садовий трохи схеми посуне.
Київ, Харків, Одеса, Дніпро функціонують, у пацієнтів на пальне не просять.
І тільки у Садового плач на всю країну ...
Victorias_Secret• 07 января в 09:55
А що Львів почали відключати від світла?)
Я таких ще не бачила. В них графіки світла є, але парадокс, перед тим, як наближається час відключення, змінюється графік і відключення в цієї черги вже немає.
Хітрожопі
Я не Сірожа• 07 января в 09:56
В Миколаєві ще перед новим роком зробили таке нововведення.
Так, неприємно.
Але в мене питаннячко: а чому у львівських лікарнях немає генераторів, щоб не страждати без світла? Куди грошики поділись, які виділяли на вирішення питання резервного живлення?
І чому в Львові не закупили електротранспорт з можливістю автономного ходу?
Що, Львів у нас найбідніше місто? Чи просто руки чесались у влади і грошики шарові були?
В Миколаєві, прифронтовому місті, звідки пішов бізнес, місті, яке зараз бідне, як церковна миша, знайшли можливість забезпечити лікарні генераторами, і закупити тролейбуси з можливістю автономного ходу, які працюють без е/е.
Закупили автобуси. І, до речі, частину з них зараз Одесі віддали, бо в них з громадським транспортом проблеми(
Чому ж набагато багатший Львів не зробив так само?
І це ще я мовчу, що в Львові відключень в рази менше, ніж в Миколаєві.
Я не виправдовую це рішення влади, лікарні це мегаважливо, і я проклинаю русню, через яку ми повинні не жити, а виживати.
Але до влади Львова є питання.
Victorias_Secret• 07 января в 09:58
А поряд Хмельницький, де є атомна і їх чомусь відключають.
Щось ваш Садовий мутить
Мабуть для тієї критичної інфраструктури були виділені генератори