ТЦК будуть розформовані, замість них будуть ЦВО -центри військового обліку,- Олександр Корнієнко
Вони будуть займатися військовим обліком та вирішувати куда буде направлений призовник.
Більше не буде ніякою ловлі людей на вулиці,ми працюємо над чесним механізмом мобілізації"
🤔
Flower Girl23• 07 января в 12:25
Улыбнуло...)) Можно подумать, что ТЦК-шники добровольно откажутся от бабок, которые сами к ним в руки плывут...
Ответ дляFlower Girl23
Кто будет теперь комплектовать армию резервами?
Flower Girl23• 07 января в 12:50
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это теперь называетсяи’комплектовать’?
Ответ дляFlower Girl23
Это теперь называетсяи’комплектовать’?
И раньше называлось