Все буде Україна• 07 января в 22:00

До которого часа гуляют ваши дети 16 лет

Девочки, в котором часу дома ваши дети 16 лет.
Мальчики, если это принципиально
Зробіть вибір:
вже голосів: 30
21:00
22:00
23:00
Не контролирую, когда хочет
Попа как у Кардашьян• 07 января в 23:36
У мене донька, 15,5 років, я дозволяю гуляти до 20:00 по будням та до 23 в п´ятницю та суботу, але мене мало хто слухає. Сьогодні, наприклад, прийшла в 22:50. Її хлопчик виходить ще пізніше приїхав додому, і я знаю, що мама там також навряд чи задоволена. Що робити не знаю, наказувати у нас ніколи не було прийнято, да і в підлітковому віці вже покарання не працюють.
автор Все буде Україна • 08 января в 00:01
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Хлопчик проводжає її додому, правильно?

Отак і у нас. Поки проведе, потім їде сам півтори години додому.
Попа как у Кардашьян• 08 января в 00:13
Ответ дляВсе буде Україна
Хлопчик проводжає її додому, правильно?

Так, хоча я завжди сварюся на них і кажу щоб кожен їхав до себе додому, що будуть влітку ’проводжати’ в такий час, а зараз можна і без цього, але там мама виховує, що треба обов´язково проводжати.
Диви яка я пава!• 08 января в 00:34
Чуть старше, 18, и девочка - до 20.00, т к в это время отключают уличное освещение. Да и транспорт после 19 уже плохо ездит
автор Все буде Україна • 08 января в 10:42
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую
автор Все буде Україна • 08 января в 10:44
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Зараз важко знайти таких хлопців!
Вашій донечці пощастило 🤗