Пліснявілий сир• 07 января в 11:32
Вакуумний очисник в дом умовах - чи позбавиться підліток чорних точок?
У підлітка безліч чорних точок на підборідді, носі, лобі.
Емзимною пудрою і тд користується.
До косметолога поки нема можливості піти. Думаю купити додому вакумний очисник. Чи фігня чи є толк?
Емзимною пудрою і тд користується.
младокошкина• 07 января в 11:42
Фигня полная он такие может красные пятна оставить. Лучше нормальной уходовой косметики не найти.
Замрійлива• 07 января в 11:54
мені здається вони сильно травмують і розтягують шкіру, я б не ризикнула. Краще купити інструмент, розпарити обличчя і самій почистити, якщо до косметолога немає можливості піти
Леопардові панчохи• 07 января в 12:21
У меня были точки, купила энзимную пудру - никаких точек нет. Умываться - правильно, очищение достаточное. Пенка, гидрофильное масло...
Лукава Кішка• 07 января в 13:19
Мне кажется, что он травмирует кожу. Лучше скрабер ультразвуковой и ложка Уно для совсем запущенных элементов