СКИБИДЫШь• 07 января в 14:34

Чи може сімейний дати направлення на безкошт. аналізи

На феритин і загальний Хтось отримував недавно? В нашому місті в поліклініках фіг добʼєшся того направлення .
Фея_3уровень• 07 января в 14:36
Да но не на все. Общий точно. Ферритин спрашивайте.
Я тут Живу• 07 января в 14:37
Ті які входять в програму медичних гарантій може
Идеальная оптимистка• 07 января в 14:39
феритин - спеціалізований аналіз. може якісь вузкі лікарі можуть дати
Обстановщица• 07 января в 14:44
Загальний - це Ви маєте робити в поліклініці. В Сінево від сімейного не здасте безкоштовно.
А на феритин може
Бараболька• 07 января в 14:46
в грудні здавала на феритин.в листопаді на віт.Д. Безкоштовно в Синево. мені сімейна дає все.
феритин
віт.Д
ліпідна панель
печінкові проби
ниркові проби....
гормони щитовидки...
в принципі вся біохімія крові. (формула і т.д.)
Обстановщица• 07 января в 14:46
Ответ дляБараболька
феритин
віт.Д
ліпідна панель
печінкові проби
ниркові проби....
гормони щитовидки...
Вже з цього переліку не на все може дати сімейний. Урізали.
автор СКИБИДЫШь • 07 января в 14:47
Ответ дляОбстановщица
А у Вас немає нового переліку?
Бараболька• 07 января в 14:48
Ответ дляОбстановщица
коли урізали? гормони щитовидки я здала позавчора. мамі ліпідну панель виписали теж на днях. якщо нормальна сімейна-то не урізали. віт.Д дали направлення і батьку і мамі.
Я тут Живу• 07 января в 14:48
Ответ дляБараболька
феритин
віт.Д
ліпідна панель
печінкові проби
ниркові проби....
гормони щитовидки...
І гормони щитовидної теж лікар безкоштовно дала?
Бараболька• 07 января в 14:48
Ответ дляСКИБИДЫШь
А у Вас немає нового переліку?
кого ви слухаєте? все є. просто якщо сімейна жлоб- то не дасть
Бараболька• 07 января в 14:48
Ответ дляЯ тут Живу
так. в мене в хелсі висить направлення.свіже
Обстановщица• 07 января в 14:49
Ответ дляБараболька
Виписати може, але Сінево не приймає.
автор СКИБИДЫШь • 07 января в 14:49
Ответ дляБараболька
Та просто коли просиш то у них постійні відмовки. На днях іду то хочу знати що точно є, щоб попросити направлення
Бараболька• 07 января в 14:49
Ответ дляЯ тут Живу
і глікований гемоглобін . все приймає.
Бараболька• 07 января в 14:50
Ответ дляСКИБИДЫШь
то у вас така сімейна.моя дає все.
автор СКИБИДЫШь • 07 января в 14:50
Ответ дляБараболька
то у вас така сімейна.моя дає все.
Скоріше за все
Бараболька• 07 января в 14:50
Ответ дляОбстановщица
Виписати може, але Сінево не приймає.
приймає. записались на п´ятницю. нема відмови. по телефону записувались.
Обстановщица• 07 января в 14:51
Ответ дляСКИБИДЫШь
А у Вас немає нового переліку?
Зайдіть на сайт Сінево, CSDLab
Там є перелік і вказано в обох лабораторіях, що від сімейного щитовидка не приймається.
За інші не дивилась.
SnowMaiden• 07 января в 14:52
Может, но нужно смотреть, какая лаборатория сделает по направлению с 1 уровня, проще все просить со 2го, от гинеколога, например.
В scd и синево на сайте есть эти перечни с отметкой, кто может выписать.
Если семейный по мж в больнице, то обычно можно все, уточняйте
Послушная• 07 января в 14:53
Ответ дляБараболька
А где можно ознакомиться с официальным перечнем ?
Семейную можно заставить .
Обстановщица• 07 января в 14:53
Ответ дляБараболька
Ви в Сінево здали безкоштовно гормони щитовидки від сімейного і не платили?
НСЗУ ж їм не проплатить за цей аналіз.
Бараболька• 07 января в 14:53
Ответ дляОбстановщица
Зайдіть на сайт Сінево, CSDLab
За інші не дивилась.
ось подивилась- Аналіз - функція щитовидної залози. у мене. дочці виписував педіатр таке саме..
Бараболька• 07 января в 14:54
Ответ дляПослушная
Семейную можно заставить .
я нііде не ознайомлююсь. я кажу що мен і треба і сімейна дає. я навіть гормони підшлункової здавала.
Бараболька• 07 января в 14:55
Ответ дляОбстановщица
НСЗУ ж їм не проплатить за цей аналіз.
так,безкоштовно
Обстановщица• 07 января в 14:57
Ответ дляБараболька
і глікований гемоглобін . все приймає.
Глікований гемоглобін так, а щитовидку - написано, що не виконується за скеруванням лікарів первинної ланки
Бараболька• 07 января в 15:00
Ответ дляОбстановщица
НСЗУ ж їм не проплатить за цей аналіз.
ну ось дивіться.всі кажуть,що синево приймає тільки один аналіз безкоштовно. мамі на один номер виписали 3 аналізи. і її взяли.-Віт.Д, ліпдна панель і феритин. 19 серпня я здавала безкоштовно ТТГ,Т3,Т4,АТПО.
і знов записана на цю п´ятницю.записали в синево.не відмовили.. від сімейної.
Обстановщица• 07 января в 15:01
Ответ дляБараболька
так,безкоштовно
Можна Вас попросити написати номер направлення? Воно ж все одно вже погашене.
Я лікар і мені цікаво як так колега зробила. Щоб була можливість людям виписувати
Бараболька• 07 января в 15:01
Ответ дляОбстановщица
ну, мало що написано. в мене в лабораторії взяли.
Бараболька• 07 января в 15:01
Ответ дляОбстановщица
ок. зараз гляну
SnowMaiden• 07 января в 15:03
Ответ дляОбстановщица
НСЗУ ж їм не проплатить за цей аналіз.
Я в конце декабря сдала все необходимые гормоны бесплатно, гинеколога просила, 2 направления, в каждом по 5 кодов, распечатала с сайта синево, что можно, и пришла к ней, выдала.
Смешно, когда написано в заказе, например, стоимость анализов, как у меня, 6700, нсзу покрывает 1400, синево доплачивает...цирк. ещё и код на скидку дали, потому что стг не хватило на меня квоты